Koje mobilne imate ili ste imali

Uzmi Galaxy Nexus - mozda 8%-10% slabiji hardware u odnosu na S2 ali je zato ICS odlicno optimizovan! S GNex-om dobijas displej S3 i malo slabiji hardware S2 a cijena mu je vise nego povoljna + google spustio dodatno cijenu

Moj Galaxy Nexus je napucan s AOKP Rom-om (38) i Franco kernel (zadnji milestone 4 ili 5). Odlicne performanse a u quadrant-u je imao malo jace rezultate od S2 Stock tako da automatski dobijes isti hardware cim na root-ujes i flash-ujes. Kamera je 5mpx ali nemoj da te to zavara jer je jakooo dobra a zero shatter lag je dobar (ako volis instant slikanje - ja licno ne)

Na ovoj spec. i 1.5GHz grije se onako… Kad odmara i upalim ga oko 32C, normalno neko koriscenje oko 48C dok je igranje max 55C i to nakon 1h igranja Sentinel HD-a Naravno, to se osjeti jer je jako tanak!

Razmislajm da se vratim na Stock ali da ga root-ujem cisto zbog mnogih app jer me nervira toplota preko 48C na tel

dekodiram samsung wave sto mi cale doneo iz Svajcerske,dao mu kao prijatelj.Jes malo ogreban i to,ali bolje je resenje u svakom slucaju od moje n97 mini nokije koju bas i ne koristim u zadnje vreme…

İmam samsung s2 na İCS…radi perfekto…dugo necu menjati telefon

Iphone 4s nema boljeg :slight_smile:

Ma ja imam nokia 5800 xpress music, i nije mi potreban bolji.
Prosle godine sam hteo da kupim novi ali sam odlucio da je bolje da za manje para uzmem PSP i nisam se pokajao. A kako mi se cini necu ni da ga zamenim, mozda cu Vitu da uzmem posto izgleda odlicno, a s obzirom da je psp bio odlican, ona samo moze biti bolja. Jos ima i backwards compatibility sa psp, tako da… :slight_smile:

Samsung S5230…

mada, bre, mnogo mi mali ekran. dvoumim se da ga zamenim za galaxy s3…

Moje mišljenje:

iPhone je telefon na kome možeš da radiš i da uživaš, da koristiš jednom rukom (kao što telefon treba da se koristi) i da uživaš u performansama telefona.

Galaxy S3 je tabla za koju ti treba 2 ruke i jedna noga za korišćenje, nezgrapan je i ne deluje toliko čvrst. Koliku čovek butinu treba da ima da se ne bi savijao I KRCKAO u džepu kada ga staviš? Cimao sam se za Galaxy S da se ne s**** dok ga nosim, a kamo li za ovo…

Nije to telefon, ko hoće tako nešto, neka uzme tablet.

HTC Sensation i Sony Ericsson XPERIA X10i ja koristim ta 2 i oba su mi extra

Iphone 3gs…ne znam vise ni sam sta sam instalirao od aplikacija…ma bitno je da radi…gotivim sve android telefone…ali iphone je iphone:)

Trenutno posedujem dva telefona: Nokia 2700 classic i Nokiju 6680.
6680 imam samo zbog symbiana ( 1. generacija N-gage-a, pico drive i po koju s60v2 igru ) mada za generalnu upotrebu koristim 2700.

Merkao sam da uzmem neki Android, mozda neki HTC Desire… mada za tu cenu i za moje potrebe, ispalo bi bolje da uzmem PS Vitu :smiley:

Mama je od moje sestre iz kanade dobila neki blackberry, model od pre par godina, i dala ga meni da ga ‘podesim’ – poludeo sam! Gore dizajniran UI nisam video. Gomila bespotrebnih ikonica i fizickih dugmica po obodu telefona, cudno organizovane liste i skrivene bazicne opcije. Bre, ni moja zena ni ja nismo bili u stanju da otkrijemo kako se zvukovi stavljaju na ‘silent’! O covece, svaki drugi telefon ima dedicated dugme za to, to je tako osnovna stvar, a ovde moras da kopas kroz tri menija… ma strasno. Jos kad sam otkrio da moras da platis da bi dobio osnovne usluge koji svaki znj mobilni danas ima (tipa mms), nisam mogao da verujem.

Nudio sam mami da joj uzmemo neku normalnu qwerty nokiu za 100e, koja sve sto njoj treba obavlja brzo i jednostavno, a da ovo s***** bacimo u djubre. Ali ne vredi, sad se vec navikla. Stvarno je telefon za bizmizmene…overpriced i overcomplicated.

cini mi se da si postao malo razmazen od kada imas iphone, ali shvatam poentu. nece jos dugo, blekberi je potonuo gore nego nokia i jedino ih drzi severna amerika. nije mi zao jer me je oduvek nervirao taj kvazi elitisticki biznis pristup. razumem kako je to prolazilo neko vreme, i kako je sve zapocelo, ali je prosto neverovatno koliko su te kompanije tvrdoglave i nisu u stanju da se prilagode. placanje bis i bes usluga se opravdava enkodingom i troskovima za odrzavanje ultrasafe servisa. kazu da ce wm 8, mozda, biti poslednji udarac za blekberi zbog integracije sa biznis sistemima (exchange, sharepoint…) koji koriste microsoft resenja. bb vise nije nikakav statusni simbol japi lajfstajla, nego jedne umiruce epohe.

Ja imam onaj vip droid, mahom ga koristim za muziku i da procitam po neku knjigu na njemu kada putujem, a od igara na njemu angry birds, caligo chasers i impossible game, sta ce mi vise :slight_smile:

Hehe imposlible game najjaca igra to i ja cepam stalno.

i ja to cepam, ali sam zbog te igre “pocepao” i ekran :/]

Imam Sony Ericsson xperia x10 i tri igrice koje svima preporuchujem su angry birds space, zed alchemy i bubble blast 2. Imam josh dosta igrica u telefonu ali ove tri su prosto zarazne :smiley:

Ja imam SE Xperiju Neo, od igrica u njemu imam imam FIFA 12, Asphalt 6 HD, Mass Efect, Tiki Kart 3d, Poker king pro, Angry Birds space, Doodle Jump, Defender II, Ceramic destroyer, Srckija i Super linijice :slight_smile:

Sve su dobre, ali prve dve su perverzija.

Od slabijih mi se sviaju Where is my water i Cut the rope koje sam obrnuo pa izbrisao…

U sto je zanimljiv wallpaper – jel to cg ili fotografija?