Kakav imate ručni sat?

Ne znam sta da ti kazem intruder sem da nema slucajno Zenith Zero G, pa da ga upoznam, a slike neke…

@iKaran: moj izbor je svakako sat koji si pokazao, prosto je najlepse.

Dopuna:
Zenith je cudo od sata nemam reci.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ma jok bre,radi se o sky moon tourbillon modelu,18k zlata + aligatorska koza je onaj povez,ima i iza kao neki kompas sta li je vec…

evo clanka o cenama,sat stvarno rastura,a i dosta je tezak…
Patek Philippe?s most expensive watches | Bornrich

zasto uvek ono sto je najskuplje bude ruzno :smiley:


:wink:

1 Like

i stand corrected :smiley:

Da malo ozivim temu , moj od pre par dana


Ovakav Fortis Flieger imam vec skoro godinu dana.

Mnogo kvalitetan sat, komotno mogu da ronim sa njim

Sta rade ona 2 kruga pored sekundare?

Nije to sekundara, ona sluzi da se sat vrati u normalu ako dodje do jaceg potresa ili slicno. Ta dva kruga sa strane imaju hiljade nekih funkcija bukvalno, nikad nisam zalazio u to…

Eve ga i moj,isti ovakav samo sam mu promenuo narukvicu stavio crnu koznu,nisam ga nosio jedno 2 god,nekako mi nema smisla vishe, od silnih telefona i svega…



Ja mnogo volim ručne satove, bukvalno bih mogao da ih kupujem svakoga dana. Zbog toga smatram da je ovo odlična tema, jer ja lično nemam puno prijatelja koji dele istu ljubav i entuzijazam prema satovima.

Ovaj mi je omiljeni iz moje omale kolekcije, kupio sam ga sebi tokom W&T sezone u Americi:

Ovaj sam kupio sebi kao poklon nakon godine dana rada (sat je lep i elegantan, ali i potežak zbog toga što ima dva mehanizma u sebi, zato ga ređe nosim):

Ovaj mi je najstariji sat koji imam, samo što je moj ceo od plastike, nema metala na njemu, kao što je to slučaj sa ovim modelom. To mi je poklon od ćaleta i fora mi je bila što je morao sa vremena na vreme da se povezuje sa nekim antenama, pa bih ga ja ostavljao kod prozora i te fore. Sat je živ i dalje, ali ga ne nosim:
http://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/zoomimage/931x931/bdf34bdab527020503fd616a6d19e782/z/e/zegarek-meski-casio-waveceptor-wva-105hde-1av.jpg

Ovaj dugo merkam:


1 Like

Ja vec par godina nikako da se nagovorim da kupim Casio Edifice Black EQWM1100DC, mnogo mi se svidja :smiley: Ali je jako skup…

Izgleda mozda malo kicasto ali mi se svidja

Predivan sat!

Uff, moja tema. Satove obozavam. Ali ne znam tacne nazive modela svih. Prosto neki su prestari.
Doxa automatik, Sector 2x, Citizen Nighthawk, Swiss Time x2, Swatch x2, Nike neki digitalac…
Omiljeni mi je bio jedan Swiss Time sa kojim sa otisao u vojsku. Sta je taj sve preziveo, nikad ga nisam skidao, blato, voda, sneg, prasina, udarci sve komplet sto i ja :slight_smile:

Kakav rucni sat imam?

A meni je želja (već par godina) Sector Oversize Urban, i to samo u ove dve varijante: