Kupovina igara preko interneta

imaju skoro sve sada , erste ima, mi sa njom narucujemo.

Tu 3D verifikaciju podržavaju kartice Erste banke. Ja sam uzeo Internet Viza Poklon karticu od njih i nisam imao problema sa tom 3D verifikacijom, dok sa karticom od Vojvodjanske banke sam imao problema. Dobro je što mogu da se uzmu te kartice sa 16 godina i ceo proces vađenja traje 10 min. :slight_smile:

Aha, dakle zaključak je: može sa ShopToa u Srbiju ako se koristi ERSTE Internet kartica (pričamo o tome ako se naručuje iz Srbije). Got it!

Ljudi, mozete li mi reci za koliko otprilike stizu igre narucene sa shopto.net? Narucio sam par pa cekam da mi stignu…

max 30 dana,ako nestigne do tad,posalji im mail.

btw. moj drugar je dobio 32. dana ali ovo gore je neki standard od 20-tak dana,e sad nemora to nista da znaci.Moze da ti stigne za par dana,sve zavisi od drugih stvari na koje nemozes da utices,a mozes i da je nevidis tj. da je neko mazne na carini ili ovde u posti kad stigne…

Shopto salje preporuceno tako da je neko mazne su male sanse gotovo nikakve.

Jer mogu sa ovog sajta da kupim sa Banca intesa Internet karticom? LINK

Jer moze sa ovog? LINK

Probaj, nikad cuo za taj sajt.

Ako prima karticu mozes,uglavnom nije nepoznat sajt!!!

Zašto uzimati od sajtova koji nisu provereni (ne znam da je neko odavde naručivao iz Srbije) kad su tu uvek ShopTo i zavvi?

Slazem se. :slight_smile: Ovde je malo jeftinije. Inace sa zavvia sam vec kupovao

Sto se sajta tice proveren je to nemas brige!!Barem meni je stigla igra.

Jer mislis na prvi ili na ovaj drugi?

Aj javi kad narucis, ima nekih dobrih cena pa da i ja nesto uzmem :wink:
I da, Game.co.uk ne salje u Srbiju, a za Play vidi pa javi.

Videcu da narucim, samo jos da cujem sta drugi misle :wink:

Evo ovde napisi ime igre i proveri gde ti je najeftinije:Video Game Reviews, News and Trailers - Compare Prices from dozens of UK retailers

Evo sto se tice Lips: Number One Hits ovako stoje stvari sa cenama po drugim UK sajtovima:Lips Number One Hits Game Only game from Microsoft (XBox 360)

Pozz,da li je neko kupovao sa base ili dvd.co.uk,koliko se ceka i koje kartice primaju ? :slight_smile: Hvala

Нисам претерано меродаван јер сам поручио само једну игру, користио сам виза картицу од банке Интезе. Нисам имао никаквих проблема а чекао сам тачно две недеље од момента кад су је послали. Амбалажа је била адекватна и није било шансе да се оштети у транспорту. Ово се односи на “base.com

Na drugi.

Meni licno najdrazi i najbolji sajt Base,sto se tice cena jeftini su a sto se tice brzine znao sam naruciti u utorak u petak vec na vratima igra(znaci za 4 dana),dva puta mi se desilo da sam cekao 15-ak dana ali nije bilo do njih nego zapelo na carini.Uglavnom prosek je 5-7 dana,kod Base-a ti je prednost sto imaju skladiste u svajcarskoj i od tamo isto salju.

Base.com i dvd.co.uk su ista firma koliko ja znam, tako da bi trebalo da bude svejedno odakle narucujes. Ja sam do sada narucio dve igrice sa dvd.co.uk, obe poslate u roku (nesto sto je lutrija kod zavvi-ja npr.), i obe su stigle za manje od 5 dana, tako da topla preporuka. Placao sam intesinom karticom.