Kupovina igara preko interneta

Hehe hvala hvala :slight_smile:

Poz,

Jel bi mogao neko da mi da savet koju karticu da izvadim da narucujem preko neta? Tj, iz koje banke, koju karticu? Uglavnom bih uzimao sa zavvi-ja i slicno.

Mozes u Intesi da izvadis Visa karticu za placanje preko interneta.

Pretpostavljam da mislis na ovo. Da li neko ima iskustva sa tom karticom?

Verovatno padawan misli na ovu Banca Intesa | Internet kartica

Da, nisam mislio na Visu Electron nego na tu koju je Nikola okacio. Imam je ja, sve radi bez problema… Upravo sam kupio za 5e gavrana za mog Secret World karaktera :wink:

Idem danas da uzmem ovu karticu. Vec sam video vise ljudi kako je preporucuju na ovom forumu. Prvo sto cu da uradim je da narucim desetak igara sa zavvija.

Bolje kupuj jednu po jednu, a ne sve od jednom :smiley: Moj drug je porucio 2 igre od jednom i naplacena mu je carina, a kutije u kojima se nalazile igre bile su polomljene (verovatno u transportu posto su igre bile skoro izasle) Najbolje je da porucis prvo jednu igru, pa onda sacekas mail u kome pise da su ti poslali igru i onda ti lepo narucis drugu. :slight_smile:

Pa to mislim, jednu po jednu. :stuck_out_tongue:

Jel moze neko da mi pomogne sto se tice narucivanja sa sajtovima u dolarima? Naprimer, kada hocu da kupim nesto za 4,99$, nikad ne prodje. Ja sam mislio da ce to normalno da se pretvori u dolare?

BEOGRAD, 7. septembar 2012, Srbija je od danas i zvanično kandidat za početak pregovora o članstvu u PayPalu, sistemu elektronske naplate, javljaju domaći mediji.
Nakon što je u toku prethodnih nekoliko decenija otklonjena i poslednja prepreka za status kandidata za PayPal, ministar za PayPal Rasim Ljajić je danas i zvanično dobio poruku od Džejn Kovalski, dežurne radnice na sistemu podrške korisnicima ovog sistema.

  • Gospođica ili gospođa Kovalski mi je u čet poruci garantovala da nema nikakvih prepreka o pristupanju Srbije uniji zemalja koje mogu da trguju uz pomoć PayPala – kaže ministar Ljajić – Četovanje je potrajalo nekoliko minuta, nakon što sam skoro sat vremena morao da čekam da mi se jave, ali se na kraju isplatilo – dodaje Ljajić, koji kaže da je ovo „već sedamnaesti put u poslednjih godinu dana kako započinje čet sa tehničkom podrškom, ali da je prvi put kako je dočekao da mu se sa druge strane javi prava osoba a ne robot.“
    Da podsetimo, ovo je najveći napredak u pregovorima sa PayPalom još od januara pretprošle godine kada je odložena dodela statusa kandidata dok se ne pokaže nedvosmislen napredak u određenim segmentima poput „potpune nezainteresovanosti većine za pitanje PayPala“. Naredni veliki korak zabeležen je sledeće godine kada je komisija za proširenje PayPala zabeležila da se sve manje političara u Srbiji interesuje za “mogućnosti ugrađivanja u PayPal”.
    Proces stabilizacije i pridruživanja formalno je započet u julu 2001. godine, kada je tadašnji ministar za telekomunikacije Boris Tadić postao prvi srpski visoki zvaničnik koji je u internet eksplorer ukucao www.paypal.com

Gears of War 3 Season Pass na sniženju 50 % !!! Ko nije kupio neka požuri, ova akcija traje samo danas.
Gears of War 3 Season Pass - Xbox.com

Batman Arkham City i Arkham Asylum za $7.49 uz vaučer OCTOFUN1, što mu dođe sad jedva 700 dinara :slight_smile:
Amazon.com: Batman Arkham Action Pack [Download]: Video Games

joj sto dobar deal a ja nemam amazon…

Ako imaš karticu samo napraviš nalog i ubaciš neku fake US adresu, kupio sam nekoliko igara tako :slight_smile:
I da, obe igre se aktiviraju na steamu.

Jel neko nekad preorderovao igru na dvd.co.uk ? Ako zna za koliko bi trebao pre order da mi stigne i kako će da mi daju preorder bonuse za igru, konkretno Gears of War Judgment ?
Dugo nije pisano u ovoj temi :smiley:

Ako ti salju iz UK onda bi trebalo da ti stigne za 3-4 dana…ako si pre order odradio verovatno salju istog dana kad i igra izlazi…tako da ocekuj je u petak/subotu

Neki salju dan-dva pre izlazka igre za preorder zavisi od zemlje iz koje je naruceno.

Ladno su mi naplatili carinu za 12.49 evra… :/] Narucio sam igru preko Zavvi-ja, plus i kutija je slomljena. Mora da je carinik jeo burek sa mog paketa.

To nije carina nego PDV koji na sve naplaćuju.

Pa koliko ta carina?