Kupovina igara preko interneta

Moje drugarice su kupovale preko tog VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding i vidim da su prilično zadovoljne. Roba im je stigla na vreme i cena usluge slanja je bila jeftinija nego kod ostalih.

Sada kada krece nova godine i praznici najbolje je da se nista ne narucuje ako nije hitno,ja sam prosle godine cekao Black Ops 3 meseca.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Pozdrav evo jednog dobrog servisa… Amazon, Ebay, Newegg, Zappos… Od sada mozete kupovati na ovim poznatim servisima i od prodavaca koji ne nude dostavu za podrucje Srbije. Dovoljno je da se registrujete na VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding. Registracijom(besplatnom) oni vam dodele adresu u SAD-u sa kojom mozete kupovati bilo gde, a onda vam ono sto ste kupili dostavljaju na vasu pravu adresu. Prakticno i povoljno, pogotovo ako kombinujete vise narudzbi/posiljki.

Kakve su ovo reklame i spamovanje i to je svima prvi post?! O.o

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li je veca sansa da igra vrednosti oko 50 evra zapne na carini nego neka jeftinija od oko 20 evra?

Da li preorder igre posalju tek na launch day ili ih posalju ranije pa kome stiglo - stiglo?

Totalno je svejedno koja je cena igre, ali sad posto su praznici igra ce 99% da stoji na carini, i dobices je tek za mesec dana.
Pre-order igre uvek salju 3-4 dana pre release date-a.

Ja imam iskustva sa Kupi bezbedno - Limundo.com , [url=http://www.kupindo.com/]Kupindo.com - Tvoja robna kuća i [url=http://www.ebay.de/]eBay - eine der größten deutschen Shopping-Websites e ovako kada kupim ili licitiram nesto posto su limundo i kupindo nasi sajtevi i ako dogovor sa prodavcem prodje kako treba roba stigne na kucnu adressu za 2-3dana.A za ebay iz nemacke imam iskustva posto sam uzeo xbox iz nemacke i kad sam se dogovorio sa prodavcem posiljka je trajala citavih 1-ipo nedelju pod uslovom da prodavac salje u Srbiju :slight_smile:

imas paypal pa si placao na ebay ili neki drugi vid dogovora sa prodavcem?

Ima sam dve opcije da mi jedan decko koji ide sa kombijem pokupi tu robu pa plati svojim novcem i kad donese u Srbiju da mu ja dam moj novac ili sam placao preko Visa kartice :smiley: Naravno sve zavisi od dogovora :smiley:

kada se kupuje preko base.com
dali na posiljku kace cenu po kojoj su mi naplatili porudzbu(dvd je na snizenju)
ili po originalnoj ceni bez popusta

Kace cenu onoliko koliko su ti naplatili znaci ako je na popustu ta cena ce i pisati, a mozes ako neces nikakva cenu da ti pise staviti pod gift…

na ShopTo-netu opako primamljiva sniženja :slight_smile:

off topic malo ali koje su shanse da mi stigne igra narucena sa zavvi-a pre nove godine? Narucio bih sutra par naslova ali zbog praznika ne zelim da mi paketi zaglave na granici mesec dana…Hvala unapred :slight_smile:

Pa i ja sam nesto porucio ove nedelje i verujem da bi igra mogla da stigne tamo sledece nedelje mada ne mora da znaci ali u svakom slucaju igra bi svakako trebalo da ti stigne u toku prve nedelje Nove godine.

Iste su sanse da ti stigne pre NG, kao sto su da izvuces 7 na loto-u :smiley: Salim se, naravno… jos su manje sanse :slight_smile:

e imas na nekim sajtovima one akcije tipa " Last minute gifts" , pa moguce je ako porucis tu da ce ti igra stici pre Nove godine.

23 pocinju praznici i katolicki je 25 ako predje granicu docice.

Ja sam danas porucio jednu igru (portal 2), radi eksperimenta :slight_smile: Javljam kad stigne :time:

ljudi thx na brzim odgovorima! sutra narucujem pa ako mi se posreci… :smiley: Javljam i ja kad stignu ako nekome treba info

Verovatno ce sad ici dosta sporije,recimo proslo je skoro dve nedelje a jos mi nisu stigle dve igre-do sada je jedna nedelja bio neki prosek…