Koje mobilne imate ili ste imali

Trenutni mobitel: ZTE Blade 3, naravno rootan sa androidom 4.4. Kod mene je malo manje od godinu dana, odtada nijednog problema


Sad imam HTC one X 32gb.Kupio ga pre 3 meseca i ujeda kako radi,stabilnost perfomanse,nisam jos uspeo da ga zbunim…
Pre njega ZTE Skate,za kineza exstra fon.KOristio ga godinu ipo bez greske i onda crkla mu baterija odjednom.Nisam mogao tad da mu nadjem bareriju nigde i onda sam uzeo HTC.Sad se klinci igraju sa zte ubijaju ga sta mu rade al neposustaje radi bez problema,mada u njemu ima pola play stora.

Ja sam imao ZTE Racer, kod nas poznatiji kao Vip Droid. Telefon je preživeo sve i svašta pa i cepanje ekrana, ali je touch i dalje radio besprekorno. Iako je po karakteristikama bio jedva osrednji, završavao je neke poslove jako dobro. Na kraju mu je otišao touch, nakon 2 i po godine korišćenja (u nekim momentima krajnje brutalnih padova, pa čak i malo gaženja). Izdržljivi su ti kinezi majku mu :slight_smile:

Potpisujem

Imam Alcatel OT 991, od prosle godine. Low end je telefon ali ubacio sam mu custom ROM i sve radi kako treba. Ne igram igrice i slicno, samo slusam muziku i ponekad odem na Internet. Najvece mane su: verzija OS-a je 2.3.6 i RAM memorija je tuzna. U novembru mi istice ugovor pa cu videti da uzmem neki malo bolji.

Koji bi bio dobar ROM za HTC Desire X ? Al treba da mi ostane onaj beats program. Gledao sam neke al uglavnom im nestane taj program.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Imam Note 3 ali exynos verziju jer je u ovde u Kini snapdragon verzija unistena softverom…koristim ga uglavnom za internet(fejs,whats app,wechat,skype, citanje vesti-blic b92 flipboard, tapatalk) slusanje muzike, i ponekad za igrice.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Nemam vise bus plus, poceo da se naplacuje novim updateom. Ne znam da li neko ovde na forumu igra warspear online. Imam par drugara koji to igraju preko godinu dana.Pa eto probajte ko voli mmorpg.

Promenio sam telefon. sada koristim samsung galaxy ace 3 lte verziju.

Imam S4 nekih 10-ak mjeseci i odličan je, dvoumim se da ga mijenjam za Z2 pošto sam očaran specifikacijama…
otkako sam ovog Koreanca root-ovao WatchON mi je crkao, ako neko zna moguće rješenje molim da mi se javi
probao 5 Romova, clockworkmod takođe, neko mi rekao da mi treba stock kernel…puk’o sam od tog sr**a više…molim za pomoć :slight_smile:

Zaboravih da dodam na ove aplikacije koje imam, aplikaciju Convertrer ( kilowate u konjske snage ili farenhajte u celzijuse, galone u litre…) takav fazon. Bas dobra i korisna aplikacija, a zauzima malo.

Kad se setim tog telefona… Jedini koji mi je draži je ovaj koji sam imao 5 godina.

Ovo je bio telefon Nokia 9000, mogao si ubiti coveka sa njime… :slight_smile: . Takodjer prvi mobitel koji sam imao, tamo negde 97me - 98-me godine sam ga kupio.


uf kad se setim k800i…majko moja…kakva je to kamera bila :open_mouth:
pa onaj tenis na njemu…svi smo mislili da je to vrhunac telefonske industrije da ne moze bolje…

Prvi moj mob je bio T230:

onda K700 i K750 :smiley:

What a time…

Ovo je bio moj prvi telefon, sećam se da je moj stari iskeširao 150 eura za ovo čudo. A za mene je 3310 bila vrhunac tehnologije. Posle se pojavila ona nokija sa ekranom u 16 boja i ja sam mislio da ne može dalje od toga :joy: ovaj novi telefon veze nema, nažalost. Nešto sve čekam da se Nokija vine iz pepela poput feniksa, al ću izgleda da se načekam.

Bosch 909!
Prvi mobilni sa plavim pozadinskim osvetljenjem i četiri linije karaktera! Imao je i zgodnu “štipaljku” pozadi, pa se mogao zakačiti za džep pantalona.
Bio skup štogod, ali ja ga kupio povoljno od bratovog šefa koji nije mogao da vidi text od plavog svetla…


Posle njega Siemens MT50, valjda mi se dopalo to plavo svetlo…

Godinu dve kasnije, ostajem u Siemens taboru i uzimam jedan od prvih kolor telefona Siemens A65:

Posle njega na red dolazi SonyEricsson T300:

Potom jedan od prvih Samsung telefona, X100:

Šta je onda bilo…hmmm, a da, jedan od najboljih telefona koje sam imao, Motorola V560:

Taj sam baš dugo imao, no ukazala se prilika da ga fino prodam, pa sam ga zamenio sa mojom prvom Nokijom, X3:

Sledeći je bio i moj prvi smartphone - HTC Wildfire S

E tada već kreće brže menjanje aparata pa su usledili ZTE Skate:

LG L9:

LG G3:

i sada, još uvek aktuelni LG G4:

Moguće da sam neki i propustio da navedem…sve u svemu, svaki mi je bio drag i svaki sam koristio relativno dugo…

2 Likes

Jako zanimljiva tema :),napocetku sam i ja bio u siemens taboru.
Siemens MC 60
Siemens A 31
Nokia 6230 u dva navrata
SonyEricsson k700i
SonyEricsson k800i
Nokia N70
Nokia 6681
Nokia 5580
HTC Desire HD
Iphone 4
HTC Sensation u dva navrata
Iphone 3GS
Iphone 3G
SonyEricsson Arc S
HTC One X
Iphone 4s
Nokia Lumia 800
Lg Optimus 2x
Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S2
Nokia Lumia 520
Samsung Galaxy Note 4
LG G3
Xiaomi mi5
Meizu mx 5
Meizu mx 4 pro
HTC One m7
LG G flex 2
Huawei Nexus 6P
Iphone 6s koji imam trenutno

Nisam stavljao slike zvog poprilicne liste :slight_smile: od navedenih su mi najdrazi bili Note 4 i Xiaomi mi5.

1 Like

Najvise zadovoljstva mi je pruzio SE K800. Platio sam ga jako skupo. Najjaci adut - kamera. Kada sam pokazivao kolegama i prijateljima neke slike, pa zoom 10x a detalji i dalje izuzetno jasni. Slikanje u pokretu, slika savrseno jasna. Blic izuva. Jos imam na hardu zabelezene neke istorijske trenutke tim telefonom… Sada imam galaxy core plus. Smejurija, al bolje mi i ne treba…