Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?


Odlichan bajs, samo me muchi da podesim onaj satic za kilometrazhu. Inache moj omiljeni auto:

Mustang iz '69-e ili ova novija verzija:


super bajk

a ovo bi voleo A5 coupe

A ja vise ni sam ne znam. Prvo je bila varijanta Peugeot 308, pa onda Stilo na kraju sad imam varijantu da mi drugar doveze iz italije peugeot 407 star tri godine za 7.500e. bem li ga, na kraju cu voziti bajk

Ovo je on

akiris imam potpuno isti gajbi… mislim burazer mi sad vozi… koliko je presao? i koji je motor?

Vozio bih ovaj Merc Brabus…

Inace za koji vikend idem na Miseluk sa kolegom koji je doterao svog Mustang-a… 750 konja… spremljenog za drag racing… idemo da tresemo mamine i tatine sincice… i pokupimo neke cice. Kacim sliku a nosicu i kameru… on board cam :slight_smile:

@prototype
Mogu da ti dam krug :)))


Evo stigoh da uslikam Mustanga… ima cak i padobran u slucaju nuzde :-)… Kao sto rekoh u mom prethodnom postu… kad budem isao na voznju nosim kameru pa ce biti i video linkova.

evo konacno sam i ja kupio kola. posle duzeg vremena i obilazenja pola srbije, na kraju sam kupio od lika koga znam 10 godina :smiley:
Fiat Stilo JTD 8V, 1.9, 2003. godiste, jako dobro ocuvan, nije bazdarena kilometraza, tj presao je 138.000, vidi se na slici. Cena 4500 evra

akiris, cestitam na stilu :slight_smile:

ako ti nije zapao jedan od kvarljivih primeraka, a cenim da nije ako vec 10 godina znas tog lika od koga si kupio , navozaces se sa uzivanjem u njemu :slight_smile:

sto se mene tice, do skora sam vozio Saxo 1.4 VTS, mnogo dobar prvi, momacki auto.
sada trenutno Peugeot 206 Sedan, 2008. godiste novog kupio moj deda, ja nasledio, al se nadam da cu u skorijoj buducnosti da skrpim za Renault Megane 3 :slight_smile:

inace, slazem se sa onim prethodnim izjavama da je najbolji auto novi auto, tako da cu polovan kupovati samo kada moram.

Sve cestitke. Ja sam dugo vozio Fiata Bravu i odusevljen sam tim autom. Pre svega udobnoscu.

ljudi mene trenutno voze:hm mama i tata a vozicu lamburginija murselaga skromono za 18 rodendan:muscle:

inace, slazem se sa onim prethodnim izjavama da je najbolji auto novi auto, tako da cu polovan kupovati samo kada moram.

Ortak je poludeo sa Bravom, mora da je proda i uzece Kiu Pro Ceed na lizing - 7 godina garancije, i kune se da vise nikad nece kupovati polovno.

joj, dvoje mojih prijatelja uzelo Kiu Pro Ceed. oboje se više pate sa tom kiom novom nego većina drugih sa polovnjacima.

Gubi se elektronika, svetla i tabla se sami pale i gase, odbijaju da upale, već imaju “cvrčke” u tabli.

katastrofa. al, to naravno ne znači da su sve takve, već samo te dve konkretne, ne znam kakav je generalni trend.

moj drug uzeo punta ali ovog iz italije…posle nekoliko dana crko mu servo…isao na servis i rekli mu da serv o oce da rikne na 30000,60000,i 90000km…kao to ima mana…i jos mu lik rekao da ovaj nas punto nema doditnih tacaka sa orginalom…npr greda kod orginala je 40cm a kod naseg 23cm i td…bruka

I u pravu je.I ja sad nikad recimo ne bih uzimao polovan auto.Verovatno narednih 5 godina necu ni menjati auto posto sam nov uzeo pre manje od godinu dana,ali nije to samo pitanje marke nego i zivotne filozofije. :wink:
A inace moja tetka vozi Ceed-a vec 2 godine i auto je odlican.Verovatno ProCeed nije nista losiji,jos vidim da je cena sada 10.500 E sto je smesno za samu klasu i kvalitet auta.Naravno to sve pod uslovom da ProCeed nije downgrade-ovan Ceed.I ako mu ne smetaju 3-oja vrata.
A inace vozio sam Ceed-a 100ak kilometara i dopao mi se toliko da bih ga uvek pre uzeo nego novog Golf-a.Ali to sam samo ja.:emo:

Kad pocnem zaradjivati svoj dinar uzimam sigurno kiu ceed. Bas sam neki dan gledao- 5 vrata, dizelas sa motorom od 1600 kubika i 115 konja(4,5 litara prosecne potrosnje), sa solidnom opremom(klima,podizaci stakala, cd zvucnici…) i naravno 7 godina garancije za 13500 evra stvarno lepa ponuda

Mislim da nisi pogresio, moj drug vozi slicnog vec par godina i tvrdi da je odlican autic.

Evo i moj Korejanca :smiley:

Uzeo sam ga novog pre 4 godine a do danas sem ulja i guma nista zivo nisam menjao niti sam imao bilo kakvih problema. Jeste da mi je prvi auto i da nemam bas nesto preterano iskustva ali stvarno sam zadovoljan.

Vozim…nista :smiley:
Neam ni polozeno !
Voleo bih da vozim :
Nissan Silvia s15
Nissan GTR 34 Skyline
Mitsubishi Evolution IX Mr Edition

A od motora :
Kawasaki zx14 i kawasaki Hayabusa Turbo :slight_smile:

Danas sam video Audi R8.
Nizak, lep, čisto savršenstvo.
Motor mu se čuje na, možda lažem, više od 500 metara, a i tad ti probuši bubne opne.
Kad bih samo imao priliku da sednem u njega :smoke: