Kolika je kod vas Temperatura procesora na Jtagu

Kod mene 17C u idle. FX-6300.

Kod mene 17-26 C prosek, retko kada je preko 30 C. Dok sam igrao Thief bila je na max dozvoljenoj granici od 63 C sa stock kulerom.

Topliji mi frizider od toga :smiley: 17C. Damn…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Pa stavi mu neki kuler, covece :smiley:

Slim je u mene, nema potrebe za kulerom :smiley: hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ma nisam znao nego kad je Vladan napisao onda sam se ja nadovezao , salim se naravno ja nisam upucen u sve ovo nego mi je drago da moje valja!

Jel ima Xbox360 neki sigurnosni prekidac da ga iskljuci ako temp.neceg ode preko dozvoljenje?

Primetio sam moj da dok igram od na 79 stepeni ona prva stavka tek krene da ulazi u crveno…

ima na 82

uzmi skini DashLaunch pokreni u installer folderu default.xex

idi na RB skroz desno na system info, otvori to i videces dole temperature podesi svaku stavku na 65 ili 67 stepeni, idi na SAVE i stisni B

vratice te u FSD, ugasi konzolu i upali je

sta god da igras nece preci 67 stepena vise :slight_smile: a i dalje ces imati tisinu

Kod mene je čim upalim 40 C (CPU) i s malo pojačanim ventilatorom, imam slim, corona sa RGH, je to normalno ili? :slight_smile:

Pa sada mnogo je niska jer je modovano nesto, inace sto nize to bolje sto je i logicno :slight_smile:

Ma pitam, jer sam mislio da je možda i pretjerano jer kada sam vidio kako je kod drugih, nakon nekog vremena se dosta poveća, ali ako je okej onda super. :slight_smile:

Nisam ni znao da xbox ima ovako dobre stvari :).

u sustini moze fan da se stavi i manuelno u FSD na tipa 55 ili 60% od prilike dodje na isto kao sto sam ovo rekao gore, ali je ono resenje ipak bolje jer fan se kontrolise automatski da ne prelazi 65 ili 67 ili sta god se zada kao target temp

a ko hoce moze da proba i fan na 100% samo sto onda se gubi svaki smisao tihe i hladne masine, zapravo dobija se led ledeni masina, ali isto tako se cuje kao ves masina

Grekska, cuje se kao usisivac sloboda 2000/4000 onaj sto izgleda kao R2D2 :slight_smile:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

Zapravo tacno tako, ali kao razvinklovan usisivac

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Nisam ni znao za Dashlaunch, ja inace drzim na 65 pa je tako i tiha konzola i hladna, ali verujem da je ovo u dashlaunchu bolje resenje jer ne mora uvek biti ta brzina. Odo to probati podesiti.

Upravo tako, jer ako namestis sve na 65 ili 67, idealno 66 hehe, konzola se u svakom trenutku trudi da nikada ne predje zadatu temp, samim tim regulacija fanova je automatska i nema potrebe za bukom koju dobijes ako manuelno podesavas fan u fsd

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Nije Xbox al je PC :wink:


Haswell boga mu greje dosta, ovo je na idle sa 4.2ghz i5 4670k sa noctuom NH-D14