XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Kupujem Igre za PS4

kupujem

Znaci prakticno kupim account udjem na njega i sta dalje?Kako da prebacim tu igru na svoj accaunt?Nije mi jasno isto,npr skinuo Sam darksiders 2 i kada mi je istekao ps plus,igra je zakljucana Jel za sve igre koje se kupe u digitalnoj formu mora da bude aktiviran ps plus Ili samo za odredjene koje tipa dobijes free?

Udjes na nalog na kojem je igra, stavis da se skida vratis se na svoj nakog, sacekas da se igra skine i igras normalno, naravno pod uslovom da je nalog na kojem je igra nosilac. Ako je guest onda igras na tom naloge gde je igra. Igre koje dolaze uz plus mozes igrati dokle imas pretplatu za isti.

Skontao sam,hocu da pitam Jos neka noob pitanja,pa me zanima u koju kategoriju da postavim pitanje.Zanima me kako se kupuju igre preko storea,posto sam stavio lokaciju London,kontam da ne mogu preko nase neke kartice,Ili moze,isto me zanima kako funkvionise,gameplayshareing Ili kako se vec zove,opcija da se dva sonyja povezu i igra jedna igra?

Nadjes igru na store-u i kosta recimo 14.99£. Ti odes na g2a.com i nadjes psn prepaid card 15GBP(£) i kupis je preko nase kartice. Kako platis tako ti stigne code tipa AJF4-VOUE itd. Odes na svoj sony nalog bilo preko sajta ili konzole i odes na Redeem Code. Uneses kod koji si dobio na g2a.com sajtu i paf eto tebi 15 funti u tzv. Walletu. Odes i kliknes na gore pomenutu igru da je pazaris. I to je to.

Aha,Jos jedno noob pitanje,kako se uplacuje ps plus,tipa hteo bi 6 meseci,isto preko tog Sajta?Video Sam da postoje nekakve ps plus kartice Ili tako nesto,u cemu je razlika?
Edit
Prodaje li ko noseci nalog sa mortal kombat xl igrom?Kupujem i druge igre u digitalnij formi tako da slobodno dajte ponude.

Imas 3 meseca i god dana. Isto preko sajta kupis, dobijes kod koju redeemujes na konzoli i to je to

Imam South Park Fractured but whole i uz njega dodje i South Park Stick of truth… Gost ili nosilac, da li te zanima?

Koja je cijena? :slight_smile:

1600 gost :slight_smile:

Hteo bi da uzmem tipa tri meseca plus i neku igru,kako da pristupim vasoj kartici?

Moras da imas svoju karticu za placanje preko interneta. Ili da nadjes nekog ko je voljan da ti kupi to sto zelis.

Da Ali ako mi je nalog kreiran da Sam u engleskoj kako mogu da kucam broj nase kartice,ako me razumes?

Staviš englesku adresu i broj kartice i baš njih zabole ge ti živiš ako im dajes pare :smiley:

Na ps store tesko da moze nasa kartica da prodje. Meni jije htela nijedna

Ni intezina?

Ni intesina. Mora adresa kartice da se poklapa sa tvojom adresom…nesto tako…uglavnom nema sanse da prodje

Nije to Xbox da moze :stuck_out_tongue:

Ja sam nakupovao igara za novu godinu i moglo je :slight_smile:

Nekim baksuzima ni na X ne prolazi kartica.

Pazi dokle ide glupost…jos hocu pare da im ostavim…ali nee ne moze tako…umesto da su bili pametni i uzeli od mene 300$, ja sam kupio kradene kodove sa G2A