Kupovina igara preko interneta

Hvala momci :rock: Uzecu Top Spin 4 za ps3 najjeftinije je tamo :da:

Naručivao sam do sada sa Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day - ShopTo.Net i sa [URL=“http://www.ebay.co.uk”]eBay - one of the UK’s largest shopping destinations :slight_smile:
Baš neki dan sam uradio pre-order “Gears of War 3” na shopto.net i ljudi su je isti dan poslali, a izlazi tek sutra, uštedio sam nekih 10 funti (što i nije malo!) i FIFA 12, nju još nisam platio ali oni mi već računaju tu narudžbu pa ću platiti nekad pred izlazak igre… i tu sam uštedio nekih 10 funti, mada su novi originali skupi ali eto :slight_smile:
sa Ebay-a inače kupujem sebi muzičke hiphop cd-ove, i sada sam naručio Mass Effect 2 polovan ali extra cijena nije ni 10eura;
uglavnom, to je neko moje iskustvo za sada a ovu Latest DVDs, Blu-ray Movies, PS3, Nintendo, Xbox Games & Music - Free delivery | Zavvi.com prvi put cujem a Game.co.uk je također provjeren site tu moj kolega jedan kupuje za PS 3.
Ah, da, iz Bosne sam i plaćam kreditnom karticom preko PayPal-a sve i do sada nisam morao nikada platiti carinu a ni poštaru čak ove 3KM što nekad traže…

pozz

EDIT: btw, ako neko hoce neka me doda u prijatelje, gamertag je SOM3ROiD :wink:
pozz

Jedno pitanje kada se stavlja adresa za slanja je se navodi samo postanski broj grada i naziv grada. Za ebay pitam.

jeste culi ne znam al danas procitah u novinama da ce podici limit sa 25 na 75 evra za kupovinu preko neta bez dodatnih carina itd. tako da ce moci da se noramalnije kupuje preko neta a i kazu da to povecava sanse ulaska paypala kod nas

PayPal je početkom septembra uvrstio Srbiju na listu zemalja u kojima bi od trebalo da primenjuje svoje tarife pri placanju,ali još nema zvanične potvrde da li će i kada početi sa poslovanjem u našoj zemlji.

Ministar telekom.ili njegov zamenik (svi su mi oni isti) pre neki dan je pricao o tome kako se NBS oko placanja usaglasila sa pravilima paypal-a.E sad,ne bi me cudilo da se opet odlozi zbog nase traljave birokratije!!!

znam za to…

ali me raduje vest da necu morati da brinem o tome da li ce mi zaracunati carinu ili ce proci igra od 50-tak evra

Ne znam da li je ovo prava sekcija, ali ipak da postavim moju molbu. Da li neko može da mi pomogne, pošto nemam platnu karticu, da naručim nešto sa Zavii.com. Ako je još i iz Novog Sada to bi bilo super jer mogu lično da mi dam lovu odnosno da se necimam po bankama. Slobodano se javite na PM.

EDIT: Prebaceno

Pozdrav htio sam naručiti igu F1 2011 za xbox 360 i gledam onako po internetu di da je naručim i naletim na ebayu na ovo:
Formula 1 F1 2011 PAL Version Game For Xbox 360 Brand New In Stock | eBay
PA ME ZANIMA DALI ĆE TO FUNKCIONIRATI KOD NAS
HVALA

Točnije šta triba paziti kod kupnje preko ebaya (pal regija i te stvari)

Ako ti je konzola kupljena ovde(EU) onda ce ti raditi,trebas gledati da ti je PAL regia ili Region Free,pazis da nije NTSC regia(USA).

Pazi sad situacije, kod mene je konzola iz Amerike, dakle NTSC-U, zanima me ima li iko jos ntsc konzolu i gdje kupuje ntsc igre jer neke PAL igre su region locked? npr Fifa12 mi ne moze jer je PAL region locked a Gearsi 3 mi mogu jer su valjda PAL Region Free…
pozz

Trebala bi play-asia da ima NTSC i region free igre. Verovatno će malo duže putovati nego da naručiš npr. sa shoptoa.

play-asia ima većinom NTSC-J, kako sam primjetio, tj.taj neki tamo japanski ntsc :smiley: a je li ko kupovao preko cduniverse.com-a? Pozdrav.

Ima i PAL verzija (barem je imao pre), ali to veoma, veoma malo.

Play asia prodaje i NTSC/UC >>>> Games » Xbox360™ » Games by Version » US Version Games i bukvalno imaju sve sto je trenutno aktuelno .Driga opcija ti je axelmusic.com

tnx! ovi axelmusic.com mi djeluju ok

Da li je neko narucio Fifu 12 na shopto u preoderu i da li je mu je vec stigla posto meni jos nije :slight_smile:

brate, meni je stigla tacno na dan izlaska, a narucio sam je bio 4 dana prije toga, znaci, stigla na vrijeme :slight_smile:
Po nekom dosadasnjem iskustvu, treba maximalno 4 dana da igra stigne iz ShopTo-a do Zenice, BiH. Zadnja mi je stigla NBA 2K12,takodjer sam preorderovao. Pozz

axelmusic ne isporucuje igre za Bosnu :frowning: steta!

ja jos cekam sticice valjda , prosli put za top sin mi je trebalo 7 dana…

Da ti nije na carini zapela…

provericu i to, ali tek sutra, za danas su zavrsili…