Koje mobilne imate ili ste imali

samsung galaxy sII i dosta stvari u njemu :slight_smile:

:wink: Old fashion i dalje


Nokia C3-00 i dosta prašine u njemu :hihi

Samsunsg S5230

Huawei U8110 sa Android 2.1-nesto sistemom unutra. Trenutno ima 3 klipa u njemu, 1 slika i trebao bih uvece nesto muzike da ubacim.

Nokia 6630 i svasta u njoj :stuck_out_tongue:

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Iphone je poceo da trokira, morao sam ga menjati… Nokia ima mnoooogo bolju bateriju, sto mi je itekako potrebno… No vracam se ubrzo na iphone (valjda)… Inače sta je po vama bolje iphone 3g ili Samsung Galaxy Ace s5830? Prilično zanimljiv telefon…

Imam iPod koji koristim za muziku, net, igre i tako te stvari i Xperiu 10 koju koristim kao mobilni telefon a sta je u njima pojma nemam.

Moj novi companion od skoro

Samsung Galaxy Gio,skoro sam mu ubacio poslednji gingerbread i treba da padne rootovanje uskoro

@alexcarina

Po mom mislenju Ace je bolji i kompletniji telefon,dosta je slican mom fonu,s tim sto ima bolju kameru i ne znatno veci ekran,cpu identican model,klok… ako si vise za cackanje telefona i iskoriscavanje svega,topla preporuka Ace

@alex

Ostavi se 3G, star telefon ispod svakih mogucnosti 3GSa. A i taj Ace nema previse kvaliteta, ali je bolji od 3Ga. Ganjaj polovne telefone, u njima lezi blago, ja sam prije godinu dana uzeo Desire bez ogrebotine, za 200e ispod maloprodajne cijene, flashovao ROM i do dan danas nisam ga mjenjao, polovnjaci su zakon :slight_smile:

Zapravo sam i mislio na 3gs… Cene su tu negde iste… Ne znam šta da radim. :slight_smile:

E pa onda idi na kartu sta vise volis, da si “fensi” :smiley: ili vise volis softverske mogucnosti koje Android pruza :slight_smile: 3GS nije los telefon ali licno ja bih sada Android samo za cetvorku mjenjao, 3GS je vec prilicno star.

Imam K550i sa 1000 broja u njemu i nista drugo (svrha telefona: razgovor i poruke)
i
Ipod nano 6gen

3gs je neuporedivo bolji nego Ace, prvi koristim a sa drugim sam se igrao, i jednostavno nisu u istoj klasi.

Jeste, al u zemlji imam taj telefon pa bih da ga pohvalim :slight_smile: Ace je skoro u klasi jacih Android modela i osim novijeg chipseta, jaceg procesora i vecih mogucnosti operativnog sistema ima i jacu kameru.

imam 1112 nokiu i gore batericu malu koja mi nekako uvek dobro dodje

Imam HTC Desire HD i super sam zadovoljan android operativnim sistemom, jedino mi smeta baterija koja traje 1 dan najvise dan i po. Ostalo je ok.

Ostavio si ukljucen WiFi zar ne?

Koristim WiFi sigurno 8 sati svakog dana dok sam na poslu.

šta te onda čudi što baterija kratko traje :wink: Na mom htc-u wifi izvuče za možda 2-3 sata skroz bateriju :frowning: