Kupovina igara preko interneta

Kod njih je 40 radnih dana, kada to istekne kod ordera ces da imas lost parcel claim ili tako nesto i lagano bez kontaktiranja njih izaberes da li ces refund ili ponovo da ti salju. Bar su tu jednostavni.

Pre je bilo 21 radni dan, onda su ga stvarno preterali 40 radnih dana, sa time da oni(Shopto) jedini imaju politiku slanja preporuceno,svugde je vecinom po 21 radni dan, u to vreme(40 radnih dana) bi tako reci peske dosao tamo po igru i vratio se nazad.Iz Kanade kad narucujes je 21 dan, preterase ga…

Novi rekord za zavvi, stigla mi igra danas a poslata je 12. januara. Izgleda prosla sezona gubljenja paketa :smiley:

Sa zavvija sam narucivao bar jedno 10 puta i svaki put je proslo bez problema i bez carine sem jednom kad im se Lost Planet 2 izgubio nekako pa mi vratili pare, pa se njima posle nedelju dana vratio rekli da Srbija odbila da primi paket ili tako nesto.

U krajnjem slucaju, 0.99 funte za shipping je keva, a brzi su.
2 nedelje je poprilicno brzo u ovakvu zemlju da se salje i da stigne.

Narucio sam u zadnje vreme Rift Special Edition (dobijas 8gb RIft USB stick za 6.95 sa sve shippingom, samo USB bi kod nas kostao duplo), Ace Combat Limited Edition Fold Box (neko collector’s edition izdanje, cekam da stigne), AC:B platinum sa svim DLCovima (jedva cekam, jurim sad platinum trophy na AC2) i Enslaved Odyssey To the West (jedva cekam takodje).

Trebalo im je poprilicno da ga dispatchuju jer nisu ga imali na lageru, ali sve je proslo ok i cekam da mi stigne.

Uostalom, mislim da nema razloga za paniku od carine gledajuci da je limit podignut na 80 eura nedavno (u oktobru cini mi se kako sam pratio b92.net) tako da cak i collector’s editioni dolazi u obzir.

El prihvata Zavvi Erste internet karticu?
Trazio sam odgovor na predhodnim stranicama ali nista :frowning:

Kao prvo na prethodinm stranicam pise jer smo svi mi uzimali ERSTE karticu, kupovali vecinom na ZAVVI!

Znima me da li neko koristi BANKA intesa na ZAVVI ?

Intesa internet prolazi na zavviju, kao i erste poklon kartica.
Inace, juce mi stigao rayman poslat 24.1.

kolko pare bio rayman? jel si od zavvija?

a da, intesina internet radi, provereno 100%

Rayman me izasao oko 16 funti, na zavviju.

Da dodam komentar u ovoj temi. Posto sam pazario konzolu nema smisla vise igrati na piratima sam, vec se otvara jedna potpuno nova dimenzija online multiplayer. Do sada sam pazario na The Hut i moram priznati veoma zadovoljan. Cena igara je slicna kao i na ostalim online prodavnicama, a cena postarine je 1.21 e. Negde sam nalazio jeftinije igre ali sa vecom postarinom pa igra onda izadje mnogo skuplje. Igre stizu dobro upakovane u kartonsku kutiju i nije se desilo da nesto bude polomljeno ili osteceno.

o kojoj ti prodavnici pises majke ti ???

Izgleda da je decko pogresio.Mislim da je mislio na The Hut.

the hut i zavvi je ista firma :wink:

Da jeste.Mislim da je The Hut vlasnik zavvi-ja

zavvi je ok stizu igre bez problema ,jednom se samo desilo da igru nisu imali pa su mi preporucili da sacekam 15 dana a za
cekanje nagradili mi 20 posto popusta na bilo sta do odredenog vremena da se iskoristi,cisto da se zna .

Kolika je postarina kad uzmem igru u zavvi?
Ocu da uzmem BF3 :smiley:

mozes da je platis(postarinu) 1funtu moze i 0 funti da naplate kao da je za GB a stigne u Srbiju :), nemas tracking u svakom pogledu.

1.5€ i ne placas nista kada dodje kod tebe.

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

kako da naplate 0 funti za postarinu?
teach me your ways

greska u kucanju. prepravio sam post.