Kupujem: PS4 Pro polovan, samo Beograd

Kupujem PS4 Pro, sa jednim ili dva džojstika, uz mogucnost da isti pre kupovine probam, zato bi bilo pozeljno da ste iz Beograda.

Zasto da placas polovan 300e, kad kod Ninje imas za 350e nov.

3 Likes

@saudin1993 Btw. A i novo je novo

1 Like

Bez uvrede ali da probas :joy:. To je ps4 . Koji je failure rate 0.1 posto ?
Davno su prosli xenoni, zefiri, debeljko ps3 era kada je sve bilo macka u dzaku.

To mi iskreno zvuci bas cudno… Ti si nekako zabisao sve nagazne mine prethodne generacije. Doduse i ja imam jos ali je PS3 slim…

Ja sam imao debeljka od 80 gb i nisam imao bas lijepa iskustva sa njim :smirk:

Pa ono,nisam pri parama,ali ako je dobro ocuvan sto da ne polovan,Cekaj Jel Ninja ima zvanican shop Ili kako?
Off topic,znaci davno nisam bio u ovim vodama,poslednju konzolu koju Sam pazario je bio Xbox 360 i kada Su krenule nove generacije ja Sam se iskljucio iz price.Vidim da ima mogucnost sherovanja igrica na sonyju,kako to funkcionise?I kakva je situacija sa Xbox one-om,jel i dalje nema ekskluziva,jel mogu da se igraju igre sa ps3-ke na cetvorci?

Ma moze biti i ps5, ali novo je novo…

1 Like

Ja do sada samo polovnu robu kupovao, i bila je svaki put na mestu. Od konzola do telefona… Novo je novo, ali je polovno povoljnije jako :slight_smile:

A Miki, sto se tice probavanja, sto da ne… Ipak postoju mogucnost da je konzola banovana, zar ne?!

Sa druge strane, neke konzole su bucne neke ne, bar iz mog iskustva gde sam preprodavajuci imao 10ak razlicitih konzola u rukama :slight_smile:

Ma nema do toga kada to lepo bude zaparirano, miris novoga, ja se ne secam kada sam bilo sta od tehnike kupio polovno, samo novo. Ma nije bas povoljnije, npr pro 300e polovan a novi 400e, za 100e da uzimam polovno, nije to skupo vise kao nekada tehnika, kupim u trgovini i miran sam…ne radi kvarova(to je najlakse, znao bi di zivi lik, da je neki zajeb to se resi lako, kakvi sudovi i bakraci, drito na vrata…i…reseno) nego znati da je to neko nepoznat koristio, ma novo je novo, za mene uvek bilo…

Zamisli npr. uzmes PSVR polovan, neznas lika…, pa ne bi to stavio na glavu da mi da za djabe…Od polovnih stvari mogu jedino igru uzeti drugo odjebaus…

1 Like

Ko ima mogucnosti, uzme novo. Ko nema, bolje i polovno nego - nista.

3 Likes

ma ako imas za polovno naci ces jos za novo, ma da ima istine

Predator je malo razmazen :joy:

Nije razmazen nego je upravu…ako ima 300e za polovan…doda jos 50 i kupi nov…ako je mogao da sakupi 300 mocice jos 50.
Kupujes polovan telefon…neki smrda ga pre tebe koristio, sedne na njega upuva se…izdrka pa sa tim rukama opet dira telefon i ti sad na lice svoje stavljas…how?

1 Like

A ako ko ga je imala neka sexi teta i sve to radila telefonu?Mmmmm vredi vise od novog :smile:.

6 Likes

Boze sacuvaj koliko debilno razmisljas… Kad moram tako da napisem… Kakvi su ovo primeri zivota ti?!

Ti si tebra jos gori, kad pises ovakve nebuloze.

Drug je uzeo ps4 za 150€, ja uzmem slim 1tb sa dva kontrolera za 205€… Obojici radi sve kao sat…
Nekome je gejming ljubav, pa stavljaju isti pre realnijih prioriteta… Nekome i 10 € znaci. Ja ako sam uspeo da skupim 200€ kojekakvim preprodajama, ne moze mi biti isto da sam trebao dati jos 150€, 200€, koliko vec vredi nov ps4 slim 1tb sa dva nova kontrolera…

Pretpostavljam da i cd kupujes nov u prodavnici, jer je neko mozda drkao po cdu :persevere:

Telefon kupih za 250 €, nov je 450€… Nista mu ne fali.

Hvala Bogu i kad budem imao, necu bezati od polovnih stvari koje su ocuvane. A naravno da se pre kupovine dobro raspitam o svemu…

Kad vec pokrecemo ovu temu, samo bih hteo da dodam da je drug kupio neki, tada, vrhunski TV, Samsungov, pre 2 godine i platio ga 2000 €… Posle 3 meseca mu crko TV, zapusio se totalno… Toliko o novim stvarima…
Slicno je bilo i meni sa fotoaparatom kog sam takodje novog uzeo…

Stvar je srece :slight_smile:

Moj Samsung isto crkao juče, nećete vjerovati, dan prije isteka garancije. :smiley:

Odnesem u servis, kao ok garancija i sve ali na žalost nemamo rezervnih panela i to je to.

Tu popizdim i napravim im frku, napomenem i da radim u tržišnoj inspekciji, iscitiram par članova iz Zakona o zaštiti potrošača i šta sve ne. Izvinjavaše se kojekako i kao uzeše televizor na par dana dok ne smisle šta će s njim.

Danas zove lik da se opet izvinjava jer ne mogu naći nigdje original panel displej za moj model, ali da mogu staviti drugi 4k 10bitni hdr displej i da će biti i bolja slika i sve.

I šta ću, nagovoriše me… :joy::joy::joy:

4 Likes

Da malo, ma “mamin i tatin sin”, LOL :joy:

Jao buraz ne znam dal me zetas ili mislis ozbiljno…

Isti k_ _ _c samo drugo pakovanje…

Da se ne lazemo ovo sto si ti sada napisao je bas nebuloza, slazem se s @Marko96, postom…