Koje mobilne imate ili ste imali

Iphone 5,relativno iphone ko iphone kad jednom udjes u taj iOS svet[koji relativno nije nikakav bauk] navuces se i evo posle cetvorke i par dana koriscenja 4s-a vec par meseci imam i5 i kao i prethodnici sem ekrana i mnogo boljeg hardware-a sam sistem je isti kao i sve funkcije i aplikacije tako da upgrade je po mogucnosti moguc ali ne i neminovan jer nema vecih potreba za tim.

E sad zanima me jel postoji neki program poput timewiever-a za telefon ili nesto kao dropbox gde cu ja moci sve fajlove da nakacim sa komp-a pa ih otvaram preko telefona i obrnuto a da je pritom potpuno besplatan?

Google Drive, na primer.

dropbox je isto ok

Preporuka za Google Drive, ima daleko najbolju brzinu download-a…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

imao sam xperiu play , prodao sam je. imao sam nokiu 700 , posle ko zna koliko padova , crkla je. koristim neki sony ericson sada, mislim da je w200, stari caletov, baterija 2-3 dana traje. od septembra koristim nexus 7 2013, bas sam zadovoljan. Od appsa i gamesa imam : real racing 3 , imdb , zedge, gta v guide, file manager, mx player, ub reader, nexus media importer, sound hound,sofa score, viber,bus plus ( koji vise ne radi, nadam se da ce ga popraviti uskoro )

Jel imate neko iskustva sa ovim? Jel vidjao uzivo ili probao?

Replike Telefona,Samsung,Iphone,HTC!! - KupujemProdajem

Ja imam repliku iPhone 4S, koristio sam i 5S i S3 replike. Završavaju posao, ali je u toj meri bagovito da to nije normalno. Softver mora obavezno da se menja, ili makar da se ubaci neki Launcher, jer Home ne radi, memorijska koja se dobija uz telefon takođe ne vredi spominjanja, kvalitet komponenti (oigitivu mikrofona) i toucha je ok, ali nije na nekom nivou. Ono što najviše nervira jeste da su baterije ustvari zalemljene, pa ako crknu, moraš novi telefon da kupuješ ili da nađeš neku sličnu, pa da je lemiš i budžiš.
Jednostavno, ako možeš. zaobiđi u širokom luku.

Neki se žale na glavobolju prilikom razgovora na tim replikama i da kvalitet zvuka u toku razgovora je veoma nizak

Послато са GT-B5330 уз помоћ Тапатока

Ima tih replika kupiti za 35e, dode cekic uz njih, jer ne mozes drugacije tipkati :smiley: Ja sam na Xperia ion. Sve u svemu, uzasan telefon. Bagovit, nema skoro nikakvu podrsku za novi ‘software’, i brutalno slab za svoju cijenu… Da ne pricam o bateriji, koju moram puniti dva puta na dan :banghead:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Au da sam juce umro ne bih znao da ovo postoji. Replike, wth? :smiley:

Mobitel mi se pokvari, srecom jos je pod garancijom, posaljem ga na popravku. Sta cu sad, pa hajde rekoh odo uzeti neki zamjenski do 50€ dok ovaj ne stigne sa popravke. I uzmem ovaj:

Doslovno, treba lupit ekran da ista ocita :smiley: Uzasss… Ima boljih kopija, ali svejedno, nista bez originala.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Cena tih replika je vidim od 100 pa tu negde do 150. Za te pare bolje gledaj neki Android ili W8. Imas nekoliko finih modela tipa : Galaxy Trend Plus, Lg Core Plus, Lg L7 (ima i dvojka za 140e), Lumia 520, Htc 8s. Uglavnom bilo sta je bolje od tih kopija. Da li ocekujes da ti fon on 100 e radi priblizno kao onaj od 400 ? Ako ti se neka kopija slucano pokvari, mozes odmah da je bacis, nemoguce je pronaci delove za njih…

Citaj pazljivije, zamjenski telefon.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja sam ga koristio nepuna 3 dana, tako da, **** me se iskreno… Isao je u kantu nakon toga.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja imam Motorolu xt311 poznatija kao Motorola fire.

Super je telefon, nije neka mrcina i ne moze dosta toga, ali je polu tac, android i radi u svim mogucim i nemogucim uslovima… Nosio sam ga po elektranama, radio sam na plazmi dok mi je telefon bio u dzepu i sve to je preziveo bez ikakvih problema… Doduse, upala mi je prasina unutar samog ekrana, treba da ga posaljem na garanciju da ga ociste, ali me nesto mrzi… E, sta imam u njemu… Osim nekoliko stotina fotografija, navigacije, aplikacije za citanje vesti nista drugo… Odigrao sam 2 igrice do sada sve skupa i nije to za mene, zato imam Game Boy Micro. Pa se tu lepo nauzivam u igrama… :smiley:

Sjeca li se iko ovog dragulja:

Moj prvi mob. :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja licno imam Nexus 4, ali uzeo bih nesto calu, posto on juri neki android telefon za 100-tak eura, pa sam video ovo na oglasima. Po klipovima mi deluje dosta dobro. Mislim kad su napravili one air senzore da rade, sta im je problem da naprave ostalo. Vidim da ima dosta razlicitih modela, tj. razlicitog kvaliteta. Onih od 50e pa imaju i do 170e.

Real vs Fake Samsung Galaxy S4 - YouTube
Samsung Galaxy s4 Mini 1:1 Clone version First Hands-on Review - YouTube
Clone 1:1 Samsung Galaxy S4 MINI - YouTube

Odlican video:

Ma jok. Mani se toga. Uzmi mu radije polovan neki za 100e nego kineza. Meni je fascinantno da stvarno postoji velika potraznja i trziste za ove fake telefone! Volio bih da izmjere zracenje tih kineza pa da uporede to s normalnim telefonima

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

@Lordish
Imao je moj cale taj telefon odavno. Za njega je bese postojala neka kamerica koja se ubode u port za punjene i onda kao mozes da slikas slike, koje su bile vrlo niskog kvaliteta.

Inace ja imam Galaxy Mini (s5570), od Avgusta 2011. Imam dosta muzike, slike-skoro nista i aplikacije takodje skoro nista

Aaaa sjecam se toga :smiley: Ma tad je to bila najbolja kamera na svijetu haha

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”