Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Ford Orion '‘92, 1.8D, cale nece da ga menja, jer trosi 5l, a keva i ja bi uzeli lagunu 2004, fiesta 2006… al’ se cale ne da… vozim ja ktm, i scott (bajsevi) vrede oko 2500€… a imam motor lambreta 1957, dobro stanje,… cale ni nju nece da proda, a moze lepa para da se uzme… :slight_smile: ne mogu slike da kacim… to najvise mrzim.,…

nemoj brate molim te drz se pasata veruj mi

meni su ukrali auto prosle (2010) godine, ispred kuce :(, tako sad idem peske
imao sam passata 2002, 1.9 TDI, 131hp, i vazda svasta od opreme. Sad kad sam uso skoro u passata 2006, ova B6 verzija, a on nema ni bord komp, ma ko u juga da sam uso, ali ozbiljno…
ZEDER!!! ili SAPA system, obavezno, sta god da imate…
a voleo bih mog passata nazad, njega da vozim :slight_smile:

Konacno sam uspeo da nadjem vremena da slikam auto po danu kada ne veje sneg.

U pitanju je Citroen C5 V6 3.0 Exclusive 2005-o godiste.

evo jos malo pa ce biti godinu dana, sem danger of Ice warninga, drugi nemam (Low fuel se podrazumeva). znam i ja da su kvarljivi ali je sve od primerka do primerka. moj je izgleda jedan boljih.

e sad posle vektre stilo, hmm. Znas kako kaze Ajs Nigrutin? Nekad sam vozio Vektru a sad vozim Stila, kakv sam ja to smeker majko moja mila :smiley: :smiley: :smiley:

@irreal
Cestitam na bebici, ili bebanu :slight_smile:

@irreal
ladja na putu,pogotovo jos V6 :heart:
Vozim Citroen Saxo 1.4 vts,vec skoro 4 godine

Hvala akiris! Nisam jos odlucio sta je i kako cu da ga zovem :slight_smile:

@SAXO
hvala! ja obozavam saxa! i ja sam godinama vozio 1.4 VTS-a i uzivao u njegovim carima.
moj je bio crni, ali i ta siva mi je isto odlicna, uzivaj u saxu.

Tog vremena se uvek secam sa osmehom na licu, i da kupim drugog saxa sada to jednostavno ne bi bilo to, nikada nece biti ponovo taj osecaj.

ja i moj saxo koji je od opreme imao pioneer cd mp3 servo i elektricne podizace - nista vise, mi smo mogli sve.
obisao sam srbiju njime, doziveo neverovatna iskustva po prvi put, puno para ulozio ali me nikada nije izdao i ostavio na putu, ma neverovatan osecaj.

saxo je pravi momacki auto!

Da da Saxo je pravi momacki autic
I ja sam sa mojim obisao veci deo Crne gore
Srbiju bukvalno celu,i mali deo Bosne,bez i jednog problema na putu
Nisam ulozio nesto mngo para,jel sam ga uzeo od prvog vlasnika,koji ga je super odrzavao,a ja samo nastavio…

Hoću da kupim alu felne za golfa peticu, našao sam neke povoljne “DEZENT L Silver”, zna li neko nešto reći o njima, jer se ja ne razumijem u te stvari uopšte?

Sjajna tema:
Vozim snowboard,rolere,bajs,Zastavu 128 :)…a do kraja godine FIAT PUNTA 1.3 MULTI JET…Dosanjacu san :slight_smile:

Vozim Fiat Tipo to je moj auto 1.6 agt ,57kw, 91g.p.servo,šiber,el.podizači,15" alu felge.Matori vozi Fiat Cromu 87g.p,2.0,85kw,servo,podizači,abs a imamo i Ladu Nivu.
Želio bih Stila jtd sa troje vrata 2004 god

Evo malo da osvežim temu…
Vozim Fiat Punto 1.2 2002god. a san snova mi je Honda Civic

Vozim Citroen C3 to jest vozio sam ga do pre 8 meseci,sad trenutno nista.

A sta bi voleo,da budem skroman :emoticon-0100-smile ovo mi je san,samo onaj zvuk njegov kad cujem :heart: mi se para i :stuck_out_tongue: do poda.


Jedan od najlepsih automobila sigurno, tu negde po izgledu sa meklarenom f1, lamborginijem reventon… Od malo jeftinijih Ferarija nije los ni 458 Italia. :slight_smile:

Za ovog bi i ubio ako treba! :smiley:

… mada i X dobro izgleda :slight_smile:

Od malo “jeftinijih” :slight_smile: 458 Italia mi je lepsi od Enzo-a:da:

Nešo nadam se da se za forda nisi odlučio zbog boje :nono:

Ma neee, jok, a-a… To je bila prva lepa slika na koju sam naišao! Ja sam strastveni ribolovac, i često siđem sa glavnog puta u neku vukojebinu, e sad, nemam para za 4x4 auto, ali ova dva koja sam naveo su poprilično dobrog klirensa te bi poslužili…

oba su ok, ako uzimaš nov ne možeš pogrešiti koji god da uzmeš.

ili NOV ili nikako!