KODI - multimedijalna platforma za filmove, serije, muziku, emulatore i pitaj boga šta još...

Evo malo sam cackao kodi, nije lose, ali daleko iza netfilxa(ako ih uopste smijem porediti), dosta filmova nema cak ni 720p a kamoli 1080p (Spiderman Homecoming,Transformers the last knight itd), dobar je kodi za serije,GOT ima vec season 7 e1 1080p sto je dobro,tako da sve u svemu i nije nesto,ali nije ni lose.

Nemas Transformerse I Spiderman ni na Netflixu, posto filmovi jos nisu izasli u DVD/BR izdanje. To sto tI gledas su kamera izdanja. Onog trenutka kada film bude dostupan u 1080p, moci ces ga gledati na KODI.

4 Likes

Ma izlazio i ulazio 10 puta, instalirao i deinstalirao aplikaciju… Al izgleda da jedino meni ne moze da se namesti :confused: Uspeo sam instalirati Live Serbia na isti nacin, ali Exodus ne mogu… Cak sam uspeo i Genesis Reborn, al nije nista posebno… Daleko bolji je Popcorn, kao i pirat bay :relaxed:

Samo sport gledam preko kodi ostalo popcorn ili torent+vlc kombinacija

Da vam ulepšam dan pogotovu srednjoškolcima :smiley: evo uputstva kako da dođete do “onih” filmova, scena a i japanese anime.
Prvo morate dozvoliti Unknown Sources to sam objasnio u prvom postu kako se radi i morate imati instaliran kodistuff koji se takođe nalazi u prvo postu.
Na homescreen-u nadjemo ADD-ONS kliknemo i na u sledećem prozoru kliknemo gore levo na ikonu Package Installer

Zatim na … Install from zip file, pronađite Smash Repo i kliknite na njega. U sledećem meniju kliknite takođe na -SMASH Repo.zip. Sačekajte notifikaciju Smash Repository Installed
Kliknite na Install from repository i unutar menija pronaći Smash repository pa Video add-ons.
U sledećem meniju pronaći čuveni Ultimate Whitecream i instalirati ga.

Posle notifikacije proverite da li ste zaključali vrata i uživajte :eyeglasses:.

1 Like

Mozes li ti meni pomoci? :slight_smile:

Ovo sam cekao…

Vidi da li si lepo napisao http://mediarepos.net/kodistuff to je najbitnije? Reci mi gde si se zaglavio?

Scarecrow samo polako i umereno da ne bude posle
https://www.youtube.com/watch?v=3YQegKzCfl4

Ma pisao sam 5 puta…

Posto sam dva puta ubacivao ima kodistuff i kodistuff1 (oba su prazna) i isto je ukucan source.

Pokusavam sam 10 puta, ali uvek je prazno. Nisam imao ovaj problem sa LiveSerbia izvorom i Genesis Rebornom…

Ja imam problem na kompu, kada pustim video ne vidim nista ton ide al ne i slika.

Hahahhaaha windows :wink: U podešavanjima tamo odeš na video i rendering umjesto auto stavi software i radiće

Jesi dopustio unknown sources?

Izgleda da su uklonilk taj izvor… Resili smo problem na neki drugi nacin, nekim drugim izvorom :slight_smile:

Ovo je odlicno , posebno ovi sportski kanali , svi su tu. Za filmove i serije, i ja sam dinosaurus , takodje koristim torent :smiley:

Netflix za nase trziste je siromasan, a bogami kodi ga sije u svakom pogledu… Ja sam na exodusu nasao sve sto me zanimalo… Doduse nije bog zna sta, ali eto bez obzira sto ne gledam, odma u nedelju sam video da je got nova sezona bila dostupna i to u hd… Kodi je odlicna sprava, sada cu probati da se bacim da nadjem strane kanale… Ali o tom po tom

Drustvo, jeli vama radi Mobdro?

Imam Raspberry Pi3 OSMC i Kodi 17.3
Instalirao sam sve pomocu tutorijala iz jednog ranijeg posta i dobijem Mobdro Error, check login file.
Ima li resenja?

Nisam kuci probah Mobdro preko telefona i radi. Mozda je do kanala, probaj neki dugi…

Na telefonu radi bez problema.

Kodi super stvar, koristim već par godina. Za sport pogotovu pandan acestream streamovima u hdu a nema nigde reklama i popupa.
Samo me zanima ako neko ovde zna jel postoji način da se nekako bekapuje ceo program sa svim podešavanjima?
Imam previše add ona i repo-a da bi sve od nule dodavao i podešavao, a moram da oborim sistem.