Kupovina igara preko interneta

Meni su poslali pre tacno nedelju dana, jos nije nista stiglo. U e-mailu su mi kao procenjeno vreme stavili 7-14 dana, javicu kada stigne da okvirno znas koliko to traje sada u vreme praznika. E sada, imaj na umu i da Zavvi-ju obicno treba 2-4 dana da ti potvrdi narudzbinu tako da treba i to uracunati.

U svakom slucaju srecno, cene su jako povoljne i mislim da se mnogo vise isplati naruciti i cekati malo nego kupovati od domacih lopova kojima su igre na novogodisnjem popustu 6000 RSD.

To svakako stoji da se isplati,evo meni je jutros stigala jedna igra koja je poslata prvog -znaci vise od tri nedelje je proslo…

Narucio igricu 10.12. poslata 11.12. Narucio je sa base.com. jos nije stigla. Sta mislite ostalo na carini ili sta vec.

Sticice,sacekaj jos nedelju,nedelju ipo pa ako ni tad nestigne maznuli su ti verovatno ovde kod nas u posti,u tom slucaju pisi im i vratice ti pare na kartici sa koje si poslao.

Ma verovatno ti je stigla ali ti je negde zapela,pogotovo sada u ovo pred novogodisnje doba,znaci danas ti je 15-ti dan nije puno ako je zapela,ja sam sa Basea jednom cekao i to je bilo najvise sto se Basea tice 18-19 dana i stigla mi igra sa carine,pogledam pecat i vidim u drzavu(na carinu) je stigla za 5 dana ali 13 dana ove budale sa carine nikako da mi posalju,vecinom sa Base-a mi stigne za 5-6 dana…inace treba ti proci 21 radni dan pa ih kontaktiraj znaci to je ovako od prilike tamo posle 10.januara.Ko sto ti je Intruder rekao vratit ce ti pare ili ce te pitati da ti posalju drugu igru.

Znaci ipak radni dani posto na sajtu nije precizirano radni ili i vikend.

Da,radni dani…

Mali update za sve koji su narucili u ovom periodu:

Danas mi je stigla igra koja je poslata pre 11 dana (zakacio me bozic), pre nego sto su mi poslali, cekao sam oko 2-3 dana da mi potvrde narudzbinu (zavvi.com). Na kutuji stoji pecat da ne podleze carinskom pregledu. Igru sam narucio kao “Gift”. Iskreno, vreme koje sam cekao je za mene bilo ocekivano tako da sam veoma zadovoljan.

meni je evo danas stigao dvd koji je poslat 16
i cekam jos dva koja su polata 14
zanci ranije
sve u svemu dosad je sve stizalo u roku od 5-6 dana
kupujem preko Basea
kontam ovo zbog praznika malo zapinje

je li ko kupovao preko Gamestation-a? Gamestation.co.uk, Games & Consoles for PS3, Xbox 360, Wii & 3DS with FREE UK delivery
vidim da imaju extra cijene,a i pre-owned igre su u ponudi… ne bi bilo lose isprobati :slight_smile:

Ja sam jednom od njih naručio DA2 (preowned). Sve odlično prošlo. Nisu me carinili. Ne znam koliko sam čekao jer je to bilo davno, ali mislim da je bilo 15 dana (ne radnih).

Uzimao sam i ja od njih par puta,sto se brzine posiljke tice stizalo bi mi za 8-10 dana,uglavnom proverena trgovina…

P.S. Imas i Game to ti je jedno te ista trgovina Game i Gamestation.
Evo ti Game pa pogledaj i tamo jer nekad nema ovde igra(out of stock) a ima tamo:http://www.game.co.uk/

ekstra, hvala vam. moracu se strpiti dok prodju ove praznicke ludosti pa naruciti nesto, dosta sam davao pare ShopTo-u :wink:

steta sto nemaju u opcijama za placanje PayPal… :frowning:

kako preko gamestation-a ja nisam video da imaju opciju za Srbiju…

Stigla igra danas, u sasvim pristojnom periodu, ako se uzme u obzir Bozic i Nova Godina. Sa zavvi-a je porucena, ako vam nesto znaci :slight_smile:

meni je stigla potvrda sa Zavvija 21.12.2011 da je pošiljka poslata.
Koliko smatrate da bi još trebalo da čekam s obzirom na praznike pre nego što ih kontaktiram?
hvala

Kad prodje 21 RADNI dan ih imas pravo kontaktirati i traziti novu posiljku ili igru u slucaju da ti ne stigne do tada…

Cisto da se upisem u listu ljudi koji narucuju preko neta- narucio sam novi Mortal Kombat preko Zavvi-ja, i to u vreme praznika, i stigao mi za 10 dana! Nisam mogao da verujem da nije bilo problema, cimanja oko carine itd. sve proslo glatko :smiley:
Jedva cekam sledeca snizenja :smiley:

Battlefield 3, narucen 13.12.2011, jos uvek nije stigao. Inace naruceno sa Shopto.net, uvek preko njega narucujem i nije bilo problema…

Kontaktiraj ih na mail, ili jos bolje nazovi ih sa telefonom direkt u prodavnicu, sve ce ti lepo objasniti sta i kako.Znaci danas je tacno mesec dana, izracunaj koliko je neradnih dana bilo u tih mesec dana i odbi te neradne dane, treba da prodje 21 radni dan da bi ti vratili pare, ili poslali novu igru.