Kako spojiti Xbox 360 konzolu na TV, monitor i zvučne sisteme

Ok, onda cu izeti Konig :slight_smile:

Inace ovakav kabal cu uzeti


jel mogu slusalice da se nakace na xbox?

Slusalice ti se prikopcaju na kontroler ako hoces headset - chat, a ako hoces samo zvuk onda ih prikopcaj na TV.

a jel mogu obicne sluske sa kompa tj preko onog njihovog jack-a ili mora USB port?

Mogu ali ti treba ovaj konventor: FirstSing XB3052 Headset Converter for XBOX 360 ali u svakom slucaju ako ti treba za chat vise ti se isplati kupiti headset za Xbox.
A ako ti treba samo za zvuk onda prikopcaj te od kompa preko TV-a.

Ne razumem se bas nesto najbolje ali imam stariji Tv pa su mi svi ulazi prikaceni na xbox ( ima ona 3 kabla nznm kako se zove :D) ,jel postoji neka alternativa? Inace nemam xbox live gold pa mi treba samo za zvuk…

Ubaci slusalice u ulaz za slucalice na tv

Onda mozes i te od kompa spojiti bez problema, inace i naj stariji TV-i ti imaju taj izlaz za slusalice.
Evo ovako ti inace izgleda taj izlaz, tu di su slusalice nacrtane:


problem je sto meni imaju samo 3 izlaza i svi su nakaceni na xbox…

Ako mislis da imas AV kabal (crvena, bijela, zuta), onda ostavi zutu u TV-u, a bijelu povezi tako da imas 3,5 izlaz. Treba ti dva konktora, imas sve u Silkenu ako zivis u Bg



Samo bijelu ustekas u konektor i imas 3.5 audio izlaz, i onda zenski/zenski konektor tako da dobijes 3.5 ulaz (no homo). Isto ako imas VGA kabal, ita stvar. Ovo je samo jedna od kombinacija, ja imam ovu postavku, samo sto sam ustekao slusalice u ovaj 3.5 zenski da ne smetam nikome
Evo link za silken sa tim proizvodima, 32+80 din, 112 din i rijesio si probleme :wink:

Hvala,danas cu malo da se muvam po prodavnici :smiley:

Evo ti link za sajt, sad sam vidio da ga nisam stavio, tu imas ova dva konektora
http://www.silken.co.rs/navigacija/proizvodi.php?msq=6&podkategorija=AUDIO%20adapteri&kategorija=Konektori

Interesuje me da li neko igra na monitoru od 19" i da nije widescreen, moze li se igrati, lici li to na sta, ili mores da ‘udjes’ u monitor da bolje vidis? :smiley:

Ja igram na 22’’ full hd rezolucija monitor sa razdaljine 2,5m, lepo se vidi ali za neke sitnije detalje moram da pridjem blize.

U pitanju je monitor omjera 4:3, 19", max rezolucija 1280 x 1024 @ 60 Hz, 5 ms. Kontam da je ok, ali nesto imam rezerve

ja sam na pocetku koristio monitor 4:3, 19" na nesto vecoj rezoluciji mislim i bilo je ok nikakvih problema oko velicine slova i tako to
a ja sedim otprilike 1- 1ipo od monitora

Ulaz 15-pin mini D-sub analog VGA i jedan DVI-D. Ja bi uzimao HDMI kabal, sa konvertorom HDMI to DVI

Mislim da to nece moci…planirao sam i ja tako nesta jer imam DVI na monitoru ali ne moze, tako mi rece na kraju. Nisam testirao ali vidi opet sta i kako. Zato treba onaj MS-ov VGA kabl pa s njim kopcas na monitor a zvuk odvojeno

Tamo pise da moze, ja bi monitor koristio samo za kutiju i ps3, HDMI to DVI, jedino sto nisam siguran kako se zvuk rjesava u tom slucaju

E moj ti, pa pisano je više puta :slight_smile:
Uzmeš composite kabl koji dobiješ uz xbox/ps3 i crvene i bele činčeve u zvučnike i to je to. A HDMI naravno za sliku.