KODI - multimedijalna platforma za filmove, serije, muziku, emulatore i pitaj boga šta još...

Naravno da ima, nisam pri kompu ali znam da je jednostavno to da se odradi.

1 Like

Gledam sada valjda ima oficijelni add on za backup koji odradi sve. Probaću, pa javljam

“Prebaci na prvi saće slagalica da počne–”

1 Like

Samo da javim da backup add-on ne radi. Tj i radi i ne radi. Uradim restore backupa i budu mi tamo u libraryju moji add-oni ali ih u samom programu nema, eto bar cu znati koje sam imao pa da ih dodajem ponovo :smiley:

edit: ipak radi samo su svi disable-ovani, mora svaki da se ponaosob ponov enableuje

1 Like

Opet ja. Probao sam kodi na android fonu i vidim exodusa nema nikako u smash repositoryju. Probao na kompu kad stvarno ni tamo ga nema u listi add ona kad se ode na install from repo. Čtiam malo po netu i izgleda da je skinut jer se više ne updateuje, predlažu kao alternativu neki novi Covenant add on. Ali ono što mi je čudno na kompu gde sam uradio restore backupa i dalje stoji i radi exodus bez problema

Exodus je bio azuriran od stane nekih osoba i vise ga nece azurirati… skini alluc kodi addon nalazi koliko hoces snimaka izvora… Ubedljivo je exodus najbolji plug in, nazalost zbog kanadskog haosa tvaddons ne moze da dobije nazad imena domena jer su promenili vlasnike a ovi koriste moc i rupu u zakonu da zadrze do daljnjega. Sto se tice pravnog stanovista ne mogu im nista i trebalo bi sve da im vrate, oborili su ih bez obavestenja i preko noci krseci zakon…

1 Like

Čitao sam sinoć sve i svašta, čak su valjda i dobili na sudu ali sad im kao trebaju donacije da bi se opet vratili ili šta već.
Probaću i taj alluc, a evo ipak nađoh exodus na nekom alternativnom repou. Ako nekom treba pošto ga u smashu više nema
https://addonhq.com/install-exodus-kodi-addon/

2 Likes

Probao sam i na Windows verziji Kodi 17.3. Sve instalirano ali javlja istu gresku.

Ima neki problem sa mobdro add onom. Čini mi se da je u pitanju da javlja kao da postoji nova verzija i da addon mora da se updateuje a pošto nema nove verzije onda ne može da radi. Jedini način kako unutar kodija da radi mobdro je bio neki sasvim treći addon koji između ostalih vuče streamove od samog mobdroa. Probaću da nađem opet, inače nije sa tobom problem nego sa svima, jednostavno niko ne održava taj mobdro addon kako treba.

Evo ovako, ovo je jedino rešenje koje sam ja našao da radi. Znači totalno drugi addon ali ima mobdro u sebi.
Settings → file manager → add source
http://toptutorialsrepo.co.uk/kodi/
i imenuj ga tipa toptutorials
addons → install from zip file → toptutorials → repos → repository.streamhub.zip
Install from repository → streamhub → video addons → Streamhub
Onda u streamhub addonu ideš na LIVE TV pa Android API i tamo imaš Mobdro sa svojom listom kanala koja radi

Hvala ti!
Radi, namestio sam na Raspberry Pi 3 OSMC/Kodi 17.3. Jedino sto nema Sport Klub kanala. Pocinje Premier liga. :wink:
Probao sam i preko Bluestacks-a, ali nece SK kanali, pise error na slici kanala. Interesantno je da preko android mobilnog bez problema rade SK kanali.

E ne znam, kod mene obrnuta situacija, imam na kablovskoj skove a trebaju mi arene pa sk nisam ni probao jel radi.
Sk znam da imaju 1 2 3 i slovenački 1 2 3 u ovom Live tv serbia addonu pri početku topika pa možeš i sa njim da probaš a ako ti nisu bitni naši kanali naći ćeš sigurno premijer ligu na SportsDevil addonu

ja imam sve arene preko Live tv serbia addon-a

Best Kodi Addons 2017
How To Install - https://goo.gl/cCm1hR

Hvala!

Jel ima neki addon za serije?

Koje serije?

South Park, Family Guy, Friends, The Big Bang Theory, I jos neke.

Imas ih na exodusu…

A neki addon samo za 720p i 1080p verzije serija/filmova? Preko Exodusa je sve SD pa na TV od 40" izgleda grozno.

@saudin1993 i @MitraljezaC

Meni najbolji su FLIXNET i 1Channel