Kupovina Play Station 3 ili Xbox 360 gejming konzole u 2018-2019

HITNOO potrebna mi je pomoc.Kada zavrsim skolu zeleo bih da kupim Play Station 3 ili Xbox 360.E sad vidim dosta po oglasima se prodaju cipovane konzole od 100 pa do 150 evra,a opet sam cuo da to ne valja da se cipuje konzola i da moze da se desi da ne izgleda isto kada nije cipovana i da se desavaju problemi i da ja najbolje da se uzme original necipovana.E sad ja sad stvrn mi je tesko nmg da se odlucim,ajd necipovana imas npr HDD 4GB ili 12GB ako ti ode prostor jedino da uzmes nov HDD ili SSD,e sad prednosti kod cipovane je sto mozes da instaliras igrice sa flesa ili diska i sto mozes da ubacujes ja mislim koliko hoces igrica,imas beskonacno prostora bar tako mislim.Da li da uzmem Play Station 3 ili Xbox 360 cipovanu ili necipovanu konzolu???:thinking:

Baci se na neki sport, mani se gejminga :joy:

4 Likes

Bilo 100puta do sad,uzmi polovan xbox one ili ps4

1 Like

Cipovanu, svejedno. Ja bi uzeo ps3.

1 Like

Hahah hocu bavim se ja,ali ono imam stari jedan laptop i pre sam igrao igrice na njemu sad ne moze ostareo je i pregrejava se,a inc ja sve rasporedim i vreme za vezbanje,gejming,ucenje nisam ja tamo neki sto bulji stalno na racunaru evo batalio sam ga evo 2 godine.

Da slazem se brt sa tobom sad jos malo pa izlazi Ps5 i novi Xbox,jos 2 godine ce ova generacija da traje bar tako mislim.E sad videcu ja koliki mi daju budzet ako mi daju od 170 do 200 evra uzecu jedne od te 2 konzole​:grinning::wink:

Akiris hvala ti brt puno na pomoci,stvarno nznm sta bih bez tebe.

Svakako hvala svima koji su se ukljucili u temu,a pogotvo hvala Akirisu​:slightly_smiling_face::innocent:

Samo ziv bio pisi sve u jedan post, nema potrebe da pises ovoliko u razlicite postove… Pozdrav :slight_smile:

2 Likes

Ako ima neka adekvatnija tema,ili postovi bio bih zahvalan da me uputite. Da ne otvaram novu temu.
Kupio drugar dosta povoljno klincu da se zanima PS3,super slim,zadnja verzija. Obećao sam da ću da završim “modovanje”. Za sad smo updejtovali i konektovali ma vireles. Oće li random youtube video završiti posao ili ako je neko skorije to radio da mi da neki link ili savjet. Hvala

Nisam siguran 100%, ali koliko se sećam superslim nije mogao da se moduje, i slim su mogli samo do određene verzije firmware-a

Moze preko Hen exploita, ili vec neki web exploit. Imam super slim (htio sam napisati SS, ali…), preko web expoita moze hack.
Mora se exploit pokrenuti svaki put kad se pali konzola.

2 Likes

To neki fazon ko ovo sad na ps4, goldenhen? Ispao sam iz fazona totalno, znam da sam ja rokao cobra CEX cfw, to mi je za klasu bolje nego ovo sad sa exploitom i payloadom ali jbg

Ako ces iskreno, jednom pokrenuo i nikad vise, znam da je tada radilo (prije godinu). Cisto sumnjam da jd bilo nekih fw patcheva koji su to krpili posto je tada ps5 bio u opticaju, ps3 nikome nije bio ni na kraj pameti.

Može li neki youtube tutorial ili nešto slično da me uputiš :slight_smile: