Koje mobilne imate ili ste imali

Apple iphone 4s

Iphone 4 vec negde 8 meseci i smara me vec jako plus je sav polupan tako da ce pasti uskoro neki upgrade. :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung galaxy 3 i5800. Extra telefon za male pare. Po meni davati 3x puta vise za neki iphone nema smisla.

nema smisla ni davati za mnogo sto sta,al kad nesto volis…

Jel bre Brane jer ti radi FaceTime da testiram na iOS5 ?

iP 4… Meni radi facetime na ios5.

kod mene takodje.

samsung galaxy mini S5570 ja mislim nisam siguran ili tako nesto
bio kul prve 2 nedelje posle smorio

iPhone 4s
sim free

Imam pun ***** aplikacija na njemu. Jedino što stvarno koristim je tapatalk, camera+ i xbox live.

Nokia 8800 Arte Gold - i nemam nista u njemu:( samo FB i digitron:)

Ja sam do pre dve nedelje ima HTC Desire pa sada uzeo HTC Sensation XE i za sada sam prezadovoljan. Malo mi se ne svidja sto je za moje pojmove prevelik. Ali ok, a natrpao sam brdo nekih gluposti u njega. Ali najvise koristim, Skype, Fring, Viber, Gmail, Yahoomail, kojekakve vesti tipa Blic… Osmatrac, i jos brdo nekih gluposti. I par meni dobrih igrica Plants Vs Zombies :happy

recicu da je to mnogo dobara telefon, lep , elegantan i jos nije veliki, bitno je da ima funkcije kao telefon.

Evo ima mesec dana od kako sam uzeo Alcatel ot-990, prvi Android telefon i mogu reci da ne bi imao nista protiv da se vratim na non smart mob, baterija od 2 dana vise smeta nego bilo koja dodatna funkcija koje ionako retko koristim.

Trenutno posedujem Nokia C3,ali hoću da kupim nov telefon,smorila me Nokia iako je imam par meseci.Imam samo osnovne funkcije,i nisam zadovoljan time.
Ovaj telefon mi je zapao za oko,da li neko ima iskustvo sa njim?

LG E900 Optimus 7 - Full phone specifications

Dobio sam black berry storm 9500 i meni je dobar ali moram da uplatim bis uslugu da bi sve radilo :frowning:

kul je blek ima neki smek ali smara to bis bes, skroz prevazidjen koncept sem bas za neke wall street biznismene…

[QUOTE=padawan;92277]kul je blek ima neki smek ali smara to bis bes, skroz prevazidjen koncept sem bas za neke wall street biznismene…[/QUOTE
Jbg a bez tih usluga je samo mobilni telefon :wink:
Jedino me začudilo koliko je zaštićen od piratskih programa npr garmin sam mislio da ubacim jer ima gps i nigdje nema krek ili tako nešto,nije za nas balkance :frowning:

Xperia Ray , odlican telefon . U njemu … nema sta nema xD , igrica na kilo , emulatori za ps1 , smd , sms , nes , snes ,gameboy i na 100-ine romova za njih…skype , facebook…itd… :smiley:

Ja sam do sada imao HTC HD2. On je proslost i sada ne znam koji da uzmem. Uvek sam davao dosta para za tel ne znam ni sam zasto ali kad volim. Malo sam zaostao sto se tice telefona nisam dugo pratio scenu pa me zanima jel ima nekih predloga. hvala

S III, iphone 4, 4S, HTC sensation XL … ima ih dosta ja sam za iPhone