Kako vam izgleda homescreen?


Evo vidis ovde, na telefonu inace imam uklonjen notification bar i dock…kad bi mogao da sklonim to i sa lock screena bilo bi sjajno…i jos imam drugacije ikonice…pa mi sve nekako…meh

Pa ovo nije stock 4.4.2 lockscreen cak nije ni 4.2.2 stock niti bilo sta, rom ti je bre skroz izopacen

Gledaj stock lockscreen

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

SuperSENSE dx5 je rom…jedini koji sam nasao da ima beats audio u sebi…

A jbg zato je tako on ima default lockscreen neki stari od htc-a, bolje stavi NONE hehheeh nego da ga uopste imas

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

pa i NONE je :smiley: ne mogu ovu glupost da gledam…kad bi i to mogao da promenim bilo bi perfect

Hahaha pa kako onda uopste ima bilo sta, jer kada je none gde si ugasio tel tu se pali, nema da vraca lockscreen i slicno, a sto se tice istih aplikacija za to, uglavnom imaju lag od 1 sekunde, tako da ces uvek ovo tvoje videti na 1 sec pa onda novi lockscreen

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ma ja bih da imam ipak neki lock screen…kad ga stavim izgleda onako :smiley: a kad stavim none onda nema, direkt na homescreen…oh well, to mi je sto mi je

Ima Nexus 5 sad kod nas u shopu :stuck_out_tongue:

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ma bice svega, samo da ja pobegnem iz Srbiju…

Prokleta je amerika, i zlato sto sja

E ovde stajem na par dana, widget je custom made od nekog lika, ja preradio malo clock i jos neke gluposti

Ikone Morena pack

@Marko96

Ako naletis na neki dobar clock + weather combo a da je minimal javi, lako se preradjuje sve u zooperu, do duse treba vreme ali je izvodljivo hehehe
Inace na XDA ima brdo templates-a za skidanje, to cu kad budem imao vreme

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Clock weather widget skin za UCCW.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Trenutno ovako izgleda. Stock 4.4.2, nova launcher


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk


Meh… Nista posebno kod mene…


Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@robotnjik

kad si presao u protivnicki tabor :slight_smile:

Kako misliš protivnički?

pa zar nisi imao iPhone?

@Studiovpc ajde molim te ako ti nije problem da okacis ovde wallpaper koji si koristio sa minimalistic text widgetom
Onaj kao izguzvani sivi papir.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

vrlo rado ali to je bilo na One X, koji je momentalno dobio WIPE cim sam ga dao u ruke novom vlasniku :smiley:

googlaj