Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

nemam problema sa eletronikom. jedini problem koji sam imao, je da mi je senzor za ulje prijavljivao problem, nekad da je oil level too low, nekad too high. od 10 paljenja se desavalo 3 puta. posle kad sam menjao ulje izvadili, ocistili, i od tada, nista…

@Akiris

Pa da ne mora da znaci da si ti zabo model koji ima problema ali isto tako ne znaci da nekad u buducnosti neces imati problema.

Ovo je bas ozbiljna situacija.Moj drugar ima BMW 318 i u sred voznje se struja totalno ugasi.Dodje do prekida negde auto radi ali nema nista ni svetla ni pokaivace u kolima tj kontrolnu tablu.Sve je to do racunara.

Ja imam nameru da dogodine u ovo vreme uzmem stila sa troja vrata meracio sam abarta ali kad mi je drug rekao za njega odustao sam.Tako da cu mozda uzeti obicnog sa troja vrata i panorama krovom naravno dizel.

e jbg sad, onda kupi bajk.

malo sam mamuran, pa sam nervozan.

A Pezo 406, to je u tom nekom cenovnom rangu.

Pa iskreno bajk je najbolje uzeti.Ne trosi gorivo, rekreiras se i ne kvari se :smiley:

P.S. izvini ako sam rekao nesto pogresno :wink:

Uzmi JTD i uživaj u vožnji ja imam 2.4 i nije da ide nego leti gotovo kao da je benzinac.

Kad sam resio da kupim motor bio primoran da prodam xbox sto sam i uradio na zalost ali kupio motor a i bice o xbox uskoro opet, “sve je dobro sto se dobro svrsi”:angel

jes ali motor ne mozes da vozis zimi :stuck_out_tongue: a na xbox-u mozes da se igras zimi… itekako :stuck_out_tongue:

btw lepa makina :slight_smile:

Mozes, samo je pitanje koliko :smiley:

Moz i zimi, a koliko, dok ne padnes:-D

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Ako je uzeo ovog sa slike verujem da moze i zimi :slight_smile:

Ako je nabavio i zimsku odecu:P

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Skoda Fabia 1.6 105ks 2008god.<3

treba mi neki sajt na kojem mogu da pogledam video review automobila. konkretno me interesuje Opel Astra H karavan.
imal’ neko neki predlog?

Vodite racuna o registraciji kola :

Naime sta se desilo, posto sa novim tablicama stizu u nove oznake odnosno nalepnice a na saobracajnoj dozvoli nemate renew opciju, zaboravio sam da registrujem kola, i proslo mi je sva sreca samo 30 dana od isteka 1 godine, da je otisao jos jedan dan morao bi da vadim nove tablice i novu saobracajnu uz jos neke takse te bi na postojecih 118 000 dinara platio jos jedno 10-ak posto…

Pouka : upisite u telefon 5 dana pre isteka registracije da se ne bi neprijatno iznenadili, da me nisu zaustavili ne bi ni znao kada treba da se registruje mrcina.

YouTube.

Heh, obrnuo sam youtube no nema ono što mene interesuje. tražim video tipa “vrele gume” i slično…

Ja uglavnom svaki review nadjem na YT-u.

pretpostavljam da “mrcina” ima cirka 3500cc ? :smiley:

3.0 je motor odnosno 2998cc