Kako vam se sviđa novi forum?

Da li moze da se oodesi da prikzuje po defaultu poslednji, bottom post u temi?

Forum te vodi na prvi nepročitani post. Ako pratiš neki topic, uvek ćeš završiti na delu koji nisi pročitao. Kada bi te vodio na poslednji, uvek se može ispustiti gomila postova. Jedino ako ti želiš da preskačeš sve postove i ideš na zadnji, ali to bi jedino moglo da se uradi preko nekog hacka/pugina.

1 Like

Ako hoces da te “baci” na prvi neprocitani post(sto @robotnjik prica) , onda kliknes naravno na naslov topic-a, i “bacit” ce te na deo koji nisi procitao.

Mozes jedno i drugo, ako hoces na zadnji post(o ovome sto ti sada pitas) a pre toga ima par postova koje nisi procitao, a tebe ti postovi ne zanimaju, hoces bas na zadnji post u temi. Znaci ides pod activity, videt ces skroz desno od topica se nalazi, imas vreme kada je zadnji post postovan, kliknes na to vreme i automatski te “baca” na poslednji post u topicu.

1 Like

Aha, dakle i to prati? :smiley: Malo je skeri koje sve aktivnosti moze da pamti ovaj forum. Ponekad se zaprepastim sto je i dalje tu nesto neposlato sto sam pisao pre 2 nedelje, a diskusija je odavno otisla nekim svojim tokom.

Sve je super ,samo me nervira kad hocesh nekom da odgovorish na post(quote),ne uzme ceo tekst ,nego se samo vidi njegov avatar onako gore…

Obelezis ceo tekst misem i pojavice ti se quote reply i tu kliknes i odgovoris i onda ce se sve videti.Ako si na to mislio :slight_smile:

asdasda

1 Like

To to,nego ja vishe preko telefona,da nema torenta prodao bi pc :relaxed:

E evo vidim vazi i za telefon…

Možeš i da ideš na Reply za post, pa pored Bold i Italic imaš kao balon, kojim se radi Quote celog posta.

1 Like

@Stevvva @jezd0 Imate laksi nacin od toga, ides na Reply posta i onda imas u editoriju guote. Znaci ides reply i quote u editoriju i to je to, celi taj post ti je quote-ovan, ne moras se zezati sa misem.

1 Like

Eve ga,svaka cast…

Kvotovanje celog posta je nekako besmisleno jer možete uraditi Reply na određeni post i tako nastaviti diskusiju. Quote je ok ako je potrebno određeni deo texta izvući i napomenuti (ili Multiquote). Kontam da je to navika starog načina forumašenja, gde se udari “Quote with Reply” ali na ovom forumu se lepo vidi ko je kome odgovorio, čak i ako je na polovini stranice. Mislim da je samo pitanje vremena da se ljudi priviknu.

Al lepse je nekako kad se sve lepo vidi moram priznati,a i navikli ljudi :slight_smile:

2 posts were split to a new topic: Forum Tagovi

Sada tek vidim koliko je ovo pre dobro, kada tema nema 10 - 20 postova pa onda otvaraj drugu stranicu teme, nego lepo samo skrolujes po temi misem gore dole i vojla.

Sada mi to na drugim forumima(10- 20 postova i otvaraj drugu stranicu) izgleda bas fuj, tacnije niti mi se ne otvaraju prethodne stranice .

1 Like

Hahaha, pa kako tek sada to skontao. Nekako je to prva stvar koju vidiš kada ideš kroz forum :slight_smile:

Normalno da je to bilo medju prvim plusom sto sam primetio na forumu :slight_smile: .

Nisi verovatno razumeo sta sam mislio reci - napisao. Hocu reci da sada kada idem na druge forume(koji nemaju ovaj sistem) vidim koliko je ovo (na ovom forumu) na prema drugim forumima naprednije - bolje . Kjuzis :slight_smile: ?

Aaaaa! :sunglasses:

@robotnjik jel ima negde da se vidi spisak clanova koji su trenutno online I koji trenutno citaju temu, kao sto je to bilo na proslom forumu?

1 Like

Nema jos uvek nista od toga na ovoj platformi

Ti bi da uhodis ljude? Nece da moze! :smiley:

1 Like