Koje mobilne imate ili ste imali

Ne cudi me sto baterija kratko traje nego sam to naveo kao nedostatak na telefonu.

Pre nekih mesec dana kupio sam LG optimus 2x. Ok je telefon, ali nekako nije to za mene. Skidao sam svakava cuda sa marketa, ali nista mi nije zanimljivo. Najverovatnije za nekih 10-tak dana cu da ga prodam, dodam nesto kesa da kupim neki jeftin LCD i onda u potragu za xbox-om. Imao sam PS1 i PS2, trojka mi je bila nedostizna zbog igrica, ali XBOX mi deluje super. Ima bas dobrih naslova. Medjutim nista ne znam o tom flesovanju ni kako se ubacuju piratske igre i nista. Sto bi se reklo noob sam. Slucajno sam otkrio ovaj sajt i deluje mi zanimljivo. Izvinjavam se na opsirnom tekstu, ali nov sam u celoj ovoj prici.

Ljudi ima li neko na forumu Sony Ericsson xperia x8…zanima me vase iskustvo sa njegovom baterijom?

Ovih dana treba da obnovim ugovor sa Vip-om i gledam njihovu ponudu…šta mislite o ZTE Blade modelu? Interesantan mi je i Galaxy mini…?
[h=1][/h]

Nisam te bio najbolje razumio mada ja od sada samo HTC uzimam ;)))

Imam rootovan Desire HD i prezadovoljan sam,mislim da necu menjati mob duzi vremenski period.

srecan vlasnik Samsung Galaxy S II. Jos uvek me mrzi da instaliram custom firmware :slight_smile:

dali ista vredi HTC Incredible S i dali neko zna neke dobre sajtove za aplikacije i igre za taj telefon? i dali se isplati rotovati?

Ako planiras nov da uzmes mnogo bolje resenje je Samsung Galaxy R ili Optimus 2X.

Pa lg nebi jel za sad svi kritikuju taj tel a samsung kao samsung nebi jel sam vec koristio.inace daje mi kolega htc za 300e sa otplatom na godinu dana a tel je nov bukvalno. pa sad jurim da vidim sta tel moze i dali ima neki sajt u vezi tog telefona gde mogu da se skidaju aplikacije i igre.

Koji model telefona je u pitanju i koja platforma?Ako je windows mobile 7 platforma onda ga preskoči jer nema mogućnosti za krekovanje programa itd relativno nova i slabo zastupljena platforma a ako je android onda nemaš brige svi su dobri i funkcionalni

Valjda cu i ja jednog dana cepati android a do tada dobra je i nokia 1208 poznatija kao dilerska :slight_smile:

Danas sam zaigrao Fruit Ninja na Huawei U8110, android sistem. Nikako nisam mogao da failujem u igri. Zasto? Jer secka k’o ludo :smiley:
Ide negde oko 5-6fps. Jel’ to do aplikacije ili telefona?

Mislim da ti je do telefona, igrao sam na drugarovom Desire-u i Wave-u i nije seckalo.

uskoro xperia arc s :smiley:

uskoro iphone 4s od firme :stuck_out_tongue:

Imam krsinu Sony Ericsson K800i kojoj malo fali da se raspadne.

Ljudi zanima me, ako je neko imao, kakav je Samsung S5230 La Fleur? 70e nov a kontam ga uzeti za staru kao rodjendanski polon pa me zanima da li mu je OK odnos cijene i kvaliteta

Ne znam jel ima WiFi? Ubrzo nakon 5230 se pojavio 5230 Star sa WiFi, koji je po meni must have pri kupovini novog telefona (najvise zbog neta). Inace cenovna razlika izmedju ova dva modela nije velika pa ako ti WiFi treba, razmisli. Ja planiram da uzmem Star II koji je malo kasnije izasao preko postpejd paketa za neki dan…

Evo ja imam HTC SMART: