Koju konzolu imate i odakle ste?

Igram se naravno,ali mi treba mesec ili dva da predjem jednu igru pošto uglavnom igram JPRG ,a nove stalno izlaze :laughing:

Iz Velikog Gradišta sam, ali 90% vremena sam u Beogradu.

A od konzola imam PS2, PS3, PSP, Vitu, GameCube, DS Lite, DSi, Gameboy Advance SP, Xbox 360.

Btw zaboravio sam da pitam n00dle zašto si napisao da je montreal skrnav ?

Prodaj sve to i uzmi PS4 i XONE, ne kontam sta ce ti toliko starijih konzola.
Glupost je sakupljati to, barem ja tako mislim.

3 Likes

Gresis druze ili si relativno mlad ili nisi “rob stvarima”, ja to bar gledam ovako, proveo si toliko sati uz nju da ti je postala draga kao kucni ljubimac :slight_smile:

Ok je to dokle god imas i ove nove. Ali da skupljas samo stare konzole nema puno smisla.

3 Likes

Meh. Ne žuri mi se. Odavno me napustila želja da odmah igram najnovije igre kad već imam toliko igara koje sam započeo. Sveukupno imam oko 500 neodigranih igara po konzolama, a tek na Steamu… Možda ovim tempom preskočim PS4 i kupim PS5 kad izađe ako je BC sa PS4.

Meni je kul da imam toliku raznovrsnost konzola i igara. Nekom nije i to je ok. Nikad ne bi mogao da imam samo jednu konzolu. Brzo bi me smorila.

1 Like

Kontam, nemoj da me shvatis pogresno, samo moje misljenje.
Verovatno jer ja volim multiplejer podjednako kao i sp :smiley: a na starijim konzolama mp umire, vecina njih koristi piratske igre pa ni nemaju pristup mp-u
Srecno sa zakucavanjem igrica :slight_smile:

1 Like

Sve je ok, kad sam aktivno igrao MP sam nabio preko 3000 sati na Xbox 360 i oko 300 na PS3, tako da mi je sve to jasno. Malo mi dosadio MP, i, pravo da ti kažem, oduzeo mi je mnogo vremena, napravio se enorman backlog igara koje su po 100+ sati, pa zato idem redom po spisku SP igara i ne žuri mi se sa nabavkom PS4 :slight_smile:

Da mi je bar jedna od ovih soba, kako nekom gejmeru moze ovako nesto da se ne svidi?

3 Likes

Realno, ne moze da ti se ne svidi :smiley:

Kad bi imao ovakvu sobu, ja nikad ne bi izlazio iz nje :smiley: Još samo jedan sto za poker/board games i mini frižider u ćošku i idemo. :slight_smile:

Ne znam, meni je ovoliko horderstvo besmisleno jer ne igram stare igre. A skoro sve te igre su ti dostupne preko raznih emulatora, besplatno. Nije kao da sada imam premalo igara i konzola.

Da imam taj kes, potreban da bi se ovakva soba opremila, izlazio bi itekako i uzivao u zivotu :slight_smile:

Dodjes u godine, kada ti beskonacno mnogo novca ne moze priustiti mnogo vise entertaintmenta od onog koji imas. Mozda bih igrao na vecem televizoru, ili u privatnom bioskopu, ali uvek bih menjao to sranje za jedan trenutak stajanja u redu za automat u luna parku i to uzbudjenje koje se vise ne moze ponoviti.

4 Likes

Ne znam koliko godina imas, ali sa moje tacke gledista itekako moze da se uziva bez obzira godinama.
I ne mislim na uzivanje tipa razbacivanje novca i kur*enje. Ja kada bih imao novca, nadam se da ce i toga biti, putovao bih sto vise, isprobao bih sve, nas problem je sto smo navikli da zivimo ograniceno, da radimo posao od 8+ sati a i dalje nemamo novca da priustimo ono sto zelimo i da cele godine stedimo da bi otisli jedanput na letovanje.
A verovatno i provodimo toliko vremena za racunarom i konzolama jer je to jeftin nacin za bezanje od realnosti, mada vecina ljudi ovde je i nacitana i ima dosta zivotnog iskustva, zato je ovo jedini forum na kojem provodim vreme.

1 Like

Odlicno napisano. Igrice su najjeftinija zabava i bezanje od stvarnosti.
Da se razumemo da sam milioner sigurno bih odigrao nesto. Ali jako slabo i jako retko.
Kada imas dovoljno novca onda zivis igrice. :smiley:

1 Like

Postoji zapravo ozbiljna sansa da bi sa viskom para kupio sebi samo vise vremena za igre :slight_smile: A ostatak bi verovatno malo putovao i uzivao igrajuci igre na egzoticnim mestima, ha.

1 Like

Zavisi od osobe do osobe i godine nisu toliki faktor kao nekad. :slight_smile: A bre, ako ne znaš šta bi sa neograničenom količinom para, prosledi ih meni, da vidiš koliko ja ideja imam… Kad bi dobio milion evra ne bi bilo dovoljno za sve :smiley:

Što se tiče putovanja, ok je, ali mnogo mu se pridaje značaj.

Kada budes radio nekad na nekom poslu(daj boze) a da je dobro placen i sa time odmah i jako stresan, mislim da cea promeniti misljenje o precenjenosti putovanja i odmora. :wink:

Putovanje je precenjeno, ne odmor :wink: A lako ti se smuči svaki vid putovanja kad svaki vikend moraš da putuješ nazad do rodnog mesta. Svaki vikend izgubiš po šest sati u autobusu dok slušaš babe kako seru da je omladina sad neverovatno bezobrazna i nema ni gram poštovanja :smiley: A toga sam se naslušao za pet života. Preporodio sam se kad sam nabavio telefon koji pušta mp3 i ima slušalice. :smiley:

Šalu na stranu, da, odmor je bitan, ali, lično, ne volim neka putovanja jer mahom mrzim ljude sa kojima sam zaglavljen u nekoj kutiji koja jedva radi po par sati. Ja ne volim kad putujem do kuće u svakom smeru po tri sata a kamoli negde dalje :smiley:

1 Like

a sada nazad na temu…

5 Likes