KODI - multimedijalna platforma za filmove, serije, muziku, emulatore i pitaj boga šta još...

Evo jednog addona, sa kojim nema potrebe za dodatnim hebavanjem, samo pratite moje korake i zavrsili ste posao. U videu nema download kodija ali nema potrebe skinite ga sami sa oficijalne stranice ili pak sa windows, android prodavnice. Ja sam skinuo 17.6 verziju ali postoji i 18. Kad vas pita prilikom instalacije izaberite svoju verziju Kodija. Vodite racuna da unesete tacno adresu http://kodi.csadria.org/repo
_
inace necete moci da uradite nista. Video sam “seckao” ponegde gde je bilo potrebno cekanje.
Kodi Balkan GREEN build - YouTube

1 Like

Da li postoji neki addon preko koga moze da se koristi Eurosport player za dž?

Mogu da proverim, imas gomilu Eurosporta ovde recimo ja volim dosta snuker da gledam-desava se da na nasem nema a na UK Euro Sport-u ima prenos…mozda ti je to resenje.

1 Like

Ja otkada sam prešao na Windows 10 nikako ne mogu da pokrenem Kodi 17.

Ma to je nesto do tebe, evo upravo upladujem snimak na YT sa uputstvom za Kodi bas 17.6 verzija. Okacicu i ovde pa prati korak po korak. Verovatno negde gresis.

2 Likes

ma svi imaju po dva ESa. meni treba taj ESplay, jer na njemu su prenosi svih meceva sa australian opena

1 Like

Koristi li jos ko kodi?

Ja par puta skidao al ne znam kako se koristi :joy:

ja, non-stop

I ja svakodnevno. Instalirao ga na EON box i sljaka kao lood.

Jel imas sportske hd strimove?
Meni se nesto sjebo kodi na eon, moracu da odradim opet sve.

Ne pratim ti ja nesto sport, ali vidim po forumima da autori Balkan Green-a hvale se da im odlicno rade ARENE i SPORT KLUB u HD-u.

I Acestream je odličan za sport. Ja njega isključivo koristim.

1 Like

Nece da mi pokrene na eon ace.
Do pre mesec dva radilo.

koristim balkan green, extra je

2 Likes

Mislim da je Acestream pukao, na forumu se zale da ne radi od juce(cini mi se).

Kako ste instalirali kodi na eon box? Drugar ima pa bi hteo da instalira

Pa ima aplikacija na play store

Sa njihovog playstora ima da se skine ima samo 20ak aplikacija ja sam se mucio od 22 do 01:30 pre neki dan da mu namestim HBO GO. Dao mi drugar jedan od naloga, dok sam nasao pravu verziju koja radi, pa dok sam je nasvirao i na kraju provalim da mi salje u SD mogao sam da poludim. Mamlazi iz SBB-a ne daju HD kvalitet nikako, ni NETFLIX ne radi u HD a kamoli u 4k…

Ja sam presao na Cinema HD l, mnogo je brzi, laksi i pregledniji za upotrebu