Koje mobilne imate ili ste imali

Mislim da je i moj prvi telefon bio Siemens A35. Na njega je bila fora jedno vreme (ako se ne varam) da prekines animaciju slanja SMS poruke u tacno odredjenom trenutki i SMS je poslat ali nije naplacen.

Neko vreme i koji telefon kasnije (naravno) imao sam 3310, i to sam skupljao sa burazerom pare jer je na pocetku bio preksup i kupili ga zajedno :smiley: pa neko vreme koristi on, a neko ja :joy:

Ali ubedljivo najomiljeniji od starijih telefona mi je bio Sony Ericsson P910:

To je jedan od prvih telefona sa touch screen ekranom i svojevremeno sam bio lokalni mangup kada sam u pre-iphone eri skrabao sa olovcicom po ekranu :smiley:

1 Like

Ja sam imao jedan Sony walkman sa olovcicom, fantastican je bio. Jos uvek neprevazidjen kvalitet zvuka. Izvanredan dizajn. W950.

1 Like

W serija sony ericssona su bili telefoni sa ubedljivo najlepsim dizjanom, i danas izgledaju odlicno. Ja sam imao W910:

Pa da, to je bio neki vrhunac dizajna pre-iphone ere.

3 najlepsa telefona:


Samo mi je zao sto nemam punjaca za njih pa ne mogu proveriti da li rade…kad bi mi nokia radila…iskreno mislim da bih je drzao u kolima kao ‘back up’

Imas kod Kineza za 400 din

Meni su najdraži razr telefoni tj imao sam dva do sad
V3i

Xt910

Je li koristio neko Honor 8? Kakvi su utisci?

Drugar ga imao, sve u superlativu pričao. Prodao ga da bi uzeo P10

1 Like

Hmmm cini mi se da bi bila dobra kupovina, imam opciju da uzmem jeftino kao poslovni telefon. Ne treba mi neka sila, pored ovoga koristim ip6

Bolji od ip6☺️

1 Like

Teske rijeci. A sve je bolje od ip6 :smiley:

Trenutni vlasnik safir plavog Honora 8 i posle 5 meseci sam prezadovoljan u svakom pogledu, od memorije, brzine, performansi, kamere, bukvalno je sve na visokom nivou. Sam dizajn je takođe prelep i izdvaja se od ostalih telefona, tako da od mene imaš preporuku da ga uzmeš, jer sam platio full price i nisam se pokajao.

1 Like

Da malo zivnem temu :slight_smile:
Od aprila 2016. imam Nexus 5x. Prezadovoljan sam telefonom.

Od aprila 2017. imam iPhone 5s, telefon mi je dosta padao a mozda ima jednu-dve ogrebotine.
Prezadovoljan sam :slight_smile:

Samsung Galaxy Note 3, imam ga godinu i po-ubedljivo najduze od svih telefona koje sam do sad imao. A imao sam ih bar 40ak za ovih 20.godina kako nosim mobilni :slight_smile: tačnije do '99 me bilo sramota da ga pokazujem jer je tad bio pojam mobilni i secam se na ekskurziji samo sto sam kupio 688 i izlazimo iz busa-javljam se kevi kad cujes one seljake iz busa kako se hvalim sto imam mobilni…danas mi je nenormalno da neko NEMA mobilni. Kako su se vremena promenila za samo 20.godina?!

40?! Ja sam promenio nekih 12-13… Danas se vise niko ne opterecuje sa tim jer su telefoni od pre 2-3 godine dovoljno jeftini, brzi i sa velikim ekranima, dobrim kamerama…

Mozda i više samo od “pametnih” sam imao 15-20 sigurno. Svaki Galaxy do šestice sam imao tri Note, iphone 2, 3s, 4s, 5s, od LG G2 i G4, imao sam po jedan Lenovo i Alcatel to je ono sto mi prvo palo na pamet…a da ako racunate u smart Ngage (moj najdrazi telefon), sapunče 6600 (čini mi se) i neki Samsung takodje sa Simbijanom.
P.S. prestao sam da bacam pare na telefone posle jednog odgledanog dokumentarca na RTS-u “Zašto Trošimo”, tad sam video da je tehnologija otisla toliko da je meni ovaj Note 3 dovoljan za sve i da marketing bas utice na mene t.j. lako me je prevariti. Rekao sam nosim ovo dok me ne izda ili izadje neka prilika da uzmem dobar telefon za male pare. Necu da budem njihov rob!

Sledeći onda xiaomi ili meizu telefon ako hoćeš najviše za svoj novac a samsung dosta naplati svoj brend

Znam to ali ako ne daj boze ispustim fon ili rikne nesto sta onda? Ovako znam da sigurno mogu pronaci rezervni deo, bar tako razmisljam podseti me imao sam i Huawei P6 cini mi se :slight_smile: koji je radio dobro samo prvih par dana. Volim da na telefonu postoji fizicki home button.