Kakav imate ručni sat?

Dizel kozne narukvice se raspadaju to im je mana, inace su ok za najnizu klasu, imaju taj mladalacki smek i polu retro look. Meni super.

Sta znam meni je ovaj model cool
http://www.bpmsatovi.com/proizvodi/26428/master-chief-dz4180
Da se razumemo HALO FANBOY NOT!!! :slight_smile:
Mada slika je jedno kada ga vidis u stvarnosti onda je druga prica npr. ovaj model sam mislio 101 posto da cu uzeti barem preko slika ,ali kada sam ga probao licno ja ruzniji sat u zivotu nisam video…
http://www.bpmsatovi.com/proizvodi/18323/mega-chief-dz4280

Mada iskreno u zadnje vreme smart watch mi sada deluje interesantno nekako :slight_smile:

Iskreno hteo sam da uzmem ovaj Apple watch ali mi je trenutno preskup. A razlog je prost… zato sto sam fanatik za tehnikom. Ali takve stvari nikada nece prismrdeti klasicnim satovima. Satovi su toliko toga.
Statusni simbol, muski nakit. M se ne kindjurimo, nemamo bezbroj boja na sebi ali sat je nas nakit.
Evo primer. Budem 365 dana u godinu u odelu. Odelo ko odelo, svako je manje vise isto. Ali sat je moj nakit!!

Ma taj sat je cista glupost.Za 2-3 godine ce biti zesci krs i nista nece vredeti a dobar pravi stari sat mozes nositi 20 godina :slight_smile:

Dobri automatici uz servis na svakih 4,5 godina mogu mnogo dugo da potraju.

Neki dan kolega kupio ovaj ruski biser:


Uf crno crveno, seksi.

Ime je premocno - Vostok… Podsjeca me na marku vozila u RollCage Stage na PsX :smiley:

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Sat je premoćan, doduše, nije ni jeftin…58.000,00 dinara!

Bio malopre da mi zamene bateriju za Dizel sat i oduvali me, “nema majstor vremena, ima mnogo satova” eeeej… da dodjem za pola sata ili sledece nedelje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

nema vremena za 5 min posla,cccccc…sledeci put kupi neki benzinac:D


Ja imam ovo… Doxa koju sam dobio sam ga od ujaka, a bio je u vlasnistvu mog pradede, stara je bas jako… Na zalost polomljena mu je krunica za navijanje, i staklo je u jako losem stanju… A nikako da odem kod satara da ga pogleda, u sustini pitao sam ga vec jednom, kaze trebalo bi da moze resiti, ali mora pogledati serijski broj…

1 Like

Pa dobro svi automatici moraju na 3,4 godine na mali servis, ako se razume sajdzjija u taj mehanizam ne bi trebalo da mu bude problem.

Da oživim temu…
Našao sam moj sledeći sat! U stvari dva…

1 Like

Kazu da je odlican sat… Mnogo ljudi ga hvali… Ali pogledaj seiko, odlicna cena-kvalitet satova…
Ali za tebe u ovom rangu bi najbolji bio marathon navigator watch, on super izgleda, napravljen za vojsku, swiss made. Ja ga nisam nigde nasao u srbiji, ali posto imas veze pogledaj u madjarskoj kakvo je stanje…

1 Like

Ima li neko Moto 360? Isplati li se uzeti?

Poklon za rođendan stigao desetak dana ranije:
Screenshot_8

4 Likes

ovo je moj sat od ranije : Sergio Tacchini st.9.105.02
Sergio-Tacchini
a ovaj sam kupio nedavno : Casio Edifice eqb500d-1a


a ovaj nameravam da isto nabavim :slightly_smiling_face:
img01

5 Likes

Ja merkam android smartwatcheve, ali nikako da prelomim…