Kada kupujem na CDkeys sajtu, koju adresu da stavim?

Kad na CDkeysu kupujem, trazi mi adresu. Stavljam li adresu kartice ili US adresu (s obzirom da uzimam US kod za ps+)?

Ma stavis koju hoces. Ja sam stavio svoju pravu adresu iz Srbije.

1 Like

Hvala bato. Hvala i @robotnjik sto mi je napravio temu :slight_smile:

G2a traĆŸi VPN i neku fiktivnu adresu, kakvi slepci, cdkeys su ljudi iz naroda, hebe im se odakle kaplje denga sve dok kaplje. :slight_smile:

Odakle ti to? Ja nisam nikada koristio VPN na G2A sajtu. Sve isto kao i na CD keys. Mislim da na G2A cak nisam ni upisao adresu.

Ja i na G2A i na CDKeys koristim opciju check out with PayPal i zavrsim sa 5 sekunde.

Sada razmisljam, mozda sam ja na g2a koristio paypal. Ali 100% nisam stavljao nikakvu adresu. Svakako ga koristim gde god mogu, mnogo lakse i jednostavnije. Takodje sam poceo da kupujem i preko amazon-a, po preporuci za ps kredit, tamo ide sve super sa karticom, uz fiktivnu adresu.

MoĆŸda je drugačije za Srbiji, ja ne mogu ni da uđem na g2a sajt bez vpna. Za adresu sam lupio, mozda i ne treba ne sjećam se viĆĄe, no adresa nije ni bitna na kraju krajeva za ovu vrstu sajtova, bitna je jedino ako uzimaĆĄ direktno od MSa.

Isto njih koristim i nikada mi nista nisu trazili ali sam koristio uvek PayPal.

Adresu na sajtu sam stavio iz Srbije, proslo sve normalno. Uzeo za 27e godinu dana pretplate, preko laptopa redeemovao i sve proslo glatko. Nikakav VPN, nista.
Lakse je nego sto sam mislio :slight_smile:

1 Like