Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Voleo bih mercedesovu g klasu,ali je malo nerealno-skupa je previse

Dao bih i desnu i levu ruku za ovaj automobil :smiley: … samo ne znam kako bi posle vozio :smiley: …but you get my point

za godinu dana kad polozim ovo ce se uzeti od keve i vozati okolo :smiley:


Trenutno najvise vozim skuter , Kymco Super 9. Cale ga kupio novog 2003, do sad on i ja presli 20 000 . Super radi .
Nego u poslednje vreme mnogo sam se nesto nalozio na Audi A8 ili jos bolje S8 .

Odlican automobil u celini, i bas me zanimalo kakva mu je autonomija, ali malo sam razocaran. Koja poenta ovakvog auta ako cu ga voziti samo po gradu. Ali dobro, korak u pravom smeru, sve sem toga mi se dopada na autu. E da, i onaj ekran mi je malo ogroman, moze to i upola manje.


!!!

Trenutno sam na pesaka, ali sledece godine ce da bude u garazi moje omiljeno vozilo- Volkwagen Jetta MK2 :)))

Evo i mog ponovljaja od letos:

Nemam moju sliku iznutra kakav je, pa evo sa neta:

6 Likes

Evo sta se (izmedju ostalog) vozi u Amsterdamu. Bas sam ih puno video. Necu vam reci kako se zove zumirajte prednji deo. Ima je hilarious i lezi samom vozilu :joy:

2 Likes

Kanta? :joy: ne vidi se dobro

2 Likes

tako je :smiley:

Više je za fun sekciju ali vezano za automobile

4 Likes

I u to kao dvoje ljudi moze da sedne? :rofl:

Narucicu danas ratkapne, samo kada se vratim sa posla da vidim jel su gume 15 ili 16 inca :joy: .

Ja naručio malo pre. Uzeo sve 4 za 1k dindži. Prodaju ih kao felne, kreću se i po 30 juroa.

Dzaba. Ovo valjda 2500 .

vec pet godina u mom vlasnistvu i prezadovoljan kako me sluzi, nije bas porodican auto, nego klinci jos uvek mali pa se upakujemo :D, inace posle njega sigurno neki mitsubisi model novije generacije

2 Likes

Nema boljeg porodičnog automobila od:

4 Likes


Bože zdravlja i biće moja :slight_smile:

4 Likes

Drug ima crvenu sa panorama krovom, stvarno lep auto :slight_smile:
Zadnja klupa, bolje da je nisu ni stavili :smiley:

1 Like

Može dosta leda da se utovari u gepek

3 Likes