Kupovina igara preko interneta

Kad se sve sabere, koja je kartica bolja za kupovinu preko neta: Intesa ili Erste ?
Ne mislim samo za igre nego uopste.

Raiffeisen! :slight_smile: Visa Virtuon

Ja je imam vec duze vreme (par godina) i prezadovoljan sam!

Troskovi izrade su oko 200 dinara i moras imati 20 eura na racunu stalno…kada ti istekne kartica, oni ti naprave novu koja te ceka da je pokupis u ekspozituri gde si je i prvi put napravio…takodje uvek dobijesh sms sa potvrdom da ti je skinuto sa racuna i sa informacijom ko je skinuo iznos.

Erste je za sad bolja zato što ima tu zaštitu i prolazi na više sajtova.

Jedino ti Shopto od sajtova trazi 3d verifikaciju, maltene na svim ostalim sajtovima i ne pricam samo za sajtove za kupovinu igara, nego uopsteno prolazi i Intesina visa Internet, kao i Raifaisenova Virtuon ( Intesinu imam jos uvek, Virtuon sam imao ). Prednost Shoptoa je sto salje bez racuna, pa smanjuje sansu za carinom, da nema toga, svejedno bi bilo odakle narucujes. Tako da sve u svemu, na svim sajtovima ti prolazi ova, malo koji sajt trazi 3d verifikaciju, mi smo u problemu samo sa sajtovima koji poput ebaya traze pay pal podrsku, ostalo sve prolazi.

Rekao je već Kostam, najbolji je shopto za igre zato što ne stavlja račun na paket, i samim tim nema carine. Na shoptou prolaze samo kartice iz Erste banke zato što imaju to nešto Verified by Visa.

nema carine???

evo ljudi ja sam narucio 6.1 na zavvi i evo danas sam dobio mail
Your order from zavvi has been dispatched and will be with you shortly!
Ovi nisu radili kao da su Srbi, pravoslavni praznici pazite ali poklapa se :slight_smile:

Ne mora da znači, oni uvek šalju za nekih 4-5 dana od kad platiš.

Ja imam Intesa visa internet card vec skoro dve godine, treba uskoro da joj produzim validaciju na josh dve godine, potpuno je besplatno…
Kod njih ne morash da menjash dinare, ako imash odredjenu valutu u keshu uplatish (uplacivao dolare i evre), stanje se moze proveravati preko neta… Nikada nisam imao nikakvih problema a poruchivao sam mnogo chega, ko zeli da je izvadi ima moju preporuku :wink:

Super je kartica, ali ne prolazi na shopto.net odakle skoro svi kupujemo.

Oni su jedini rekao bih, na svim ostalim sajtovima sve regularno prolazi…

Visa kreditna kartica prolazi bez problema, Credit Agricole(bivša Meridijan banka). Naručio juče Gears Of War 2 preko shopto.net, 22 eur.

zasto su u ovom game.co.uk tako jeftine igre GTA 4 samo 17.99 funti to jest 2100 dinara?

Ljudi evo dosla mi je Igra sa Zavvi.com, poslata je 10.01. danas je stigla tacno posle sedam dana.
Na sajtu sam kliknuo da posalju igru bez cene tj izabrao sam klasicno kao gift( ima jos neka opcija da je upakuju), da znate sa ZAvii.com dosla je sa cenom i cenom za carinu.
Nije carinjeno cena je 20.95 evra

e pise na zutoj nalepnici da je ovo roba po kojoj se carina ne naplacuje po direktivi 77/388/EEC.

KOJA IGRA?kako si platio,pouzećem?

rofl :slight_smile:

Stigne ti pozivnica iz poshte, odesh i podignesh uz lichnu kartu… Samo pazi da nije poziv za vojsku :smiley:

Erste poklon karticom! pise u predhodnim postovima.
Red dead Redemtion: Undead nightmare( igra je mocna stvarno)
Veceras ce mi brat dati njegov link interneta da igram i imam jos jedan 2 day pass, ko hoce nek se javi i vidimo se na divljem zapadu :slight_smile:

ljudi,pomoć.Prvi put kupujem preko shopto-a.14.01.2010 sam naručio Gears of War 2 i tom prilikom kada sam uneo sve podatke sa kartice i potvrdio kupovinu stigao
mi je SMS iz banke da mi je skinuto 22 eura sa kartice u korist shopto.net.Fora je u tome da sam čuo da prilikom obavljene kupovine sajt šalje poruku o poslatom artiklu(dispatch mail) koji ja još nisam dobio .Da li je neko imao slična iskustva ili je to sve normalno,i kada otprilike može da se očekuje pošiljka.
P.S sajt mi ne dozvoljava da se registruje iako sam uneo sve tražene podatke tj.izbacuje mi poruku “some fields still neds attention”.

Da kažem samo da je shopto popustio sa brzinom isporuke. Prošlo je već odprilike 15 dana od kad sam naručio Black Ops i još mi nije stigao, inače sam u Beograde. A koliko čujem, pošiljke sa zavvija već uveliko stilaze.
EDIT: Shopto više ne šalje u zemlje koje nisu u EU.