Kako vam izgleda homescreen?

Ovako meni trenutno izgleda telefon :smiley: Prosao sam kroz dosta kombinacija, ali mislim da ce ova ostati narednih dana :smiley:




a to je? Poenda je da napises sta kako, da ne bi bila pitanja :slight_smile:

te i te ikonice, taj launcher, ta tema, SVEEEE :stuck_out_tongue:

jel si ti siguran da si koirstio THEME CHOOSER temu, a ne neku za Nova ili Apex launcher ili slicno jer ako jesi otvaraj novi thread da se ovaj ne troluje drugim stvarima, zapravo evo sad ce novi pa prebacujem tamo

Kacite slike vasih homescreen-ova, ne bi bilo lose napisati koje ste alate koristili za to…

tj koji widget, launcher, tema, ikonice itd itd

Aplikacije potrebne za ovo su:

  1. Nova launcher
  2. MNML White - Icon Pack
  3. Xperia Digital Clock Widget

Instalirate ove 3 aplikacije. U opcijama nova launchera podesite da notification bar bude providan, izaberete white icon pack, i stavite na home screen xperia digital clock widget. Pozadinu sam nasao na HD Wallpapers.

pa taman ti prebacujem, ajde napisi opet

Evo ga sredjeno, samo me nervira ova sekcija widgeta u meniju odma posle aplikacija…kad trazim neku aplikaciju predjem na widgete i izgubim se :smiley: Jel se moze to nekako srediti ?

pa kad bi se igrao samo malo sa Nova Launcherom provalio bi odmah

Nova Settings - Drawer - Drawer Groups i obrises Widgets (moze da se vrati nemoj da se cimas, nisi obrisao sve widgete ako i to mislis, sklanjas ih samo iz drawera)

idi na back i ukljuci Small Tabs

voila samo apps u full screenu

Eh, nemam prime verziju, zato nisam mogao da nadjem :smiley: Sad ce je biti :smiley:

hhhhehhehee kakav danak neiskustvu :slight_smile: :stuck_out_tongue:

pazi tu ima milijardu koje NE RADE

saljem ti na PM onu koja radi da se ne mucis

Experimentisem trenutno, minimal style

Stock

A onda neke fancy stvari, kao sto rekoh faza sredjivanja, problem androida je sto covek ima neogranicenu slobodu a ne zna odakle da pocne

Alatke

Nova Launcher, tema je Subtle
cLock widget stock na prvoj slici
Resto je Zooper widgets pro, nova zamena za UCCW koji tvrdje pocinje da zeza

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Stock

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

a deder mi reci zasto koristis stari Tapatalk?

Sve sto je dobro i sto radi - zasto mjenjati? Ma ovaj tapatalk mi je ostao stari njegov .apk u backup-u i onda ga instalirao

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

1 Like

ja sam uvek za update hehhee, uvek

inace ovaj Zooper sa kojim se majem sad, majko mila pa sa ovim moze ceo GUI da se izmenja i to nenormalnih kombinacija ima, nemam vremena ni zivaca sada da idem u sitna crevca sa njime, samo minimalno, mada i ovo drugo da se dobije ceo GUI je minimal dizajn, stvarno ima prelepih kreacija, ali je malo debilan za podesavanje jer svaki widget zahteva 100 stvari za odraditi, plus neki zahtevaju dodatne appove, plus grid na neke suntave vrednosti tipa 9x8, pa za koji ce mi moj toliki grid size, standardni 4x4 ili 5x4 koji najcesce koristim zavrsava stvar isto ali ajde sad na njemu ne izgleda isto kao na 9x8 npr kako se zahteva

i recimo hocu jos jedan drugi widget da stavim na drugom screenu, on trazi 6x3, ma dajte bre ljudi…

Sad sam instalirao zooper…sutra cu se igrati sa njime…pa neke widgete za player i slicno da napravim

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

zooper free ne radi sa tim stvarima da znas, samo PRO verzija

Imam pro :smiley: odma sam skinuo

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

onda srecno hehehe, zahteva dosta vremena, pocinje i da me smara

minimal text mi je vrh takodje, znam da sam imao negde shot sa One X sa njime ali sam obrisao… sutra valjda Nexus konacno, aman vise smorio sam se bez ljudskog telefona

Uh, nisam mogao da cekam do sutra :smiley: Napravio sam music widget, kalendar, kolko slobodno memorije imam i na kolko posto je baterija. Zamenio sam clock widget sa zooper widgetom samo mi treba mala pomoc…nece da promeni lokaciju vremenske prognoze…pise da je unknown…evo slika




EDIT: Nvm, namestio sam :smiley:

Blaaahhh heheh mrzi me da podesavam dalje :slight_smile:

Nova, miui 5 icon pack sa ni manje ni vise nego 3400 ikonica

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk