Koje mobilne imate ili ste imali

Eeee pa nokia 3310 je bolja od toga. To nije telefon nego bluetooth slusalice gde su odlemljeni mikrofon i zvucnik i zalemljeni ponovo ali na kabel. Ultra Lako da se napravi ;):smiley:

Nokia e71, i jako sam zadovoljan. Pre nje sam imao SE W950i koji je takodje izuzetan. Menjao bih e71 samo za iPhone 3GS, al posto vec imam iPod Touch 2g, to ne bi imalo mnogo smisla, iako smara da nosim sa sobom i mobilni i ipod i digitalnu kameru - iphone bi objedinio sve to, i jos omogucio odlican internet jer nemam GPRS limit na kartici. Da nije tolika cena razmisljao bih o 32GB modelu. Osim toga apsolutno ni jedan drugi telefon me ne zanima. Naravno, postoje telefoni sa boljim performansama i kamerama, ali na iPhone strani je neprevazidjen kvalitet touch ekrana, izuzetan stil, audio performanse i aplikacije… Ali za te pare moze da se kupi plazma 42".

Muahahaha. vidi se covek zna sta prica. ja sam uzeo iphone i koristim ga vec nekih mesec dana i prezadovoljan sam a pre sam imao n85, n95,n96, w950, Omniu, Touch HD, etc. Znaci od svih tih telefona definitivno je najbolji. Applikacije i jednostavnost koriscenja svega u njemu je neprevazidjena. Svaka cas appleu. :slight_smile:

Sve su to telefoni prve klase, ali moraju da se dogovore za drugo mesto, jer je iPhone u poredjenju sa njima svemirska tehnologija. Omnia i TouchHD postoje zato sto je iPhone napravio tako fantastican posao.

Nego, jel neko cuo za augmented reality?

btw cestitam na gold accountu, vidimo se online!

Dobar je iPhone,ali me nervira bas zato sto je iPhone:D
Pogledajte na ovom sajtu http://www.telekoplus.com/
N95 kosta vise od E75!!!

ja sam priustila sebi jedan samsung galaxy
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2213/Samsung/I7500
android kojije fenomenalan,sam proverava mail,g-talk,bezbroj aplikacija koje su besplatne,fantasticam AMOLEd display…znaci perverzija…uzela ga u telenoru i jos dobila 12Gb interneta…sta vi mislite o njemu??

imam nokia 5800 extra tel a vi koji mislite da je iphone svemirska tehnlogija cekajte n900…pa vidite svemirsku tehnologiju ili jos bolje HTC HD2 koji je bolj i od nokia n900 i od Iphone 3gs

Nikada ne bih izabrao HD2 pre nego iPhone. Kakva crna Nokia, oni prave cigle a ne moderne telefone. Kvalitetne cigle, istina… iPhone nije svemirska tehnologija nego sadasnjost. Sasvim uobicajena stvar. Jedino sto su svi drugi telefoni srednji vek. Osim HD2, ali on je jos bezobraznije skup nego iPhone i, pitanje je da li vredi razlike u ceni. A i ne zaboravi na softversku podrsku.

sto se tice podrske,android je zakon,zasnovan je na linuxu,znaci sve legalno a besplatno,moj savet hiro ili galaxy…htela sam ja prvo hero zbog dosta ram-a ali amoled je amoled…mnogo mi znaci ekran…inace svakim danom je sve vise aplikacija za android jer ih korisnici sami pisu…

iPhone ne moze da se meri sa bilo cime. I to kazem iz iskustva. HTC HD2 ne moze da mu pridje blicu, najvise zbog OS-a, koji je Windows Mobile 6.5, i ma koliko on bio dobar, tehnicki je zatvoren za pravljenje aplikacija. Dok su na drugu ruku Apple-ov OS i Android OS otvoreni, i zato su mnogo aktivniji po pitanju aplikacija.

Nokia N900 je zasnovana na Maebo platformi, i nije bas kao telefon, iako ima funkcije telefona. Prati seriju Internet Tableta (N710, N800, N810), tako da je i ona sama Internet Tablet, sa dodatim funkcijama telefona.

Sta reci o Samsung Galaxy-ju. :slight_smile: Odlican telefon, jos bolji jer je na Androidu. Sto se tice telefona koji imam - Nokia N78.

hm, ja sam svakim danom provedenim uz iPod touch sve bliži iPhoneu kao izboru za mobilni, jednostavno iskustvo i upotreba, da ne pričamo o aplikacijama, posebno korisnim.

Imao sam iPod Touch do pre neki mesec. Odlican aparat. Samo sto ga nisam bas koristio za muziku, najvise za aplikacije, koje su fenomenalne. :smiley:

Ja recimo nesto i ne koristim aplikacije nego mnogo vise za muzike i filmove (odgledao sam ceo Family Guy serijal na njemu, a sada gledam The Office), dosta sam citao i stripove, najvise hellblazer serijal. Toliko su mi te aplikacije bile nebitne da sam ga tek skoro jailbrakeovao, igre me nisu nesto impresionirale iako su naravno daleko bolje nego na bilo kom drugom mobilnom telefonu. Medjutim ta spravica ima vrlo ogranicenu upotrebljivost kod nas zbog nedostatka wifi hotspotova. iPhone je vec druga prica, ima telefon i kameru i to je stvarno najbolje parce elektronike koje sam ikada video, iako, priznajem uzasno precenjeno. Heh, kad smo vec kod toga, jel neko procitao bulaznjenje kuzmanovica u novom svetu kompjutera? :smiley:

I to je bilo fenomenalno. Ekran mu je savrsen za takvu rezoluciju. Samo mali problem jer pusta .MP4, pa se mora skidati vec gotovo, ali to je cak i bolje. Ima ogroman arsenal vec konvertovanih filmova i serija. Ja cim sam ga uzeo odmah sam ga jailbreakovao. Kasnije update-ovao na 3.0 i opet jailbreakovao uz redsn0w. Bez jailbreak-a je poprilicno limitiran, ovako kad ga “otvoris”, slobodan si. :slight_smile: Bila je aplikacija AppuloUS. Sada je private aplikacija, ali je bila bozanstvo. http://appulo.us Samo se konektujes, nadjes komercijalnu aplikaciju koja te interesuje, skines i instairas, sve na iPod-u.

Kuzma… :rolleyes:

Nije danas problem napraviti dobar fon vec obezbediti podrshku za njega. Mozda bi i apple do sada pukao da se nije potrudio oko podrshke. drugi proizvodjachi bi trebalo da se ugledaju na njega…

Samsung Jet. Odlican fon. Ima Samsung OS.

Samsung sad gura vecinu ili visokobudzetnih, ili niskobudzetnih telefona i.e.: Samsung Corby serija. Odlicni telefoni, ali nemaju Wi-Fi. Dzaba sve ako nemas to.

Jet ima Wi-Fi. Corby su jeftinoca. Po principu koliko para toliko muzike. Cenovna razlika izmedju ova dva modela je oko 200 eura a to dosta objasnjava.

Nokia 6630 vec godinama.
Software vredan pomene je vBag - GBA emulator da mi se uvek nadje FF 1-6

Evo moje bebice :smiley: