Kvarovi na telefonu sa kojima ste se susretali

To je najlakše uraditi. Pogledah na YT skida se staklo prilikom zamene i ne isplati se to raditi…

Ne, hard reset nije pomogao…jbg uzet cu vrv onda iphone 6

Neces pogresiti

Je li Samsung Galaxy S6/S6 EDGE znatno bolji od iPhone 6?

Imao sam donedavno Samsung S7 Edge. Lijep telefon, prelijep ekran. Poslovni telefon Huawei Honor 8 duplo bolji. Toliko.

1 Like

iPhone 6 je i dalje na najnovijem softveru…i bice tako jos naredne 2 godine sigurno

Dobro to znam, nego me zanima ovako za svakodnevno koriscenje je li bolji mnogo s6 od iphone 6?

Odgovorno tvrdim da iPhone 6 fluidnije rade neko s6

OS kao OS radi, ali ove nove aplikacije…davno nisam imao IOS, je li i dalje nikakva slobodna na njih, npr kao skidanje neke aplikacije i instaliranje na android je ultra jednostavno.

Ne razumem. Udjes u store i skines aplikaciju…

Da,ali npr, ako zelim spotify na android samo vpn+google chrome i to je to, je li tako isto i na ios?

Onda ti to objasni mom drugaru. Prosle nedelje prodao iPhone 7 uzet u VIP-u letos! Od bagovitog softvera do usijanja telefona tolikog da ga ne moze ni rukom vise drzati…
Ni iPhone nije kao sto je nekada! Ono je strasno ljudi kako su ukakili onako lepo OS, ovaj moj drugar se toliko iznervirao da se zarekao nikad vise premijum telefon i prosli (iPhone 6) imao je kameru malo iskrivljenu, pojavio mu se burnout efekat na notifikaciji gore. Bas nema srece sa telefonima u poslednje vreme :slight_smile:

LG G2. Pre nego sto mi pao i pukao ekran, krenula je da se greje previse i da crpi bateriju. Fon nije kocio, bio ultra brz kao i prvog dana, i imao i dalje perverzija kameru.
I dalje mi zao sto ga ne koristim vise.