Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

I u to kao dvoje ljudi moze da sedne? :rofl:

Narucicu danas ratkapne, samo kada se vratim sa posla da vidim jel su gume 15 ili 16 inca :joy: .

Ja naručio malo pre. Uzeo sve 4 za 1k dindži. Prodaju ih kao felne, kreću se i po 30 juroa.

Dzaba. Ovo valjda 2500 .

vec pet godina u mom vlasnistvu i prezadovoljan kako me sluzi, nije bas porodican auto, nego klinci jos uvek mali pa se upakujemo :D, inace posle njega sigurno neki mitsubisi model novije generacije

2 Likes

Nema boljeg porodičnog automobila od:

4 Likes


Bože zdravlja i biće moja :slight_smile:

4 Likes

Drug ima crvenu sa panorama krovom, stvarno lep auto :slight_smile:
Zadnja klupa, bolje da je nisu ni stavili :smiley:

1 Like

Može dosta leda da se utovari u gepek

3 Likes

Ovo sam sebi obecao da cu voziti jednog lepog dana, kroz par godina kad padne cena malo…

2 Likes

Od svih Citroena, ti se baš uhvatiše za kaktus :smiley:

5 Likes

To je bukvalno c3 .
Imam ja stari C3, odlicno sluzi mene i moje matorce, i preporucio bih svakom za po gradu 1.4 hdi motor.

Ali kaktus mi uopste nije lep, cak mi kic :-/ . Nije ni auto ni dzip,nisam ljubitelj tog cross-overa. Ili jedno ili drugo za mene :wink: .

@Danijel
“diraju” ti auto!!!

2 Likes

Meni je Cactus savršen vizuelno, nisam se vozio u njemu još uvek, ali sam se dosta navozao u novom c3, malo starijem c3(2008) i novom 2016 c4… Tako da će cactus pasti kad tad. A i za grad je odlican jer je manji, nije ogroman.

Jel ima neko sa foruma kaktusa?

2 Likes

Ne kazem da je los :slight_smile: .
Samo mislim da moze vise i bolje za te pare.

Ali elem ukusi su razliciti. :slight_smile:

1 Like

Ima @Danijel.

1 Like

Kako se kotiraju ne njemačka vozila kod nas vrlo brzo će biti povoljan čak i za nas balkance bez posla :wink:

Nazalost jedna od najvecih zabludi Balkanaca.
:-/

Što je zabluda drug pogledaj npr cijenu c6 iz 2006 i npr audija a8 istog godišta pa će ti biti jasnije o čemu pričam

Zabluda o kvalitetu da je toliko superiorniji…