Kako vam se sviđa novi forum?

Wow, sad sam video da može da se skine Excel fajl sa svim postovima, svakim likeom, itd. Prvi put kad sam otvorio fajl je blokirao Excel :smiley:

Wow, među prvim postovima mi je bila svađa sa Wahadom oko toga da li će na E3 2012 prikazati Most Wanted Remake :smiley:

Izgleda da većini nedostaje “stari” izgled foruma kada misle na preglednost. Sada je postavljeno da se po defaultu vidi struktura foruma ili Categories umesto Latest post.

Inace sam tip osobe koja mrzi promjene, ili postajem zakeralo kako starim… Iskren da budem, sve vise sto ulazim na novi forum, vise me odusevljava. Preglednost, jednostavnost, trud i vrijeme ulozeno da se ovo stvarno isplati se vidi. Svaka cast jos jedanput…

Jedina primjedba je nedostatak Tapatalk. Dajte ljudi ako stignete sredujte to. Em mi je S3 postao govance preko kojeg je nemoguce otvarat bilo koji preglednik a da se ne obori, em mi je napor da palim PC ili laptop svaki put kad zelim pogledati sta ima na forumu. A inace sam gledao svakih pola sata, sad jedanput u danu…

Kao sto je tinejdzerkama opsesija fb, nama je XBR. Stoga… Do it :smile:

Nema šta sa naše strane da se gleda oko Tapatalka jer to oni sami moraju da urade. Mnogo oni zaostaju po tom pitanju. Ja imam neki bedan Samsung koji radi bez problema. Valjda bi trebalo da radi na S3 bez neke muke?

:grin:

You haven’t seen my S3… Like a goddamn shit…

Pogledaću na S3 u toku dana pa da uporedim, ali napamet mogu tvrditi da je to zbog lošijeg pristupa java scriptu Androida u odnosu na iOS ili Win mobile. Čitam da se Discourse team bori sa tim da ubrza još više loading na androidu i dobiju desktop brzine ali kao što rekoh, veći je problem u Androidu i načinu na koji tretira java script.

1 Like

Hvala :slight_smile:

Ne svidja mi se ovo sa kategorijama ni najmanje. Ulazim u hodu na forum, hocu samo da pregledam sta je novo napisano, a ovo otezava taj proces.

Onda idi samo na Latest, gore je pored Categories.

Da, ali svaki put kada otvorim neki thread, vratim se, opet moram da radim istu stvar. Ne otvaram u novom tabu thread, nego idem direkt.

Za sada moj omiljeni feature je sto reply forma pamti tekst.

Zato što se vraćaš na home stranu, ako se vratiš na back onda vraća na latest. Bar je meni tako.

To je i meni jedna od boljih stvari, a da bi stvar bila jos bolja, sve jedno ako se i izlogujes i dalje ti pamti tekst :trophy: .


Ma ima brdo koristnih stvari, forum je milina za koriscenje - postovanje.

@robotnjik, evo udoh preko Chrome-a na S3. Drasticno bolje, moze se… Da se ne mucis dzaba.

1 Like

Mnogo je bolje da ostane na latest jer ovaj forum je skroz drugaciji i ne treba nam po difoltu kategorije da prikazuje.Sta nam vrede kategorije odmah kad nema sa strane ili dole prozor sa poslednjim temama i porukama.E zbog toga je na starom forumu sve super i lepo izgleda a ovde je skroz druga prica i logicno je da otvara odmah latest a ko hoce neku temu i nesto trazi onda lepo nek ide na kategorije pa nek trazi sta ga zanima

3 Likes

Potpisujem :arrow_up: , bolje da je difolt na latest, kao sto je bilo u pocetku, a koga zanima neka ide pod kategorije i trazi.

1 Like

I ja podržavam da Latest bude default. Sve više se navikavam na novi forum i sve mi bolje deluje. Kao velika mana ostaje to što ne mogu da pristupim sa iPoda, a na stari sam mogao.

Bolje latest

Latest