Koje mobilne imate ili ste imali

Cg je, opako izgleda. Posalji mi mail na pm pa ti saljem

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Svidja mi se wallpaper, ekstra je.

Sent from my IRC using Twitter

Evo cim dodjem kuci stavljam ga na sendspace pa ko voli nek izvoli

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

EDIT: as promised, inace ova dva wallpapera koristim kad ocu nekome da pokazem moc Retina displeja :slight_smile:

http://www.sendspace.com/file/8ebnl6

evo jos jedan

http://www.sendspace.com/file/a67vk6

a evo vam i link odakle sam skinuo wall-ove

ajd da se pohvalim zamenih HTC Desire za Samsung Galaxy S2, bio je i S3 u igri ali telefon mi je preglomazan, ispada mi iz ruke nema sanse da radim jednom rukom, da je dobar jeste ali CIGLA BRE :smiley:

elem, ono klasika Go Launcher stavljen, nista spec, Android 4.0.3, sad me hvata manija menjanja romova opet (Nemesis zna sta pricam hehhe, a zna i Ciril :P)

evo i shotova…

glavni ekran

malo meni…

ice cream sandwich 4.0.3

i najzanimljivije od svega je ovo :smiley:

@studio : pa Vlado sto ne javi da ces mjenjati! S2 je strasan ali si se zeznuo sto nisi uzeo S3 ili Nexus - to ti je moje poredjenje telefona. Vratio sam Nexus na stock i sad cekam JB. Stock je extra na Nexus-u jer je vanila i dosta brz ali AOKP satra!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ma bre ovo izletelo bukvalno dzabe s3 mi ne lezi u ruci nikako ispada mi bre, plus kako u dzep da ga stavim majku mu… stvarno je kao cigla, jes tanak i sve to ali gabaritan. Meni bre ovaj odgovara, u odnosu na desire je bruka, evo cuci mi i jedan iphone 4 na astalu :P, smesan je inace hheeh ide na prodaju sutra bas… ostaje s2 za mene i zte blade 2 koji mi sluzi za sve i svasta, dimenzije kao i4 a i oblik…

Inace, igrao sam sw sa Lg Optimus valjda, u jeee kako ke brz fon ne verujem ovako android kao android ali je munjevit…

Da ne tupim vise :stuck_out_tongue:

Romovi hmmmm moja stara zanimacija, cim se vratim sa odmora videcu sta da karabudzim, za sada stock i ne diram, vanil romovi mi dojadili jer ih a uvek napravim da su nesto izmedju stock i vanile, nesto izbacim nesto ubacim… inace samo root sam odradio i ne rckam dalje :stuck_out_tongue:

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2

Ček pričaš za S3 a imaš S2 xD. Šta nije garabitno kod S2 :D?

Ja sam imao samo GS, bio mi je nezgrapan i užasan, nepraktičan. Kada sam uhvatio s2 bio mi je još gori, nisam ni pomišljao da ga uzimam, onda je izašao S3 i igrao se sa njim i video da je jedno 3x bolji i ergonomičniji od S2 iako je praktično iste veličine, nekako za nijansu S3 ima more solid quality, dok mi je S1 i S2 kao plastikaner sa kineza… Mislim i S3 je, it looks and feels cheap (osim ekrana) ali ono, jako slabašno i PONOVO krckavo.

U odnosu na HTC su igračka.

