Koliko profila mogu da imam?

Pozdrav, pošto sam relativno nov sa XONE konzolom, interesuje me da li mogu da imam nekoliko ili koliko profila na mojoj konzoli, i da li na svim tim profilima mogu da imam igre i da li mogu da ih igram sa tih profila? Pitam zato što ima sajtova koji prodaju profile i na njima je igra i jeftinije su od novih, pa sam mislio da kupim nekoliko igara sa različitim profilima i igram :slight_smile: ?
Hvala

Koji sajtovi konkretno?

Jedan profil može da ima samo jednu home konzolu, ali jedna konzola može da ima dosta profila.

1 Like

Na home mozes da imas 2, postiji neki glic, a na konzoli ja imam sigurno desetak… a pored tvog profila, u pozadini moze biti logovan jos jedan profil.

Pa ima nas jedan sajt koji nudi takve igre, ima i jedan strani ali ne mogu sad da reklamiram, znaci meni je xbox vec sherovan sa drugom tj profil, e sad pored toga mogu da imam npr 15 profila i na njima po jednu igru i svaku igru mogu da igram sa tim nekim profilom po na osob i mogu da delim live sa tim profilima ? A sheare mi ostaje sa drugom, ali on ne moze da igra te igre sa ostalih profila .
valjda sam lepo srocio :slight_smile: