KODI - multimedijalna platforma za filmove, serije, muziku, emulatore i pitaj boga šta još...

Imas veoma kvalitetne snimke i ovde. Repo se zove RealMovies 4K, 3D, 1080p ali u BR kvalitetu, bruka kako izgleda na TV-u. A @pleja jel i ti imade LG LH3000? Meni prosle godine lupio grom u dvoriste pored i sprzio mi HDMI port pa zimus kupio drugi TV. Jbg D3, Xbox, Android Box sad jos i komp treba da nakacim na TV a manjkam sa HDMI ulazima…


Zavuče se ja iza tv-a da bi ovo slikao. Top model bio pre 8 god. Nije puštao,a sada sa usb service only pušta sve. Kvalitet slike nije baš hdr , al ja zadovoljan…
Inače deca mi sjebala bočni hdmi,ostade samo back…

1 Like

Ja sam imao model pre njega i mislim da sam ga platio 53.000 tada je bio best buy jedino nije citao DTS a mislim ako si radio tu “gimnastiku” da i tebi ne rade MKV sa DTS zvukom…mada vise ima snimka sa sredjenim AC3 nego sa orginalnim zvukom.

DTS nije radio ni na jednom LG televizoru sve do negde 2011/2012-e. Imali su sudski spor oko prava na DTS, pa dok to nije rešeno njihovi modeli nisu mogli da reprodukuju tu vrstu zvuka.

Radio sam tu “gimnastiku”.
Znoj me oblio dok sam namestio,jer je bila fora “1 pogrešan korak i baci tv u kontejner”.
Platio sam ga 47.999.
Nisam siguran da li radi dts ,al kvalitet prikaza je vrh. Za tv te generacije

Vi ste jos i dobri,ja pre ovog sony-a imao crt,pa prelaz sa crt-a 4k hdr bio mi je kao katapult na mars…

Kako da sredim da mi radi? Nece da mi pusti nista.

Chekiraj log :smiley:

Ja svaki put kada vidim temu prvo mi na pamet padne ovo.

Halo drugari ! :smiley:

4 Likes

Jel moze neko da napise nov tutorial. Tj ovaj da ispravi jer ne funkcionise vise. Pokusavam vec pola sata, ali vidim da ne moze vise ovako.

Samo trazi na netu Kodi Covenant addon install i to je to. Posle toga ce ti raditi sve bez problema.

1 Like

Ja exodus dodam u imam sve

Imam smart box android 7.1, amlogik s905x, 3gb/32gb, ali na kodiju ne mogu dobiti vecu rezoluciju od 1280x720. Sta moze biti razlog tome? Pozz

Internet

Mislis da je to,?

Ne moze da istera hardware, pa kada je u meniju i slicno ta je rezolucija(720), film moze da pusti u full HD. Nisam detaljno testirao jer za sada mi ni jedan kineski box na servisu nije bio android 7.1. Kako god ma koliko pisali hvalili hardware to nije bas tako prakticno.

Ako sam te razumeo pises za meni, ako je marko napisao tacno imas 1080p zavisi od izvora. :slight_smile:

Kakav je Xiaomi TV Box? Kako radi mobdro na njemu?

Ja jos uvijek trazim neki dobar TV box i ne mogu da se odlucim ni za jedan, vidim po netu ima dosta ali sa specifikacijama slabi. Al po meni treba da je sa 3gb rama i 64 bit procesorom da bi izgurao nesto dobro.
Za sada preko moba gledam.

Amazon fire stick je odličan za male pare