Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Eh, za razliku od vas, ja volim tih motor, koji prede kao mače, ali juri kao tigar.
Uvek sam takva kola gotivio, a nikolina vrsta me nervirala, ne znam zašto, verovatno mi je to u krvi :slight_smile:

Sad sam se setio, slikao je moj drug Audija, pa sutra postavljam slike :smiley:

Trenutno Golf IV i za sada je dobar :slight_smile:

Ali o ovome sanjamo :smiley:

Ja se vozikam na mojoj miniki heheh :smiley:

da krenem od najstarijeg :smiley: lajsna mi je u garazi, komsa je nesto cackao kad ispale zabice i napravio jos gore pa sam je skinuo da ne ispadne kad bije bass… :smiley:

evo i bassa :smiley: moj rucni rad :slight_smile:

express spremanje zimnice pomocu 2 bassa xaxa

i ovo mi je auto za uvece, sminkeraj itd, ferrari 458 italia…valjda sam dobro reko, imam ih par pa mesam brojke xexe a parking mi je u sred centra :smiley:

crveni coupe je trenutno u losijem izdanju zbog lajsne i rezervnih tockova napred posto su fabricki alu sam izbusenim gumama a alu 15ke sa izlizanim gumama do zice :hihi

nadjoh kad je fabrikana :heart:

Vozim se autobuskim linijama 17,73,82,83,88,610,611 i ponekad 16 :))))
A voleo bi da vozim Dodge Vipera GTS, devedeset i neko goidste,i to plavi sa belim linijama ili sivi sa plavim linijama.
A od motora samo TOMOS naravno :)))

Yamaha FZR 600 Genesis :slight_smile:

To bi želeo da vozim, a ne da sada vozim xD

audi A7 brrrrrrrrrrrrr

Yugo 55 Custom Made/ Supershadow 250cc/20HP

Aj kad svi postavljaju zelje i ja cu moju, u pitanju je Hyosung, cuo sam da je najprodavaniji motor u Americi… 250kubika, sto je za moje potrebe sasvim dovoljno… Nov je oko 2000e, sto ne znaci da ga nikad necu uzeti :slight_smile:

Kad ga uslika :smiley: ?
Pazi,tu kod Maxija je opasno parkiranje :slight_smile:

Nazalost matori, Hyosung GT250R je 3500e nov 6brzina oko 30 konja, bio je pre godinu dana oko 3200e, a obicna verzija GT250 (oko 20HP, 6G) je 3200, a bila je 2800 - malo su se izbezobrazili, ja sam ga pikirao jedno vreme ali za te pare realno mozes japanca da uzmes, recimo ninju padan 250cc oko 2007 godista.

Mada se i meni dopao Hyosung.

Da posto sam postovao opet sam malo zavirio u cene i razocarao se… Bash, bash bezobrazno… Mada sasvim fin motor… Nishta jurimo Fazera :)))

mene pauk ne dira :smiley:

Ja vozim Ford Focus 2002 i ne zalim se… :slight_smile:
Za malo sporiju voznju, Fiat Panda sluzi odlicno… :smiley:

Vozim Renault Megane iz 2001. godine i sasvim sam zadovoljan kolima (a kako i ne bih bio, kada sam do sada vozio Trabanta, Wartburga i Zastava 101?! :smiley: )
A ono sto bih voleo da vozim je (u zadnje vreme) definitivno Aston Martin Vanquish! U sustini sam ljubitelj BMW automobila, posebno serije 3, ali mi je ovaj Aston Martin zaista lep i nije mi jasno kako do sada nisam video njegovu lepotu! :slight_smile:

^I kako se pokazuje? Je li generalno taj auto bolji od npr Xsare?

Vozim poslednje 3 godine Mitsubishi Charismu 1.8 gdi ( benzinac bez obira sto ima d u nazivu :slight_smile: ). Auto je lep, brz komforan, jedina stvar koja me muci je skupa registracija od oko 30 k din i 12-13 l benina u gradu, a ne moze plin da se ugradi zbog specificnog sklopa motora. Sem toga, super je :slight_smile:

Evo i slike, ovo nije moj, jer ne znam imam li negde sliku koja valja, ali je identican, cak su i felne iste.

Trazim da kupim kola, dao bih oko 3k evra , ne bih vise jer su mi prva… Nesto tipa Punto, 206, Corsa ili tako neka manja… A voleo bih da vozim novu Hondu Civic :slight_smile:

Ja bih Hondu Accord voleo, ne mogu da spakujem lepo u Civic-a, mislim mogu, ali mi je skucen :slight_smile:

Punto nije losa varijanta po meni uopste za grad ( jeftina registracija, mala potrosnja, jeftino odrzavanje, ne dao bog u slucaju nekog cukanja jeftini delovi ). Nedavno mi je koleginica uzela Punta 2005, 1.3 dizel, servisna knjizica, oko 70-80 k km presao, kao casa je za 3000 e.