Koji Smartphone da kupim

Ja sam zadovoljan sa G3 - pod uslovom da ti zapadne primerak bez zute mrlje na ekranu. Ja sam svoj morao da zamenim za drugi koji nema taj problem. Ako zanemarimo poneke bubice vezane za android generalno, ok je telefon. Ne vidim sta noviji telefoni nude toliko bolje sto G3 vec nema.

Osim ekrana koji nije bas najsrecniji (ne samo zbog hardverskog problema sa mrljom vec i zbog visoke rezolucije za taj hardver i bateriju) - ne svidja mi ni stock tastatura, cesto se mase tasteri. Velicina ekrana je izmedju S5 i fableta, neki ce reci - bas prava mera.

Od M8 i S5 ima vise rama, pricam o 3gb verziji, sto znaci. Mada je M8 brutalno dobro napravljen, mnogo bolje od G3 plastikanera. S5 je klasika, neces mnogo pogresiti ali mi je najdosadnii nekako od ova tri. Tako da glasam za G3 zbog sledecih stavki koje su najjacena papiru:

  • veca rezolucija ekrana
  • 3gb rama
  • veca dijagonala od 5.5"
1 Like

Pogledaj i LG G Flex 2 trenutno ga koristim i telefon se super pokazao.

1 Like

ima li slucajno lg g flex 2 neki problem koji se cesto desava jer je koliko vidim bolji od g3 + je noviji , a isto kostaju

Xiaomi Redmi 4 Dual LTE 16GB 2GB RAM - 150€
Xiaomi Redmi 3X Dual LTE 32GB 2GB RAM - 160€
Meizu M612M Meizu 5S Dual 16GB - 165€
Samsung J5 (2016) - 170€
Huawei P8 Lite 16GB - 170€
Meizu M621Q Note 5 Dual LTE 16GB - 173€
Sony F3111 Xperia XA LTE 16GB - 185€

Kakav je Tesla 6.2? Ima neko iskustva? Devojka juri nesto, a po ceni i specifikaciji je i vise nego dobar. Hvala unapred.

Zaobiði teslu :wink:

najvjerovatnije cu ovaj mob uzeti