Koje mobilne imate ili ste imali

Pametan izbor! Mozda da si sacekao Nexus 4 al aj…

Oznacis sve kontakte na E72 i posaljes bluetooth-om na S3. Ako imas preko 300 mozda ti malo zabaguje kad prebaci sve (zabaguje u notifikaciji) ali good old restart skloni notification i imas sve kontakte. Obavezno uradi sync na google acc i miran si.

Samo obrati paznju da li su kontakti na E72 .vcf ali sam 99% siguran da jesu jer sam ja tako prebacio na G Nex

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ima li neka fora da apdejtujem android sa 2.3 na 4.2 posto preko kiesa nece. U pitanju je Galaxy S2

A da probas preko Wi-Fi? Ima opcija Check for Updates u About Phone.

Meni to smrdi da si kupio polovan S2 a u njemu neki custom rom ili CWM recovery pa zato nece update.

Neoprostivi grijeh je imati S2 na 2.3!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

To sam iskesirao u jednoj radnji u Beogradu tako da je mouce. Probao sam i preko wifi ali mi kaze da ne postoje apdejti za moj telefon. I da li je velika razlika izmedju 4.0 i 2.3 jer bih morao onda da rootojem telefon, a tako valjda gubim garanciju? Takodje cuo sam od nekoliko ljudi da baguje 4.0. Hvala.

Ogromna razlika. Idi na xda forum pa pogledaj kako se S2 vraca na stock. Ako nisi siguran u sebe nemoj to raditi jer S2 MOZES brick-ovati.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Nokia 2730! :DDD

Sony Ericsson W880i sa sve Zla-Zla nalepnicom na poledjini XD…

Imam taj telefon vec vise od 5 godina i savrseno radi,ne menjam ga sve dok se ne raspadne :D.

@djika

Ovo je Srbija, kod nas nikad nista nema. Koja je to mreza, trebalo bi da ima apdejt za 4.0.3

Ako si kupio u servisu i dobio garanciju onda je to fabricki ROM. Instaliraj Kiz, pa imas proveru za apdejtove, trebalo bi da ima. Ako nema, pravac XDA, pa instaliraj neki JellyBean ko covek.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Ja furam jos uvek HTC Desire Z, dignut sa 2.3 na ICS i ubrzan sa 800 mhz na 1.5 GHz… radi ki zmaj a zadrzao sam ga zbog hardverske tastature, lakse igram pokemone preko emulatora tako :)))

Braco,da ne bih pravio drugu temu spomenucu ovde.Posto planiram da uzmem Sony Ericsson Xperia Arc S,dobro bi mi doslo bilo kakvo iskustvo u vezi ovog fona,ako ga je neko vec koristio ili ga koristi,neka mi da neke smernice,iskustva.Slobodno saljite u inbox!

Ja koristim Xperia Arc S. Telefon je dobar, ima solidne specifikacije za njegovu cenu…odlican odziv touch screena itd…jedina mana mu je grejanje…dosta se brzo i jako greje, temperatura dostize posle 30-40 min u nekim igrama i aplikacijama do 40C. Odlicnog je dizajna, jako dobro izgleda…ja ga licno nebi menjao…

ja sam ga imao do neki dan :slight_smile: super telefon nema ni jednu manu sve pohvale.kamera i zvuk vrhunski ekran takodje,baterija solidna. ali trenutno imas mnogo boljih za iste pare ili malo vece sa dual core i slicno

Moja ortakinja sa Mirijeva ima Xperiju, ima problema sa resetovanjem sistema i napajanjem.Ako ti treba telefon uzmi iphone 5, to nije telefon, to je TENK;)

To je odlicna temp.! Galaxy Nexus nakon pola sata igranja dostize temp. Oko 55C i osjeti se pod rukom jer je jako tanak telefon. Ne brini se nista, to je sasvim normalno.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Pretpostavaljam da si ga prodao i ako nije tajna za koliko kesa?Znam da ima i bolji i mocniji,ali ja sam addicted na Sony Ericsson,a ovaj fon sam odavno snimio,tako da,on ce biti sledeci!:slight_smile:

Ima mnogo boljih telefona za manje para od petice.

Petica nije sigurno najbolja ali po meni vrhunski telefon, procesor quad core na 1,2 gz, 16 miliona boja, kamera 8 megapiksela,112 grama, to je to bar po meni, za 650 evra.:dada:

180e.izmi neki Sony onda npr xperia SL koji je fantastican i lep ja sam se dvoumio izmedju njega i S3 ali S3 je pobedio :)) a SE vise i ne postoji…

Procesor je dual-core a za te pare bih pre uzeo HTC Butterfly jos je nov telefon ne znam koliko ce da kosta ali tesko da ce biti skuplji od petice .

HTC Butterfly - MobilniSvet.com - cene i specifikacija modela

Sve to imas u drugim tel. za duplo manje kesa ALI fali jabuka - to je ono sto prodaje taj tel

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2