Kupovina Xbox One S konzole. Pomoć!

Uzmi ovde iz shopa. Jeftinije i ako hoces S dobices S :blush:

Nazalost moram u nekoj radnji preko racuna.

Prve kutije One S konzole, nisu imale to slovo S na frontalnom delu pakovanja. Takvu ja posedujem, nakon izlaska One X kutije su korigovanje i jasno je naznačeno slovo S i X.
Siguran sam da i na toj staroj kutiji sa strane piše da je u pitanju One S i da je moguća reprodukcija 4K sadržaja. Bar na mojoj piše.

Hvala. Sad je jasnije. Mozes li da mi kazes gde se taj natpis nalazi na kutiji?

Kod mene sa strane:

Pise ti 4k na slim konzolama, bele su boje mahom, phat XO ima eksterno napajanje, XO Slim nema napajanje u konzoli je, nebo i zemlja ne mozes da omasis. Ti bre pretera sa pitanjima ko da se lako mesaju.

Hvala puno. Ma jasno mi je sad nego je prodavacica verovatno pomesala i potpuno me zbunila, a ja se nisam setio da izokrecem kutiju. Ko jos cita sitna slova. :joy:

U bre, ko sve radi u tom computerland-u :joy:

Cekajte zasto niko ne napise coveku, da igre ne rade u 4K na S-u?

Ako oces da iskoristis 4K TV moras da uzmes Xbox One X!

3 Likes

@xboxfan Da, dobro pitanje je ovo što @padawan piše. Ako ti treba konzola koja će igre da tera u 4K, onda je Xbox One X za tebe. Xbox One S u 4K vrti samo filmove sa 4K Blu Ray diskova ili 4K stream (Netflix) dok igre izbacuje u 1080p.

I podrzava HDR 10 i u filmovima i igrama.

2 Likes

@padawan
@robotnjik

4k je tu samo radi prepoznavanja koji je S a koji nije

1 Like

Ah ok onda :confused:

Ali to je OP teme, @xboxfan se uključio u temu da ne bi novu otvarao:

E sad, da li mu treba samo Xbox sa 4K/HDR izlazom (S) ili i konzola koja i igre ima u 4K, pitanje je :slight_smile:.

Alo, bez vređanja :grin:

1 Like

4K mi je bilo bitno radi raspoznavanja konzola, ali sam mislio i da koristim za filmove preko xboxa. Znam da X jedino vrti igrice u toj rezoluciji. E sad valjda ce moci da pusta skinute filmove u 4k preko usb-a. :grinning: