XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

automobili

Hm? Pa to imas i u Norveskoj. Doduse… Malo naprednija varijanta. Nema guzve i seljaka, odbrojava u sekund kada treba da dodje, imas najave za svaku stanicu, kupujes karte preko interneta, ali - u sustini svuda je isti fazon.

E bre Andrijancice, pa sto sedas u auto sa pijanom drugaricom?

Ford fiestu 1.8d 98 i Skodu Fabiu 1.2 09, i dzaba sve kada ni jedan nema 300hp…
Jedna dobra recenica Henri Forda: Dobar auto je samo nov auto!

Sa ovim se nikako ne bih slozio… Sve to zavisi, kakav je prvi, drugi vlasnik bio.

To je i moja politika.:slight_smile: Doduse to ne znaci da su polovini automobili po defaultu losi ali uvek za iste pare uzimam nesto “losiji” nov auto nego “bolji” polovan.:slight_smile:

sipas i vozis bukvalno :slight_smile:

peugeot 308 od maja ove godine (nadam se), za sada stojadina :smiley:

joooo… jedva cekam da sednem u nesto i da vozim… nadam se da cu od juna krenuti voznju(po novom zakonu)… a posle casova ce biti havarija…

heh svaka cast CitizenX :smiley:

Voziš, ili bi voleo…?

Vozim.A voleo bih…(da budem nerealan)…ovo

Ninja bojim se da cemo svi mi poceti da vozimo bajseve :slight_smile: Kako su krenuli sa poskupljenjima …

ili kako krece renoviranje gazele… Ko zivi u Bg nece moci da predje Brankov pre kolima nego biciklom… to ce biti opsti kolaps…

nisam…ona i njen decko su me uvukli,ja sam spavala na zadnjoj klupi…jebiga…ona je uzela da vozi i sjebali smo se…sad je brat poludeo…nije hteo da sredjuje auto vec ga je prodao na otpadu…a ja treba da mu nadjem opel mantu A …koje nigde nema…

cale je vozio tri godine dok je nisam prisvojio:)

cuj ovog justanotherbrickjope?!? pa naravno da imamo tramvaje i ostale gluposti.

Vozim Golf 3 1.9TDI Syncro (plavi),i 1.9TDI samo je ovaj crveni i nema pogon na sva cetiri :slight_smile:

sta mislite o Stilu? onaj sa 5 vrata. ne zanima me to dal je ruzan ili ne, nego me zanima s tehnicke strane ako neko zna. Peugeot 308 dil je otisao u nepovrat tako da mi je to sad opcija. Uzimam ga da bude porodicni auto. Jbg doslo vreme…

Dobar je Stilo samo pazi sad na kilometrazu svasta se radi vracaju ljudi samo tako …

ma znam. Usao sam toliko u vode polovnih automobila. reko mi drugar da je sve to iz italije/nemacke/francuske i da su svi presli oko 250.000 km a bazdare ih obicno od 87.000 - 120.000. ali ako stilo moze da izdrzi 500.000 koliko sam cuo a ja sam na mom stojadinu za 8 godina presao 105.000, i dont give a damn. Elektromajstora u dzep i idemo u kupovinu :smiley: