JUSTICE LEAGUE: THE SNYDER CUT Official Trailer

https://youtu.be/vM-Bja2Gy04

1 Like

LOOOVE IT. :heart_eyes:

Darkseid, Black Superman Suit, Martian Manhunter… jedva cekam.

shake hands friends GIF

1 Like

shake on it GIF by The Hustle Movie

Da li je istina da je 4h?

Jeste. 4h.

Malo ga pretera ali ok, ocekijemo svi dosta od ovog izdanja. Nesto sam pratio nije mi jasno kako je doslo do toga da rade ponovo.
Zasto su se toliko usra…i onom proslom liku u zivot.
Ono u fazonu ti si debil evo ja znam bolje!
Ima tona losih filmova pa se ovo nije desilo.

Nisu namjerno, ako se dobro sjecam cerka mu je umrla u toku snimanja, pa su doveli ovoga da zavrsi film.

Ne smeta mi ako je cetiri sata, posebno sto upijam ove superherojske filmove kao da je svaki u najmanju ruku Citizen Kane.

Edit: osim ako mislis da su se Weatonu zamjerili sa ovim Snyder cut-om? On je uletio umjesto Snydera, fanovi su trazili njegovu verziju, tako da nije iznenadjenje sto ce izbaciti i tu verziju.

Ali, budimo realni, za neku sicu od para ce da imaju novi talas zarade od filma koji je flopnuo u bioskopima.

Ne znam bas. Ok zamenili ga. Ali svako bi se smorio da mu ovo posle urade. Da je znao sigurno se ne bi ni uhvatio posla.
Ovo je sramota za njega.

Moze li neko da mi pojasni, je li ovo novi justice league, koji je najavljivan vec 2-3 godine, ili je ovo neki remake onoga iz 2017(ili kad vec). Jesu li isti glumci svi, nije mi jasno sto je ovo?

U pitanju je dorada filma iz 2017. Isti glumci plus dodatni, kojih nije bilo u orignalnom filmu.
Film iz 2017 je trebala biti vizija Zack Snydera, odnosno nastavak njeovog filma Batman v Superman. Nazalost u toku produkcije mu je cerka sebi oduzela zivot, i on se razumljivo povukao iz celog projekta, i javnog zivota. Film je preuzeo Joss Whedon (Avangers), i skoro gotov Snyderov film skroz promenio, tj. aj, dosta promenio po nekom svoj stilu, odnosno, kako je on video da bi trebalo. Pritom je bilo silnog reshota i seckanja materijala. Film je ispao kakav je bio ispao. Lose primljen od strane kritike, a i ja kao HC DC Fan nisam sekao vene za film (za razliku od BvS koji je umetnisko delo :wink:)…

Sve u svemu, kada se slegla prasina i oko filma i oko Snyderovog zivota, fanovi su pokrenuli kampanju “release the synder cut”, znajuci da je njegova vizija za film bila dosta drugacija, od onoga sto nam je Whedon servirao. Snyder ima jak following, pa i ja spadam izmedju, koje jednostavno vole njegov “tamni” i gritty stil Superhero filmova. Posle dugacke kampanje na internetu, Warner Brothers je poklekao i dodelio mu novi budzet da odradi ReCut filma i snimi dodatne scene, da bude onako kako je on orginalno nameravao…

Film verovatno nece doziveti neku renesansu, odnosno, JL2 veovatno necemo nikada videti, bar ne u ovom univerzumu. Mislim da je cak i Zack rekao da ne zeli vise na tu temu filmove da pravi,mozda se varam. A da ne pricam da se jos ne zna sta se tacno desava sa Supermanom, glumcem, da li je ostao ili ne. Znamo sta se za Batfleckom izdesavalo, da je odustao, pa sada opet potpisao za neke dalje Batman filmove. Sve u svemu prilicno konfuzno.

Ono sto moze spasiti ceo trenutni DC Unvierzum je novi Flash film. Koji bi trebalo da bude inspirisan Flashpointom, i mogla bi biti odskocna daska za neki reboot tog cinematic univerzuma. Iskreno, tesko da ce biti nesto od toga. Mislim da se WB izjasnio da bi radije zeleli u buducnosti da prave samo po jedan film, tipa Batman sto nam izlazi, nego da grade neki Joint Cinematic Universe. Ali sve se to jako menja. Evo samo trenutno imamo 3 Batmana, Afflecka, Pattisona i prica se da je Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne) u pregovorima da glumi Batmana u Flashpointu.

8 Likes

Meni je Zack sasvim ok, posebno vizuleni stil, jednostavno konta poetiku stripa i kako da je pretoÄŤi u film. Watchmen i Sucker Punch su mi na primer super, dok ih gomila ljudi pljuje.

3 Likes

Ja sam uvek za mracniju varijantu, jos od nolanove trilogije betmena. Watchmen su ko da je mene neko pitao, man of steel isto. Jebiga neko voli da gleda debelog thor-a i da se smeje na tome.

2 Likes

Jedino je Nolan napravio to “mracno” a opet nekako dobro i realno.
Ovo ostalo je kao da gledas parodiju. Uvek se setim Fles Gordona parodije.

1 Like

Savior of the universe. :rofl:

1 Like

Zato sto je bazirao ceo setting na realnosti, nema nimalo “magije”. Cak su izracunali po svoj opremi koju betmen koristi u trilogiji, ako imas 680 miliona dolara i veze u americkoj vojsci koja se bavi tajnim vojnim eksperimentima, mozes i ti da budes betmen. :joy:

Sa svakim Nolanovim Betmenom “realnost” je opadala 1< 2 < 3, posebno kada u trećem delu cela policija ostane zarobljena u podzemlju i evakuacija celog Gothama od 12 miliona ljudi preko noći. Ali ok, meni ne smetaju te stvari ako su “zakoni” filma dosledni ili ako praviš prizeman film i onda se dese propusti koji to negiraju.

1 Like

Ma dobro, realnost u istoj temi sa super herojima ne ide zajedno.
Nego mi je nekako taj betmen najbolji ikada. Ne verujem da ce skoro da ga stigne.
Meni je i supermen ovaj sadasnji super isto najbolji ikada.
Ma da meni nije rdjav bio ni original ovaj. Ova nova verzija ce biti jos bolja.

@Akiris a dobro, betmen nije nikad bio magija niti super moci. On je nekako bas to sto je tu prikazan. Super volja i zelja coveka. Bas zato meni ima tu neku magiju.
Gde obican covek moze da se poveze, ne mora da se rodi kao nadcovek nego kao covek…
Meni je bas zato betmen omiljeni heroj ikada.

Izasli torrenti, jel gledao neko? Vidim da su reakcije pozitivne…

DC > Marvel

ps ko ima HBO GO ako hoce da prosledi sifru samo da pogledam kao covek, torrenta ima al prevoda jos nista

Auuu, jbt ovo je ono kada od raspalog cizburgera pokusavas da napravis teletinu pod sacem :grin:
Pokusao da napravi “umetnost” od instant filma…
Valjda neki pokusaj da se taj svet heroja uvede u ozbiljne kategorije filmova…

Ali me uvek odusevi koliko je zgodna Gal :grimacing:

DC > Marvel

1 Like