Koliko imate vremena za igranje

Definitivno. Mi smo po celu noc pikali Madden, nas 4-5ica, sednemo u 20h, razidjemo se u 7-8h ujutru. :slight_smile:

2 Likes

Mi igramo sta je tada na raspolaganju i svima zanimljivo. BF smo najvise igrali.
Prosli put smo dva dana mlatili Killing Flore 2
Za sledecu planiramo Killing Flore 2 i Evolve

Mislio da otvorim ovako neku temu, ali sad vidim da vec postoji, posto ima novih forumasa(ukljucujuci i mene donekle) ajd da ne ponovo pokrenemo.
Ovako, teorijski vremena za gaming bih u globalu mogao sa imam masu( 6-9 sati), medjutim to nije bas tako, kao srednjoskolac svaki dan mi u skoli prodje po 6-7 sati, i putovanje do iste oko 30-40 min( u oba pravca) kad dodjem kuci obicno obavim osnovno( raspremim se, jedem, odmorim koji minut) i onda budem na pc ili konzolu 1-2 sata, nakon toga obicno slijedi setnja, workout, druzenje itd, nakon toga ucenje i sve to oko skole, pomognem roditeljima ako sta treba itd. Od 20h obicno opet sam na pc ( rijetko konzola zbog tv-a kojeg gledaju ostali) i budem do 22g nakon toga spavam. Znaci oko 2-4 h dnevno, mada rijetko igram vecinom onako budem entertainment na ostale nacine na pc( ne sjecam se zadnjeg naslova kojeg sam presao i ako imam masu skinutih igara).
Sto se tice vas sa djecom vidim kako vam je, obije sestre su mi tu da svojom djecom, bukvalno sam u zadnja 2-3 dana upalio konzolu svega 30 min, pc nisam ni dirao.

Sat ili dva pred spavanje,nema se vremena više a i to nije redovno

2 Likes

Dnevno oko 3 do 4 sata, jedino ne igram kada snimam veselje

1 Like

Zavisi sta se igra i koji je dan. Uglavnom izmedju 3-5 sati.

Tokom radne nedelje maksimalno sat. Prodje dok si reko keks, narocito sad kad Lukac takodje oce da igra nesto…

Mršavo to sve , min 3 sata do 6…A zima kad dodje, pa do aprila tu mogu po ceo dan :joy:

5 Likes

U poslednje vreme bar 3 sata dnevno, ali s obzirom na igre i mp to je bas malo.

5 Likes

Kad su rokovi, 2 sata dnevno, kad nisu, 6 sati po dva puta :grin:

2 Likes

Generalno zbog mog posla, radno vreme mi uglavnom bude “po ceo dan” gde mi smena počinje u 10, a završava u 6, ili od 11 do 7… Dešava se naravno da baš radim prepodne ili popodne, ali je najviše ovih međusmena… Naravno ti dodajem makar dve radne subote u mesecu… Za gaming uglavnom imam vremena uveče, i to retko bude više od 2,5h, mada ne avaki dan, jer sam nekada umoran i psihički i fizički pa samo želim da odmorim… Naravno sada počinje zima, pa ću imati malo više vremena, ali i dalje ću igrati samo fifu i možda fortnite…

image

1 Like