Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

nemam auto:smirk: ,planiram da kupim:happy pa mi treba savet ili pomoć,razmišljam se oko Citroen Xsara Picasso!!! ako je neko vozio ili zna nekog ko vozi,neka napiše nešto!!!na prvi pogled auto lepo izgleda,unutra ima mesta za žmurke a potrošnja je prihvatljiva!!to su moja neka zapažanja!!!

Drugar moj prodaje mislim bas taj auto koji ti trazis. Picasso.

Dok je tema bila aktivna nista nisam vozio, pa reko da je sada malo izvucem iz podruma. :slight_smile:


Ovako nesto vozi moj cale vec godinu ipo:

a ‘‘obecava’’ cim polozim za 2 godine da mi uzima nesto ovako:

Inace ja bi najradije ovog dasu :stuck_out_tongue:

Skroman si, nema sta…

S obzirom da si pocetnik i taj sto imas ti je sasvim dovoljan - dok ne nakupis iskustva s putem, policijom, koliko mozes piti a da normalno dodjes kuci i dr.

Marengo 1.9JTD (teretna marea), necu za sad nista drugo da vozam vec ocu generalku da sve izmjenjam osim motora jer je to jedino sto je ocivano bas kako treba. Sad sam mu uzeo x4 zimske gume, izmjenjao remenje, filtere - ostaje mi na proljece onaj hepek mali za regulisanje zraka za turbinu (turbina mi stuca), mozda amortizeri i jos nekih sitnica.

ja sam pre dve godine kupio novu RENAULT THALIA II 1.4i 16v

Audi Q7 (2007), 3.0 TDI, novog sam ga kupio pre 4.5 godine. Vec godinu dana pokusavam da promenim auto, i u sta god da sednem nije mi to to, a za nesto “bolje” ne mogu da da doplacujem posto je razlika po 30 000 eura.

Voleo bih da kupim i vozim najnovijeg Porsche Cayenne-a dizel/struja, ali mi je momentalno preskup, oko 130 000 je :(. Bice valjda nekad:)

Yebote kad stignes da nakupis toliko poena na xbox-u i da zaradis pare??? Ili je u pitanju neki “laksi” vid zarade, kao sto ti avatar govori?

Sto se tice avatara i gamertaga, uskoro cu verovatno menjati u JohnSlade (Scent of a Woman), vise je vezan za Al Pacina nego za to o cemu ti pricas - pogledaj svoj avatar ruske mafije:):):slight_smile:

Ali jedno zapamti i to kao savet - ne postoji “laksi” vid zarade. Sve je na svoj nacin jako tesko, sto sa moralne, sto sa ljudske strane. I svako od nas nocu (ili danju) mora da legne i ostane sam sa sobom i sa onim sto je uradio u prethodnom danu sto verujte ne vredi nikakvih para. Obzirom da ovde na forumu ima ljudi koji me poznaju privatno a neki su i radili i kod mene u kazinu (Wahad recimo koji je namlatio samo takvu lovu:))), znaju vrlo dobro sta se desava sa mojim zivcima. Igranje igara i XBOX je neki moj odvojeni svet, koji me odmara i relaksira.

Dakle, pamet u glavu, ne jurite pare, nego devojcice, igre, normalno drustvo i zezanje. Ostalo sve na peto mesto.

:slight_smile:

Već prošlo 4.5 god? U ****te al’ vreme leti… Samo sam oćelavio :smiley:

Imam: Yugo 55 :smiley:

Zeleo bih: BMW e38

@Intruder

Bolje uzmi neki mali i slab auto za pocetak jer je to suvise jako za tebe.Ovo je cisto moja preporuka da ne zavrsis u nekom kanalu ili da te skupljaju kasikom po putu.

trotinet

Heh ma malo sam se i ja salio za ovo,sigurno da necu odma sesti u njega bez ikakvog iskustva,mozda tek posle par godina kad imam bar nekog iskustva sednem u njega ali za pocetak nesto manje sam i planirao :wink:

trenutno vozim poniku dok mi ne doteraju

Moj automobil,tj nije ni moj vec caletov,je golf 1,'81 godiste,ne znam ni sta je ima nalepnicu GTD a benzinac je…ne moze da se zakljuca i niko ga ne obija…u patosu ima neku rupu mislim posto duva po nogama poprilicno pa moram da nazujem extra par carapa kad idem njime…Uglavnom mislim da se i taxi vise isplati jer trosi oko 16l na 100km!

Jel moze neko da kaze kakav je Fiat Stilo. Uzeo bih kupe sa troje vrata.

Dobro i zahvalno auto znam jer drug ima stila 3 vrata :wink: Oržavanje ti je skoro pa ko i za golfa ili astru to godište.Pazi na greške kakve ima na bordu i kako je održavan
http://www.xboxrepublika.com/xbr-aktiva/3730-fiat-stilo-jtd-vs-alfa-156-jtd.html

Ja imam stila vec godinu i po dana. Doduse sa 5 vrata. 2003. Godiste. Samo sipam gorivo i na 15.000km radim servis. To je to

E hvala, jer citao sam da modeli do 2003 godista imaju veliki problem sa elektronikom. Kako ti stojis s tim?

Stilo do 2004. godine ima problema sa motorom i elektronikom.Ovi posle nemaju.I Abart verzija Stila ima problema sa elektronikom koje god godiste da je.

Znam ovo jer drugar vozi Stila i pri kupovini se bas detaljno raspitivao i gledao sajtove i saznao ovo.Tako da je uzeo 2005. godiste.

Zato ja vozim Yuga 55 on nema elektroniku, a nema ni nista drugo xD