Inače, imam iPhone 4s, da ne bude da volim HTC a mrzim Samsung :slight_smile:

znam sta imas, ja pricam da je s3 gabaritan, ja imam s2, nego kad sam gledao koji da uzmem, oba mi bila u igri… jeste da im u odnosu na htc izrada kao plastikaner ali su potpuno extra telefoni, ja sam do sada imao razne htc modele, dodje na kraju isti k… htc vise nema amoled ekrane tako da :stuck_out_tongue:

Samsung galaxy S3. Ja koji sam zaludjenik za htc jos od samog pocetka touch screen htc s windowsom, pa preko tytn tytn 2 i desire hd, odlucio sam se za S3. Ni sekunde nisam pogresio. Brzina, baterija, ekran, kamera. Sve pobedjuje

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

sve to stoji naravno, telefon jeste babaroga, samo sam rekao da meni licno ne lezi u ruci, previse mi je glomazan, eto samo to… da je imalo nesto za nijansu manje od toga neki s2.5 hehehe uzeo bih njega ovako sasvim zadovoljan sa s2…

Mislim da si dobro odabrao.
S2 pozadi dole ima ono zadebljanje koje mu prilično pomaže da dobro leži u ruci, plus je perforiran pozadi i daje siguran osećaj pri baratanju.
S3 sam malo gnjavio u Vipu i imao sam nelagodan osećaj kada ga držim sa jednom rukom, morao sam da ga ščepam sa obe šake :slight_smile:
Ostalo sve naj o S3, nema bolji fon, možda HOX…

e bas to, telefon brutalan ali moras sa obe ruke da radis na njemu, poruku da kucas jednom rukom ili da nesto cackas ne mozes odmah ispada iz ruke :wink:

ja ni ovo ne bih uzeo da nije naletelo za bukvalno dzaba…
nekada davno sam se zamajavao sa telefonima i menjanjem istih na svakih mesec dana, ali proslo me to… pa desire sam imao od kako se pojavio pa do juce bukvalno, to mi rekord da toliko drzim jedan telefon :wink:

Moj novi telefon :hihi

Sony Ericsson Live with Walkman - Full phone specifications


Samsung Omnia 7 I8700

samsung galaxy s, od aplikacija nista nemam narocito, igre isto tako, sve mi dosadilo, telefon sluzi samo za pisanje poruka i pozive. slijedeci phone aBd bi trebao biti Nokia 808 pw :smiley:

Ma ja telefon koristim za poruke, pozive, muziku i internet, i ubacim poneku seriju da gledam ako trebam negde da ubijem vreme. Mada imam i PSP tako da mi je u svakom slucaju bolje da na njemu gledam nesto. Ali sam dobio na poklon Motorolu Motoluxe, jos je nisam ni pogledao, ali vidim da telefon nije nista posebno, samo je nesto bolji od mojeg (Nokia 5800 xpress music), a ima android pa se jedino nadam da je vise internet frendly, s obzirom da na ovom symbian-u browsing je poprilicno mucenje. A ima i veci ekran pa taman ce mi doci.
Jos i lepo izgleda, a kazu da ima neki metalni osecaj kad se drzi, i da izgleda kvalitetno, da je motorola gledala da bude lepsi, pa ono, nek je lep. :smiley:
A ovo mi je doslo taman koliko da odustanem od kupovine tableta za internet. Javicu se kad ga uopste upalim, mada kao sto kazem, telefon nije nista posebno sem sto izgleda lepo, procesor je tek 800mhz, ali za moje potrebe bi trebao biti dovoljan, ako hocu nesto vise, kupicu tablet. :smiley:

ajfon 4s 64gb.mogao sam i s3 da uzmem ali ajfon je ajfon…

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Uzeo danas S3, upravo se updateuje. Ne znam samo kako da prebacim kontakte sa Nokia E72 telefona… Moram to istražiti.

Ja sam uvek kontakte sacuvao na karticu i tako prebacivao…

Backup-uj kontakte sa E72 preko Nokia PC Suite pa onda instaliraj Samsung Kies, pokreni Kies i povezi S3 sa kompom pa kad ti Kies prepozna mob videces u Kies bas na prvoj strani koju ti izbaci Transfer your Back Up from non-Samsung device
tu selektujes Nokia pa pronadji back up koji si odradio prethodno preko Nokia Suit i i odradi restore
Tako sam ja prebacio kontakte i poruke sa Nokia N8 na Glalaxy S2