Koje mobilne imate ili ste imali

za pocetak ja…
http://img198.imageshack.us/img198/4880/1a94154236.jpg

nokia e61 simbian 9.1 serija 6.0 verzija 3.0

mocan fon…imam program fake mesiges…extra stvar da se izvlacite sa sastanaka,posaljete tj podesite vreme,posaljioca i text poruke,i onda vam stigne kao realna…bezbroj podsetnika,programa za muziku i DVX,instalera,extra je jer ima wirlles,samo nisam ubacila ni jednu igru,da se ne zaboravim:D

NOKIA 5310 XpressMusic:smiley:

Samsung b130.:smiley:

Mrzim budzevine od telefona(a nekad sam ih voleo)sto jednostavniji to bolji!

Nokia - N73.

a nešto merkam iPhone

Nokiu n85 za sad ali isto gledam nesto da menjam za iphone :wink:

sta ste se nalozili na taj iphone…?

pa kad nema boljeg po toj ceni!

Samsung E-250. Odlican, nije skup. Uzmem konverter i prebacim neki film na njega. Kupio sam ga pre godinu z 130 evra.
Sada je jos jeftiniji, a i vidim da ga dosta ljudi koristi.

Ljudi pogledajte ovaj fon…
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2045/Nokia/E75
Znaci ako ovo ne kupim, necu kupiti nista…

Moj fon je:
NokiJa Ultimatum 1000 TB , red toth i infrapink, ima tastaturu od A do ZNJ,imam i dodatni opticki mis da prikljucim, trenutno njegov hardwer moze da podrzava Crysis Mobile…

Njegov code name je…Nokia 3410…

HAHAHA
LOL!!!:D:D:D:D:D

E nabavih ja Iphone 3G 16 giga i telefon je najjaci. Nema telefona koji se moze porediti sa takvim apliacijama i mogucnosti za muziku. Telefon je kao ljubav, kad ga imas srecan si, gad ga nemas tuzan si :D:D:D

Ja imam SE W580i,ali meni nije bitan mobilni sa svim tim dzidza-bidzama…

Ma da…Ja sam se pre cimao oko toga, ali sam shvatio da mi pola toga uopste nije potrebno i da dajem puno para za nesto sto cu malo ili necu uopste koristiti…Sledeci mob cu gledati da bude dobro izradjen, da je udobna tastatura za kucanje sms-ova i da ima ok zvuk… A realno mislim da takav mob ima da se nadje vec za negde 100jevreja…

Ma vazno je u mobilni natrpati sve zivo makar u zivotu nikad ne koristili :cool::smiley:

:smiley:
Platis nesto sto ne koristis…To ti je kao da uzmes MS poene i ostavis ih da skupljaju virtualnu prasinu :smiley:

Ja verujte mi da ni nemam pojma koji imam :smiley:

Imam neki Samsung na otvaranje, onako nije los.
Moji su mi ga uzeli u VIP-u za 300 kinti mesecno.

Mada i ne treba mi bolji, mob mi jedino sluzi kad me neko cima da se javim il da ja nekog zovem i pravo da vam kazem uopste ne kapiram one likove sto da ju za telefon po 300,400,500 Evra…

I ja isto… Imam neki Samsung nemam pojma ni koji…

ja imam onaj jeftini sony ericsson k510i…

ali kladim se da nitko nema boljeg od ovoga u linku :smiley:

Ja imam sony ericsson k750i ali mi je upao u Dunav,pao sa treceg sprata i josh uvek sve radi sem kamere … chudo od fona :slight_smile: