Kako spojiti Xbox 360 konzolu na TV, monitor i zvučne sisteme

Crveni i beli sa spliterom prikljucis u komp, konzolu sa monitorom sa hdmi to dvi. Žuti ostane i njega ne diras.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

Zuti ti je VGA video out i nije ti potreban.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

da, to sam i uradio još prošle nedelje i sve lepo radi nego me studiovpc zbunio ;;;

sto sam te ja zbunio, ja sam lepo rekao i to stoji, a to sto ti planiras da izvedes sve to vec ne znam sta hoces, kombinacije su razne u igri hehehhe

Da li ima neka minimalna dimenzija monitora za normalnu sliku sa boxa. Ja imam 19" monitor ASUS sa VGA utorom i planiram za par dana spojiti xbox na njega pa sad ne znam kako bi to moglo funkcionisati.

sve je subjektivno tvom oku, ti ako imas ekran i od 5 inca mozes da nakacis xbox na njega, ali svi znamo da nije to bas to :slight_smile:

ja bez 32 ne priznajem za igranje hheheh

Imas kabal xbox konektor na VGA port imas i cinceve za audio, mislim da imas oglas od @studiovpc to ti treba u prevodu, pogledaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kad ubodes VGA kabel onda ces moci podesavati rezoluciju na xboxu tako da bi trebalo sve biti ok. :slight_smile:

Ja imam veoma jednostavno pitanje, da li se VGA kablovi za phat konzole mogu koristiti i za slim? Mozda je malo glupo pitanje ali ja u zivotu nisam video slim konzolu.

Mogu isti i za phat i za slim, nema nikakve razlike u kablovima, ni u konzolama.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

Hvala na odgovoru. :slight_smile: Jedino sto sam pomislio jeste da ce mozda biti preveliko za slot, ali posto nije odlicno, ne moram jos i kabel kupovati. :slight_smile:
PS: Jel mogu u XBR Shop temi postaviti par pitanja ili bas moram na e-mail? Posto mi treba brzi odgovor da se smislim veceras. :slight_smile:

na mail najbolje, ako ces kabal imam ja na prodaju u shopu ga nema

Imam kabel nego me interesuju par stvari u vezi same konzole. :slight_smile:

kakve konzole? ako mislis na nove onda na mail samo

Ok, odo ja onda odmah da posaljem mail. :slight_smile:

EDIT: Poslato, cisto da javim pa ako ima nekog na mailu da odgovori posto trebam uskoro leci (na nogama sam od 7 ujutru). :slight_smile:

E sada kada sam procitao sve postove i Q&A u temi i nisam nasao odgovor, mogu mirne duse da postavim svoje pitanje.
Naime, pazario sam polovan Xbox 360 250gb forza/crysis ediciju priozvedenu 2011-08-24 na kome je radjen RGH.
Cipovanje i prodaju odradio momak iz NS doticni Predrag(prepoznace se verovatno)
Odlicna konzola, odlicno odradjen posao. Sve pohvale za njega a i za momka od kog sam ja pazario…
Posto sam malo pozurio sa kupovinom konzole, povezao sam je na stari CRT TV i neke igre ne mogu da pokrenem u PAL50
vec mi trazi da koristim PAL60. To jest da u podesavanju konzole prebacim na PAL60.
Na svojoj konzoli nikako nisam uspeo da pronadjem opciju menjanja PAL.
Gledao sam po netu i Youtube tutorijale ali ni jedan se ne poklapa sa onim sto ja vidim na svom ekranu.
Sada molim za pomoc svakoga ko se susreo sa slicnim poroblemom.

protisni guide dugme na joyu , pa odes skroz desno u system settings , pa display settings i tu imas da promenis :slight_smile:

Hvala!!! Uspeo sam! Jos sam nasao i gomilu jednostavnih igrica koje su bile instalirane!

Jesi povezao na monitor ili tv?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Danas sam pokusao da prikacim X360 na jedan Samsungov LCD televizor preko MS VGA HD kabla , ubodem ono u TV , prikacim jos i ona 2 cicka crveni i beli u TV takodje…medjutim kad pokusam da odem na source i tamo gde bi trebalo a bude slike , pise “mode is not supported” , pa zna li neko u cemu se tu radi ?

Mozda ti je u dashboardu ostala FHD rezolucija, a taj Samsung ti je HD ready?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk